Подредување по

 • Термин
 • Растојание
 • Популарност
 • Рејтинг

Филтер по градови

 • Kavadar
Повеќе филтриПомалку филтри

Радиус (100км)

За пребарувањето...

Restorante - ushqim i shpejtë në Kavadar

Bonero


 • Adresa: Dimkata Angellov Gaberot 5
 • Vendi: Kavadar
 • Distanca: ≈7575 км

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Dul Mar Ros


 • Adresa: Pere Toshev, f.Rosoman 1
 • Vendi: Kavadar
 • Distanca: ≈7565 км
 • Orari i punës: Ha - Pr nga 07:00 deri më 15:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Famosita


 • Adresa: Mito Haxhivasilev 77
 • Vendi: Kavadar
 • Distanca: ≈7575 км
 • Orari i punës: Ha - Sh nga 06:00 deri më 01:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Fan Pab


 • Adresa: bul.Maqedonia 26
 • Vendi: Kavadar

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Fast food Gyro


 • Adresa: Ilindenska 68
 • Vendi: Kavadar

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Kembrixh/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Merlin/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Merlin


 • Adresa: Dimkata Angellov Gaberot p.n.
 • Vendi: Kavadar
 • Distanca: ≈7575 км
 • Orari i punës: Ha - Mr , Enj , D nga 08:00 deri më 01:00 • Pr - Sh nga 08:00 deri më 04:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Nikola Ishrana


 • Adresa: Mito Haxhivasilev 8
 • Vendi: Kavadar
 • Distanca: ≈7575 км

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Nikola ishrana


 • Adresa: Dimkata Angellov Gaberot 27
 • Vendi: Kavadar
 • Distanca: ≈7575 км
 • Orari i punës: Ha - Pr nga 08:00 deri më 16:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png
Mapa

Македонија да биде енергетски независна – ова е главната амбиција на идната министерка за енергетика, Сања Божиновска. Таа уверува дека во следните четири ...
сите 28 | | | веќе видена

„На заминувањето на власта на СДСМ и ДУИ, се случува повторно ново поскапување на електричната енергија, со што директно се удира по стопанството и по буџетот ...
сите 160 | | | веќе видена

Hyni në Librin e Artë

Emri i përdoruesitFjalëkalimPerdorues i ri? | Keni harruar fjalëkalimin tuaj? | Anuloj