Подредување по

 • Термин
 • Растојание
 • Популарност
 • Рејтинг

Филтер по градови

 • Shkup
Повеќе филтриПомалку филтри

Филтер по дејности

 • Ushqime të gatuara
 • Ketering
 • Restorante nga a deri në zh
 • Restorante - ushqim i shpejtë
 • Kasapë dhe mishtore
 • Skarë Me Kilogram
Повеќе филтриПомалку филтри

Радиус (100км)

За пребарувањето...

Ushqime të gatuara në Shkup

Спонзорирани резултати кои одговараат на вашето пребарување

Gatimet e gatuara tradicionale


 • Adresa: bul.Partizanski Odredi 153
 • Vendi: Shkup
 • Distanca: ≈7494 км

Традиционални готвени јадења и кетеринг услуги.

//1050864291.rsc.cdn77.org/sites/zk/docs/trans{mk}logo_1710325242_38.jpg?t=true&w=300&h=300

23Kicen


 • Adresa: Volgogradska 15/4-10
 • Vendi: Shkup
 • Distanca: ≈7496 км

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Bal Komerc/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Bel Piatto


 • Adresa: Moskovska 7/15
 • Vendi: Shkup
 • Distanca: ≈7496 км
 • Orari i punës: Ha , Mr - D nga 09:30 deri më 20:00

Италијански специјалитети и традиционални вкусови

//1050864291.rsc.cdn77.org/sites/zk/docs/trans{mk}logo_1708072418_96.jpg?t=true&w=300&h=300

Bob's fresh market/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Boni lu


 • Adresa: Hristo Tatarçev (Sava Kovaçeviq) 47-v lok.7
 • Vendi: Shkup
 • Distanca: ≈7502 км
 • Orari i punës: Ha - Pr nga 08:00 deri më 19:00 • Sh nga 10:00 deri më 18:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Chef 1/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Dobra kujna/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Etno Kujna


 • Adresa: bul.Partizanski Odredi 153/85
 • Vendi: Shkup
 • Distanca: ≈7494 км

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Grizli Burger


 • Adresa: Bul.Partizanski Odredi 64-B
 • Vendi: Shkup

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Kaj mama/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Kanape


 • Adresa: Hristo Tatarçev (Sava Kovaçeviq) 47-V lok.6
 • Vendi: Shkup
 • Distanca: ≈7502 км
 • Orari i punës: Ha - Pr nga 10:00 deri më 18:00 • Sh nga 10:00 deri më 16:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Kitchen Art


 • Adresa: bul.Partizanski Odredi p.n.
 • Vendi: Shkup
 • Distanca: ≈7498 км

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Kuzhina e nenes


 • Adresa: bul.Koço Racin 14
 • Vendi: Shkup
 • Distanca: ≈7500 км

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Kuzhine Bravia


 • Adresa: Dame Gruev
 • Vendi: Shkup
 • Distanca: ≈7567 км
 • Пауза: Ha - Pr nga 09:00 deri më 17:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

LL Gurmet/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Ll Gourmet


 • Adresa: Fronti Popullor 21
 • Vendi: Shkup
 • Distanca: ≈7498 км

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Ll Gourmet


 • Adresa: Nikolla Rusinski 3
 • Vendi: Shkup
 • Distanca: ≈7497 км

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Ll Gourmet


 • Adresa: bul.Jane Sandanski 59
 • Vendi: Shkup
 • Distanca: ≈7502 км

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Ll Gourmet


 • Adresa: Bul.Partizanski Odredi 29
 • Vendi: Shkup
 • Distanca: ≈7498 км

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Llap Llap


 • Adresa: Londonska, QT Olimpiko 19
 • Vendi: Shkup
 • Distanca: ≈7496 км
 • Orari i punës: Ha - Sh nga 08:00 deri më 23:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png
Mapa

Претседателот на Регулаторната комисија за енергетика Марко Бислимоски рече дека претставници од пекарската индустрија во голем дел зависат од домашното ...
сите 120 | | | веќе видена

На 10-ти Јуни, Стартап Kлуб Скопјенаправи вистинска #СтартапРеволуција со финалниот настан „Ден на инвеститори“. На овој настан, инвеститори имаа можност да се ...
сите 22 | | | веќе видена

Првата држава од Европската Унија(ЕУ) која ископува ураниум е Финска. Информацијата ја објави рударската компанија, пренесува Политика. Оваа финска компанија ...
сите 17 | | | веќе видена

Во организација на Сојузот на стопански комори на Македонија денеска во Скопје ќе се држи тркалезна маса на тема „Научени лекции од проектот Greenovet, ...
сите 3 | | | веќе видена

Министерството за земјоделство, шумарство и водостопанство ги информираа земјоделците дека денеска Агенцијата за финансиска поддршка ја реализираше исплатата ...
сите 17 | | | веќе видена

Вредноста на исплатените штети за приватно здравствено осигурување за првите пет месеци годинава пораснале за 28,5 % во однос на истиот период лани. Исплатите ...
сите 14 | | | веќе видена
 

Hyni në Librin e Artë

Emri i përdoruesitFjalëkalimPerdorues i ri? | Keni harruar fjalëkalimin tuaj? | Anuloj