Подредување по

 • Термин
 • Растојание
 • Популарност
 • Рејтинг

Филтер по градови

 • Shkup
 • Tetovë
 • Gostivar
 • Strumicë
 • Kumanovë
 • Manastir
 • Prilep
 • Strugë
 • Kërçovë
 • Stip
 • Veles
 • Ohër
Повеќе филтриПомалку филтри

Филтер по дејности

 • Restorante për dasma
 • Restorante nga a deri në zh
 • Hotele
 • Ketering
 • Restorante - kombëtarë
 • Konferenca - Shërbime Dhe Kapacitete Konferenciale
 • Restorante - Piceri
 • Pishina Për Notim
 • Motele
 • Ngjarje - Organizim
 • Kafe-Bare Dhe Kafe-Klube
 • Spa Qendra
 • Dasma - Organizatorë Dhe Planifikues
 • Konferenca - Organizim
 • Ketering- Ushqim Industrial I Organizuar
 • Restorante - Specialitete
 • Restorante - Italiane
 • Pllaka
 • Pompa Benzine
 • Mehane
Повеќе филтриПомалку филтри

Радиус (100км)

За пребарувањето...

Restorante për dasma

Dvorec


 • Adresa: Skupi 31
 • Vendi: Shkup

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

El-prom


 • Adresa: Leninova 30
 • Vendi: Kumanovë

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Eterno


 • Adresa: Agroberza 12
 • Vendi: Strumicë

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Etno-Vila Sv.Nikola


 • Adresa: lagja Pa Sistem Rrugorë
 • Vendi: Prilep

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Euforia weding & Event centar


 • Adresa: Divizioni i 11-te i Maqedonise 25
 • Vendi: Manastir

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Golden palas


 • Adresa: Zona industriale 10-v
 • Vendi: Kumanovë

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Kontrast


 • Adresa: f.Sllatinл
 • Vendi: Tetovë

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Kris Dani


 • Adresa: r.r.5 Novo Selo 9a
 • Vendi: Shkup

Со капацитет до 200 луѓе и сопствен паркинг КрисДани е одлично место за вашата следна прослава. Зошто чекате? - Закажете ги вашите свадби, крштевки, мекици, коктели, родендени кај нас.

//1050864291.rsc.cdn77.org/sites/zk/docs/trans{mk}logo_1703843630_68.png?t=true&w=300&h=300

Llindi


 • Adresa: f.Haraqinë
 • Vendi: Shkup

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Medo


 • Adresa: f.Batinci p.n.
 • Vendi: Shkup

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Napoleon


 • Adresa: Agroberza 3
 • Vendi: Strumicë

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Nita Palas


 • Adresa: rr.2 f.Vizbegovo p.n.
 • Vendi: Shkup

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Park


 • Adresa: Done Bozhinov 45
 • Vendi: Kumanovë

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Planet


 • Adresa: f.Kamenjan
 • Vendi: Tetovë

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Romansa


 • Adresa: Industriale, f.Prdejci 3
 • Vendi: Gjevgjeli

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Tivoli


 • Adresa: f.Shemshovë
 • Vendi: Tetovë

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Veding Garden


 • Adresa: Palmiro Toljati 103
 • Vendi: Shkup

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Votra


 • Adresa: Pitarnica 1
 • Vendi: Gostivar

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

You and Me Wedding Events


 • Adresa: f.Vollkovë
 • Vendi: Shkup

Ресторан за свадби и прослави

//1050864291.rsc.cdn77.org/sites/zk/docs/trans{mk}logo_1715761725_58.png?t=true&w=300&h=300

Zlatno burence


 • Adresa: f.Banjica e epërme
 • Vendi: Gostivar

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Пристигнаа првите чартери од Полска, Србија и Холандија , а почнаа да доаѓаат и гостите од Турција. Почетокот на сезоната е ветувачки и се совпаѓа со ...
сите 6 | | | веќе видена

Европскaта централна банка (ЕЦБ) на последниот априлски состанок одлучи да ги задржи клучните каматни стапки на исто ниво од септември минатата година. Во ...
сите 65 | | | веќе видена

Време зa читање: 2 минути За врзување на првиот и последниот ден од мај се потребни 60.090 денари. Толкава е вредноста на минималната кошница што ја пресметува ...
сите 27 | | | веќе видена
 

Hyni në Librin e Artë

Emri i përdoruesitFjalëkalimPerdorues i ri? | Keni harruar fjalëkalimin tuaj? | Anuloj