Серта

Работиме 6 дена во неделатаWi-Fi ЗонаКлиматизирано

  • Адреса: Св.Кирил и Методиј (М.Х.Јасмин) 18 лок.1
  • Место: Скопје
  • Оддалеченст: ≈7499 км

  • Телефон 2: 071 339616
  • Факс: 02 3216549
  • Работно време: Пон - Саб од 08:00 до 16:00

//1050864291.rsc.cdn77.org/sites/zk/docs/578e5a97bfe52bbd352a4da40079bf9f.jpg?t=true&w=300&h=300


Слика од локација

Фото и видео галерија

Од своето основање, па до денес нашата компанија е синоним за професионалност, ефикасност и беспрекорност во извршување на услугите од областа за одржување хигиена и работа на висина. Серта е првата компанија за хигиенски услуги во Македонија која го примени стандардот за квалите ISO 9001 во своето работење.

• СОВРЕМЕНА ОПРЕМА
Ние сме специјализирана компанија за чистење која своите услуги ги извршува со професионални машини, алати и прибори од познати светски производители како што се: WAP Nilfisk-Alto-Германија, KАRCHER-Германија, REM ElektroMachinen-Германија, TASKI-USA, 3M-USA , TTS-Италија , IPC Euromop-Италија. Истовремено нашата компанија е овластен дистрибутер за WAP Nilfisk-Alto машини и средства.

• ИСКУСТВО
Нашата компанија своите услуги им ги нуди на повеќе реномирани компании со кои има склучено и годишни договори за редовно тековно одржување меѓу кои се: Т-Мобиле Македонија, Комерцијална Банка АД, Skopje City Mall, Макпетрол АД, Шпаркасе (Инвест) Банка АД, Сокотаб Битола, Сава Осигурување, Неоком АД Скопје и Битола, Штедилница Можности и многу други домашни и странски претставништва, трговски центри, болници и организации.

• КВАЛИТЕТ И ДОВЕРБА
Успешната соработка со нашите многубројни клиенти се должи на нашиот професионализам, ефикасност, брзина и постојаното следење и примена на светските трендови во областа на хигиената.

Ние во нашата компанија сме целосно подготвени и посветени да им одговориме на сите барања и потреби на нашите клиенти во сферата на хигиената со тоа што ги нудиме сите решенија за беспрекорна чистота, било тоа да е Вашиот деловен простор или Вашиот дом. Ние силно веруваме дека чистотата е се и е многу битен дел од нашето и ваше секојдневие.
повеќе
Слика од локација
Мапа

Логирај се на Златна Книга

Корисничко имеЛозинкаНов корисник? | Заборавена лозинка? | Откажи