Пребарувањето е оптимизирано за Tetovo

Подредување по

 • Термин
 • Растојание
 • Популарност
 • Рејтинг

Филтер по градови

 • Skopje
 • Strumica
 • Kocani
 • Bitola
 • Gevgelija
Повеќе филтриПомалку филтри

Филтер по дејности

 • Foundations & institutes
 • Ngo's (charitable & nonprofit non-governmental organizations)
 • Associations
 • Entrepenurship - centres
 • Consulting
 • Education Centres
 • Foreign Missions & International Organisations
Повеќе филтриПомалку филтри

Радиус (100км)

За пребарувањето...

Foundations & institutes


Renova Foundation (Fondacija Renova)


 • Address : Nov trgovski centar kat 1 lok.57
 • Place: Tetovo
 • Distance: ≈7467 км

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

BalkanNet


 • Address : Maksim Gorki 16
 • Place: Skopje
 • Distance: ≈7499 км
 • Working Hours: Mon - Fri from 09:00 to 17:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Boris Trajkovski foundation (Fondacija Boris Trajkovski)


 • Address : Kosturski Heroi (29-ti Noemvri) 17/21
 • Place: Skopje
 • Distance: ≈7498 км
 • Working Hours: Mon - Fri from 09:00 to 17:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Bratstvo i Solidarnost


 • Address : Kliment Ohridski 8
 • Place: Kocani
 • Distance: ≈7572 км

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Center for Change Management


 • Address : Rajko Zhinzifov 44/1
 • Place: Skopje
 • Distance: ≈7498 км

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Cera


 • Address : s.Cera
 • Place: Makedonska Kamenica

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Civil society resource cente


 • Address : bul.Sv.Kliment Ohridski 21
 • Place: Skopje

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Cream Makeodia


 • Address : 23-ti Oktomvri (Vladimir Komarov) 3
 • Place: Skopje
 • Distance: ≈7501 км

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Dimitar Stamboliev/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Dopir/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Esa Ohrid


 • Address : bul.Turistichka b.b.
 • Place: Ohrid
 • Distance: ≈7513 км

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Fondacija Toma Fila


 • Address : bul.1-vi Maj b.b.
 • Place: Bitola
 • Distance: ≈7553 км

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Foundation Agro-centar for education-ACE (Fondacija Agro-centar za edukacija-ACE)


 • Address : Cico Popovikj 7-2/14
 • Place: Skopje
 • Distance: ≈7500 км
 • Working Hours: Mon - Fri from 08:00 to 16:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Foundation Albiz


 • Address : ul.20, s.Saraj 97
 • Place: Skopje
 • Distance: ≈7492 км

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Foundation BSC/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Foundation Enver Maliki/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Foundation SPIROSKI


 • Address : Rajko Zhinzifov 48
 • Place: Skopje
 • Distance: ≈7498 км

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png
Map

Откупувачите на тутун годинава склучија околу 30.000 договори со тутунарите за 26,5 милиони килограми на тутун. За разлика од лани, бројот на склучени договори ...
сите 8 | | | веќе видена

Домаќинствата летово може да добијат поевтина струја и плус уште еден час евтина тарифа, најавува претседателот на Регулаторната комисија за енергетика и водни ...
сите 20 | | | веќе видена

„Гранит“ сепак ќе дели дивиденда од 42 денари по акција, онака како што предлагаше Управниот одбор на компанијата, а не по 70 денари, како што бараа група ...
сите 8 | | | веќе видена

Никопоулос од Битола, една од неколкуте фирми за која беше обелоденето дека добиле тендер од АД ЕСМ за увоз на јаглен за потребите на РЕК Битола, е најуспешна ...
сите 17 | | | веќе видена

Латвија, Ирска и Италија се на врвот на листата на земји со многу високи просечни приноси за изнајмување во Европа, покажуваат податоците од Глобалниот водич ...
сите 9 | | | веќе видена

Германскиот производител на видео игри CipSoft ја објави култната игра „Tibia“ уште во 1997 година. Во моментов има околу 500.000 активни играчи во 77 играчки ...
сите 25 | | | веќе видена
 

Login on Golden Page

UsernamePasswordNew user ? | Forgot your password? | Cancel