Подредување по

 • Термин
 • Растојание
 • Популарност
 • Рејтинг

Филтер по дејности

 • Think-tanks
 • Market research & analysis - agencies
 • Consulting
Повеќе филтриПомалку филтри

Радиус (100км)

За пребарувањето...

Think-tanks

CEA - Centre for Economic Analisys (CEA - Centar za ekonomska analiza)


 • Address : bul.Jane Sandanski 63/3
 • Place: Skopje
 • Distance: ≈7502 км

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Center for Research and Policy Making (Centar za istrazuvanje i kreiranje politiki-CRPM)


 • Address : Cico Popovikj 6-2/9
 • Place: Skopje
 • Distance: ≈7500 км
 • Working Hours: Mon - Fri from 09:00 to 17:00

Categories:

think-tanks

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Economic Institute-Skopje (Ekonomski institut-Skopje)


 • Address : Prolet 1
 • Place: Skopje
 • Distance: ≈7500 км
 • Working Hours: Mon - Fri from 08:00 to 16:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Finance think (Finans tink)


 • Address : Frederik Shopen 1/2
 • Place: Skopje
 • Distance: ≈7500 км
 • Working Hours: Mon - Fri from 08:00 to 17:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Insajder ID


 • Address : Moskovska 6-a
 • Place: Skopje
 • Distance: ≈7496 км
 • Working Hours: Mon - Sun from 00:00 to 23:30

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Institute for Democracy - Societas Civilis


 • Address : M.T.Gologanov (Ivo Lola Ribar) 42-a/3
 • Place: Skopje
 • Distance: ≈7499 км
 • Working Hours: Mon - Fri from 09:00 to 17:00

Categories:

think-tanks

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Poli panel grup


 • Address : Miroslav Krleza (Gjuro Gjakovic ) 46
 • Place: Skopje
 • Distance: ≈7499 км

Categories:

think-tanks

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Rating (Rejting)


 • Address : Rade Konchar 8-a/1-3
 • Place: Skopje
 • Distance: ≈7498 км
 • Working Hours: Mon - Fri from 09:00 to 17:00

Real public opinion and strategic communications.

//1050864291.rsc.cdn77.org/sites/zk/docs/d7a381b4b983db218fef3ca320a4da85.jpg?t=true&w=300&h=300
Map

На 11 јуни 2024 година се одржа редовна седница на ИО за поставеноста на монетарната политика на Народната банка, на која беа разгледани најновите податоци и ...
сите 70 | | | веќе видена

„Одредени компании го поскапеа лебот за 10 отсто зашто цените на брашното се зголемија за десетина проценти. Останатие пекарски производи остануваат на истото ...
сите 22 | | | веќе видена

Лидл С. Македонија ДООЕЛ Скопје купи имот на Скопски пазар АД Скопје во Општина Гази Баба кај локацијата на поранешен Бриколаж за 9.564.485 евра. За зделката ...
сите 16 | | | веќе видена

Login on Golden Page

UsernamePasswordNew user ? | Forgot your password? | Cancel