Подредување по

 • Термин
 • Растојание
 • Популарност
 • Рејтинг

Филтер по градови

 • Krushevë
Повеќе филтриПомалку филтри

Радиус (100км)

За пребарувањето...

Restorante - ushqim i shpejtë në Krushevë

Alla Igor


 • Adresa: Ilindenska 43
 • Vendi: Krushevë
 • Distanca: ≈7527 км
 • Orari i punës: Ha - D nga 08:00 deri më 01:00

Пауза Пон-Нед 15-19ч

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Antonija


 • Adresa: Ilindenska 15
 • Vendi: Krushevë
 • Distanca: ≈7527 км
 • Orari i punës: Ha - Pr nga 10:30 deri më 22:00 • Sh - D nga 11:00 deri më 01:30

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Jasmin/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Lla Mahu


 • Adresa: Ilindenska 72
 • Vendi: Krushevë
 • Distanca: ≈7527 км
 • Orari i punës: Ha - Sh nga 08:30 deri më 15:30 • D nga 21:00 deri më 02:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

V i P Best


 • Adresa: Ilindenska 21-a
 • Vendi: Krushevë
 • Distanca: ≈7527 км
 • Orari i punës: Ha - Sh nga 09:00 deri më 22:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png
Mapa

ЕСМ Продажба го добила тендерот за сите основни училишта во Општина Центар затоа што дала најниска понуда за провизија. Но, провизијата на државната ЕСМ ...
сите 16 | | | веќе видена

Од Mastercard најавуваат дека од 2030 година треба да воведат големи новини за корисниците. Од европските корисници повеќе нема да се бара рачно да ги ...
сите 8 | | | веќе видена

Третиот најголем тур-оператор во Европа ги откажа сите патувања со датум на поаѓање на 6 јули 2024 година! Германската компанија FTI Touristik GmbH соопшти ...
сите 9 | | | веќе видена

Hyni në Librin e Artë

Emri i përdoruesitFjalëkalimPerdorues i ri? | Keni harruar fjalëkalimin tuaj? | Anuloj