Пребарувањето е оптимизирано за Tetovo

Подредување по

 • Термин
 • Растојание
 • Популарност
 • Рејтинг

Филтер по градови

 • Skopje
 • Tetovo
 • Bitola
 • Stip
 • Strumica
 • Kocani
 • Prilep
 • Veles
 • Radovis
 • Kumanovo
 • Kavadarci
 • Gevgelija
 • Gostivar
 • Ohrid
 • Sveti Nikole
 • Struga
 • Kicevo
 • Probistip
 • Vinica
 • Valandovo
Повеќе филтриПомалку филтри

Филтер по дејности

 • Associations
 • Ngo's (charitable & nonprofit non-governmental organizations)
 • Education centres
 • Foundations & institutes
 • Unions
 • Cultural Associations
 • Environmental & Ecological Organizations
 • Sports Clubs, Associations & Federations
 • Chambers
 • Disability Persons With Special Needs - Organisations
 • Women'S Organizations
 • Environmental Planning
 • Consulting
 • S.O.S Telephone Hotlines
 • Fishing Clubs & Associations
 • Fire Protection Services
 • Hunting Associations & Clubs
 • Counceling Centers For Children & Adolescents (Youth)
 • Cultural Centres
 • Animal Shelter & Humane Societies
Повеќе филтриПомалку филтри

Радиус (100км)

За пребарувањето...

Associations


Adora Kongresen servisen centar


 • Address : Ivo Lola Ribar 163
 • Place: Tetovo
 • Distance: ≈7468 км

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Aktiven zivot


 • Address : Ivo Lola Ribar 244
 • Place: Tetovo
 • Distance: ≈7467 км

Categories:

associations

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Albanika Et


 • Address : Blagoja Toska 82
 • Place: Tetovo
 • Distance: ≈7468 км

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Association for blind


 • Address : Predrag Janchevski 2
 • Place: Tetovo
 • Distance: ≈7468 км

Categories:

associations

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Association for cerebral paralysis (Zdruzenie za cerebralna paralizaCategories:

associations

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Association of War Invalids (Zdruzenie na voeni invalidi)


 • Address : JNA 61
 • Place: Tetovo
 • Distance: ≈7468 км
 • Working Hours: Mon - Wed , Fri from 09:00 to 15:00

Categories:

associations

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Baltepe 2019


 • Address : Todor Cipovski Merdzhan 56
 • Place: Tetovo
 • Distance: ≈7467 км

Categories:

associations

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Ble-And


 • Address : Gjoce Stojchevski 100
 • Place: Tetovo
 • Distance: ≈7467 км

Categories:

associations

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Clean environment


 • Address : Borce Kocovski 4
 • Place: Tetovo

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Dekas


 • Address : ul.182, s.Mala Rechica 15
 • Place: Tetovo
 • Distance: ≈7467 км

Categories:

associations

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Democracy lab/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Dijabet Polog


 • Address : Brakja Miladinovi 326
 • Place: Tetovo
 • Distance: ≈7467 км

Categories:

associations

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Dijamantski petel


 • Address : Marshal Tito 102-B
 • Place: Tetovo
 • Distance: ≈7468 км

Categories:

associations

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Drustvo za planinski turizam


 • Address : Ilindenska 81-a
 • Place: Tetovo
 • Distance: ≈7467 км

Categories:

associations

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png
Map

Просечната месечна исплатена нето-плата по вработен, во март 2024 година, изнесува 40 496 денари, објави Државниот завод за статистика. Како што пишува во ...
сите 54 | | | веќе видена

НЛБ Склади, управување со средства, д.о.о. денеска, по добивањето на сите релевантни одобренија, успешно го заврши преземањето на Генерали Инвестментс АД ...
сите 25 | | | веќе видена

Цените на нафтата денеска се намалија, се намали и цената на златото како и европските берзански индекси. Според податоците на берзата, цената на суровата ...
сите 100 | | | веќе видена

Дигитализацијата, како една од приоритетните области на делување и платформата за забрзан економски раст на Македонија2025, беше една од темите во фокусот на ...
сите 113 | | | веќе видена

Европскaта централна банка (ЕЦБ)на последниот априлски состанок одлучи да ги задржа клучните каматни стапки на исто ниво од септември минатата година. Во ...
сите 34 | | | веќе видена
 

Login on Golden Page

UsernamePasswordNew user ? | Forgot your password? | Cancel