Подредување по

 • Термин
 • Растојание
 • Популарност
 • Рејтинг

Филтер по градови

 • Shkup
Повеќе филтриПомалку филтри

Филтер по дејности

 • Restorante - ushqim i shpejtë
 • Qebaptore
 • Restorante - piceri
 • Dorëzim i ushqimit
 • Ushqim dhe pije - dërgesë
 • Kafe Për Marr Me Vete
 • Kafe-Bare Dhe Kafe-Klube
 • Restorante Nga A Deri Në Zh
 • Ketering
 • Furra Buke
 • Mehane
 • Ushqime Të Gatuara
 • Skarë Me Kilogram
 • Restorante - Meksikane
 • Bufe Sallatash
 • Petullabërës
 • Ushqim I Shëndetshëm - Shitore
 • Pastiçeri
 • Byrektore
 • Bukë Dhe Prodhime Prej Brumi
Повеќе филтриПомалку филтри

Радиус (100км)

За пребарувањето...

Restorante - ushqim i shpejtë në Shkup

1 SH


 • Adresa: Llazo Tërposki p.n.
 • Vendi: Shkup
 • Distanca: ≈7498 км

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

22


 • Adresa: Gjorçe Petrov lok.745
 • Vendi: Shkup
 • Distanca: ≈7494 км
 • Orari i punës: Ha - Sh nga 08:00 deri më 17:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

4 Angeli


 • Adresa: Ivan Agovski 14-a
 • Vendi: Shkup
 • Distanca: ≈7497 км
 • Orari i punës: Ha - Sh nga 08:00 deri më 00:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

5-ka/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Abba


 • Adresa: Dame Gruev 9
 • Vendi: Shkup
 • Distanca: ≈7499 км
 • Orari i punës: Ha - Sh nga 07:00 deri më 22:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Akid/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Amanti Pasta


 • Adresa: Lublanska, Siti Mol 4
 • Vendi: Shkup

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Amanti Pasta


 • Adresa: Bellasica 2
 • Vendi: Shkup

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Amerikan Best Burger


 • Adresa: Llazar Tërpovski 8
 • Vendi: Shkup
 • Distanca: ≈7498 км

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Amigos


 • Adresa: Jordan Mijallkov (Zhelezniçka) 31
 • Vendi: Shkup

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Anatolia


 • Adresa: bul.Kiril dhe Metodij (M.H.Jasmin) 13
 • Vendi: Shkup
 • Distanca: ≈7499 км

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Ap Ap Lap


 • Adresa: bul.Jane Sandanski 76
 • Vendi: Shkup
 • Distanca: ≈7502 км
 • Orari i punës: Ha - Sh nga 08:00 deri më 22:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Bakal/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Baking Bread Burgers


 • Adresa: bul.Partizanski Odredi 55/1
 • Vendi: Shkup
 • Distanca: ≈7498 км

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Baking Bread Burgers/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Balkan tantuni/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Bastion Plaza/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Bazar-Lanç bar Aciko/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Bejs fud korner


 • Adresa: Dame Gruev 14 lok.27
 • Vendi: Shkup
 • Distanca: ≈7499 км

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Bel Piatto


 • Adresa: Moskovska 7/15
 • Vendi: Shkup
 • Distanca: ≈7496 км
 • Orari i punës: Ha , Mr - D nga 09:30 deri më 20:00

Италијански специјалитети и традиционални вкусови

//1050864291.rsc.cdn77.org/sites/zk/docs/trans{mk}logo_1708072418_96.jpg?t=true&w=300&h=300
Mapa

Македонија да биде енергетски независна – ова е главната амбиција на идната министерка за енергетика, Сања Божиновска. Таа уверува дека во следните четири ...
сите 28 | | | веќе видена

„На заминувањето на власта на СДСМ и ДУИ, се случува повторно ново поскапување на електричната енергија, со што директно се удира по стопанството и по буџетот ...
сите 160 | | | веќе видена
 

Hyni në Librin e Artë

Emri i përdoruesitFjalëkalimPerdorues i ri? | Keni harruar fjalëkalimin tuaj? | Anuloj