Пребарувањето е оптимизирано за Tetovë

Подредување по

 • Термин
 • Растојание
 • Популарност
 • Рејтинг

Филтер по градови

 • Shkup
 • Veles
 • Tetovë
 • Gostivar
 • Stip
 • Manastir
 • Kumanovë
 • Prilep
 • Ohër
Повеќе филтриПомалку филтри

Филтер по дејности

 • Ushqime të gatuara
 • Ketering
 • Restorante - ushqim i shpejtë
 • Restorante nga a deri në zh
 • Kuzhina popullore
 • Kasapë Dhe Mishtore
 • Skarë Me Kilogram
 • Ushqim Dhe Pije - Dërgesë
 • Furra Buke
 • Qebaptore
Повеќе филтриПомалку филтри

Радиус (100км)

За пребарувањето...

Ushqime të gatuara

Obrok/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Osm Solucii/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Reptil Special


 • Adresa: Pandil Shishkov 7
 • Vendi: Shkup
 • Distanca: ≈7502 км
 • Orari i punës: Ha - Sh nga 07:00 deri më 21:00 • D nga 08:00 deri më 16:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Rumi's Home Cuisine


 • Adresa: bul.Koço Racin 8/1
 • Vendi: Shkup
 • Distanca: ≈7500 км
 • Orari i punës: Ha - Pr nga 09:00 deri më 16:00 • Sh nga 10:00 deri më 14:30

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Se na tavce/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Shef


 • Adresa: Boris Trajkovski 1
 • Vendi: Veles

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Shef 2


 • Adresa: Frakllin Ruzvellt 33/1
 • Vendi: Shkup
 • Distanca: ≈7498 км
 • Orari i punës: Ha - Pr nga 08:00 deri më 20:00 • Sh nga 08:00 deri më 18:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Sofra


 • Adresa: Fronti Popullor 19
 • Vendi: Shkup
 • Distanca: ≈7498 км

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Soleta


 • Adresa: Jani Llukrovski 5
 • Vendi: Shkup
 • Distanca: ≈7501 км
 • Orari i punës: Ha - Pr nga 07:30 deri më 21:00 • Sh nga 07:30 deri më 20:30 • D nga 07:00 deri më 14:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Stacioni-Fontana


 • Adresa: Gjorçe Petrov 24-b
 • Vendi: Shkup
 • Distanca: ≈7494 км

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Stadia-Uranija kuzhina shtëpiake


 • Adresa: rr.1732 2
 • Vendi: Shkup
 • Distanca: ≈7500 км
 • Orari i punës: Ha - Pr nga 09:00 deri më 20:00 • Sh nga 11:00 deri më 17:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Tejk avej


 • Adresa: Vasko Karangelleski 41 lam.2/32
 • Vendi: Manastir
 • Distanca: ≈7554 км

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Tetka Biberçe


 • Adresa: bul.Partizanski Odredi 82 lok.1
 • Vendi: Shkup
 • Distanca: ≈7496 км
 • Orari i punës: Ha - Mr , Pr nga 07:00 deri më 15:00 • Ma , Enj nga 10:00 deri më 18:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Ushqime Tradicionale Rrapi


 • Adresa: f.Veleshtë
 • Vendi: Strugë

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Vkus


 • Adresa: bul.Illinden 93
 • Vendi: Shkup
 • Distanca: ≈7498 км
 • Orari i punës: Ha - Pr nga 09:00 deri më 17:00 • Sh nga 09:00 deri më 16:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Vkusna kujna/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Vkusno


 • Adresa: Blagoja Stefkovski 68
 • Vendi: Shkup
 • Distanca: ≈7504 км
 • Orari i punës: Ha - Pr nga 08:00 deri më 17:00 • Sh nga 09:00 deri më 16:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Zarif cigkofte


 • Adresa: Nikola Parapunov 76
 • Vendi: Gostivar
 • Distanca: ≈7477 км
 • Orari i punës: Ha - Sh nga 10:00 deri më 00:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Zelnicite na baba


 • Adresa: Filipi i Dyte lok.11
 • Vendi: Prilep

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png
Mapa

Невозможно е да се предвиди иднината и сето она што таа може да го донесе. Секогаш се надеваме на најдоброто, но понекогаш животот нè става во непредвидливи ...
сите 15 | | | веќе видена

Од вечерва по полноќ за 2 денари ќе се зголеми цената на дизел горивото и нафтата за домаќинствата, додека цените на бензинот и на мазутот не се менуваат. ...
сите 78 | | | веќе видена

Време зa читање: 4 минути Производствениот погон на банкротираниот белгиски „Ван Хол“ лоциран во ТИРЗ Скопје 2 преминува во сопственост на холандската семејна ...
сите 5 | | | веќе видена

Адам Мосери е во компанијата Фејсбук од 2008 година. Почна како дизајнер на производи, а во 2018 година стана првиот човек на Инстаграм. Фејсбук го купи ...
сите 4 | | | веќе видена

Цените во Хрватска експлодираа, а еден Австриец на медиумите им ја приложил и потврдата од ресторанот во Лошињ, обидувајќи се со хумор да го прикрие бесот кога ...
| | веќе видена

Фабриката за чоколади, бомбони и фавли, „Европа“ од Скопје, има нова директорка. Промената е заведена во Централниот регистар пред неколку дена. Станува збор ...
сите 7 | | | веќе видена
 

Hyni në Librin e Artë

Emri i përdoruesitFjalëkalimPerdorues i ri? | Keni harruar fjalëkalimin tuaj? | Anuloj