Подредување по

 • Термин
 • Растојание
 • Популарност
 • Рејтинг

Филтер по градови

 • Штип
Повеќе филтриПомалку филтри

Филтер по дејности

 • Хотели
 • Ресторани
 • Ресторани за свадби
Повеќе филтриПомалку филтри

Радиус (100км)

За пребарувањето...

Хотели во Штип

Бриони


 • Адреса: Суитлак 1-а
 • Место: Штип
 • Оддалеченст: ≈7568 км
 • Работно време: Вто - Сре , Чет , Нед од 08:00 до 00:00 • Пет - Саб од 08:00 до 01:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Ваго петрол


 • Адреса: Гоце Делчев 56
 • Место: Штип
 • Оддалеченст: ≈7565 км

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Изгрев


 • Адреса: Вељко Влаховиќ 1
 • Место: Штип
 • Оддалеченст: ≈7566 км
 • Работно време: Пон - Сре , Чет , Нед од 07:00 до 00:00 • Пет - Саб од 07:00 до 01:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Ким


 • Адреса: Митко Шеќерински 8
 • Место: Штип
 • Оддалеченст: ≈7568 км

Дејности:

хотели

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Нецко


 • Адреса: Гоце Делчев 42-а
 • Место: Штип

Дејности:

хотели

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Оаза


 • Адреса: Тошо Арсов 32
 • Место: Штип
 • Оддалеченст: ≈7566 км

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Урбаниста


 • Адреса: Васил Главинов 16
 • Место: Штип
 • Оддалеченст: ≈7567 км

Дејности:

хотели

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Хотел Парк


 • Адреса: Бул.ЈНА 2
 • Место: Штип
 • Оддалеченст: ≈7567 км

Дејности:

хотели

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png
Мапа

Дополнителниот заменик министер за земјоделство шумарство и водостопанство денес одржа работен состанок со земјоделците и откупувачите на домат каде што по ...
сите 56 | | | веќе видена

Триглав пензиско друштво АД ја започнува својата приказна во 2019 година како најмлад член на Групација „Триглав“ и во системот со мисија да се позиционира ...
сите 7 | | | веќе видена

Логирај се на Златна Книга

Корисничко имеЛозинкаНов корисник? | Заборавена лозинка? | Откажи