Подредување по

 • Термин
 • Растојание
 • Популарност
 • Рејтинг

Филтер по дејности

 • Science & research consultants
 • Quality assurance & control
 • Laboratories
 • Associations
 • Iso standardized companies
Повеќе филтриПомалку филтри

Радиус (100км)

Science & research consultants

CEA - Centre for Economic Analisys (CEA - Centar za ekonomska analiza)


 • Address : bul.Jane Sandanski 63/3
 • Place: Skopje
 • Distance: ≈7502 км

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

D.E. Consulting/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Foundation SPIROSKI


 • Address : Rajko Zhinzifov 48
 • Place: Skopje
 • Distance: ≈7498 км

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Haemus


 • Address : bul.Jane Sandanski 109
 • Place: Skopje
 • Distance: ≈7503 км
 • Working Hours: Mon - Fri from 09:00 to 17:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Macedonian Academy of Science and Arts (Makedonska akademija na naukite i umetnostite)


 • Address : bul.Krste Misirkov 2
 • Place: Skopje
 • Distance: ≈7500 км
 • Working Hours: Mon - Fri from 07:00 to 15:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Macedonian Association of Medical Editors


 • Address : bul.Krste Misirkov 2
 • Place: Skopje
 • Distance: ≈7500 км

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

RZ Tehnicka kontrola


 • Address : 16-ta Makedonska Brigada 18
 • Place: Skopje
 • Distance: ≈7501 км
 • Working Hours: Mon - Fri from 07:00 to 15:00

RZ Technical control is a licensed laboratory for chemical and mechanical testing in the field of metallurgy.

//1050864291.rsc.cdn77.org/sites/zk/docs/trans{mk}logo_1482754257_41.jpg?t=true&w=300&h=300

Research centre for genetic engeneering and biotechnology


 • Address : bul.Krste Misirkov 2
 • Place: Skopje
 • Distance: ≈7500 км
 • Working Hours: Mon - Fri from 08:00 to 15:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

SA-Kompoziti/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Seismic Observatory (Seizmoloska opservatorija)


 • Address : Mariovska 3/65, p.fah 422
 • Place: Skopje
 • Distance: ≈7499 км
 • Working Hours: Mon - Fri from 08:00 to 16:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Skopje Astronomical Society


 • Address : Dositej Obradovikj 14-1/2
 • Place: Skopje
 • Distance: ≈7501 км

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png
Map

Некогашниот гигант кој го градеше дел од проектот „Скопје 2014“, „Бетон“ иако е две години во стечај, уште должи повеќе од 24 милиони евра. Ова го увиде ...
сите 4 | | | веќе видена

Квалитетното управување со податоците е предуслов за ефикасно извршување на задачите во современите централни банки. Оттаму, за понатамошно унапредување на ...
сите 51 | | | веќе видена

Во период од 2018 – 2022 година, државата остварила добивка од 103.248 илјади денари или 1,7 милиони евра што претставува 1 отсто од остварените приходи што ...
сите 11 | | | веќе видена

Официјалните податоци покажуваат дека големите синџири супермаркети се најважниот канал на продажба за стоки за широка потрошувачка. Затоа што токму тие осум ...
сите 2 | | | веќе видена

Login on Golden Page

UsernamePasswordNew user ? | Forgot your password? | Cancel