Перфект Чисто

Работиме 7 дена во неделата

  • Адреса: Јужноморавски бригади 2/23
  • Место: Скопје
  • Оддалеченст: ≈7503 км
  • Локација: нас. Ченто

  • Телефон 2: 075 281953
  • Работно време: Пон - Пет од 08:00 до 20:00
    Саб од 10:00 до 17:00
    Нед од 10:00 до 14:00

//1050864291.rsc.cdn77.org/sites/zk/docs/trans{mk}logo_1494244836_68.png?t=true&w=300&h=300


Фото и видео галерија

Перфект Чисто ДООЕЛ Скопје е компанија која е основана во далечната 1994 година и е една од првите компании во Македонија  која  се занимава со одржување на хигиена во деловни и станбени  објекти како и чистење на секакви стакла – достапни, недостапни, високи, ниски...

Нашата компанија за постигнување на врвни резултати користи висококвалитетни професионални материјали и опрема, како и еколошки биоразградливи средства од врвни производители, со што водиме грижа за заштита на животната средина, согласно имплементираниот стандард  ISO 14001.

Истотака Перфект  Чисто ги поседува и следниве стандарди: ISO 9001 за квалитет, OHSAS 18001 за безбедност и здравје при работа.

За нашата успешност во нашата област  говорат голем број на наши и странски компании со кои имаме долгогодишна соработка.
Перфект  Чисто ги нуди следниве услуги:

-ГЕНЕРАЛНО ЧИСТЕЊЕ НА ГОЛЕМИ И МАЛИ  ОБЈЕКТИ
-ЧИСТЕЊЕ НА СЕКАКВИ  ВИДОВИ СТАКЛА  (достапни и недостапни )
-ЧИСТЕЊЕ НА ТЕНДИ, НАСТРЕШНИЦИ И РОЛЕТНИ
-ЧИСТЕЊЕ НА СТАНОВИ
-ЧИСТЕЊЕ НА ТВРДИ И МЕКИ ПОДОВИ
- плочки
- мермер
- гранит
- теписи 
- теписони
- синтелон
- итисон...
 

Сертификати:
ISO 9001 : 2008
ISO 14001 : 2004
OHSAS 18001:2007 - За заштита и безбедност при работа
 
повеќе
Мапа

Логирај се на Златна Книга

Корисничко имеЛозинкаНов корисник? | Заборавена лозинка? | Откажи