Елта инженеринг

Wi-Fi ЗонаКлиматизирано

  • Адреса: Мишко Михајловски 3-а лок.2
  • Место: Скопје
  • Оддалеченст: ≈7500 км
  • Локација: Кисела Вода

  • Телефон 2: 070 250903
  • Факс: 02 2784238
  • Работно време: Пон - Пет од 08:00 до 14:00

//1050864291.rsc.cdn77.org/sites/zk/docs/trans{mk}logo_1569227685_0.png?t=true&w=300&h=300


Слика од локација

Фото и видео галерија

Елта инженеринг е компанија чија основна дејност е изведба на градежно занаетчиски работи, комплетна изведба на ентериери, поставување мермер, керамика, водовод, паркет и молерај. Шлајфување и полирање на површини од мермер до висок сјај, полирање на мермер и мермерни површини, како и нивно тековно одржување со машинско чистење и освежување.

Продажба на:
• Bellinzoni (Италија) - средства за чистење и полирање, детерџенти, полир течности и пасти, спрејови за површини од мермер, ПВЦ, ИНОКС, гранит, терацо и друго.
• 3М (САД) – брисачи за чевли, противлизгачки ленти за скали и филцови, микрофибер крпи, хемиски средства и друго.

Производи:
• Детергенти за чистење на мермер, травертин и гранит и други подови од природен камен
• Полири ( импрегнатори) за дневно, неделно и годишно одржување
• Китови за мермер и травертин и гранит
• Филцеви за чистење и полирање на подови од мермер и гранит
• Брисачи за чевли од линолеум и сл.
• Противклизни траки (protivklizni traki) за скали од мермер
• Брисачи за чевли пред врата (гумени и текстилни)

Вршиме бесплатна обука за одржување на високиот сјај од наша страна за Вашите вработени со производите на bellinzoni и 3M.
Нашето искуство ни докажало дека со врвен професионализам се е возможно!
повеќе
Цена со ДДВ:963 ден.

CSR- sprej za cistenje na fotelji-, ...

Цена со ДДВ:1.121 ден.

HD- sprej za cistenje i vadenje na ...

Цена со ДДВ:1.073 ден.

kitovi za mermer, travetrin ,granit ...


Видете ги нашите производи на
Слика од локација
Мапа

Логирај се на Златна Книга

Корисничко имеЛозинкаНов корисник? | Заборавена лозинка? | Откажи