Пребарувањето е оптимизирано за Tetovo

Подредување по

 • Термин
 • Растојание
 • Популарност
 • Рејтинг

Филтер по градови

 • Skopje
 • Tetovo
 • Bitola
 • Stip
 • Prilep
 • Kocani
 • Strumica
 • Kumanovo
 • Kicevo
 • Ohrid
Повеќе филтриПомалку филтри

Филтер по дејности

 • Physical therapy
 • Therapeutic massage
 • Rehabilitation centres
 • Physicians, health clinics & medical centers - privately owned
 • Massage salons
 • Sports Massage
 • Acupuncture
 • Alternative Medicine - Therapies
 • Polyclinics
 • Cardiology Clinics
 • Beauty Salons
 • Magnetic Resonance
 • Bio-Chemical Laboratories
 • X-Ray Computed Tomography
 • Orthopedics - Practicioners
 • Laboratories - Diagnostic
 • Internal Medicine Practicioners & Physicians
 • Orthopedic Appliances
 • Medical & Dental X-Ray Laboratories
 • Clinics & State Hospitals
Повеќе филтриПомалку филтри

Радиус (100км)

За пребарувањето...

Physical therapy


D-r Vaska


 • Address : Aleksandar Martulkov 2-a
 • Place: Skopje
 • Distance: ≈7494 км
 • Working Hours: Mon - Fri from 12:00 to 20:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Davor Masaza


 • Address : Vasil Gjorgov 12
 • Place: Skopje
 • Distance: ≈7499 км
 • Working Hours: Mon - Fri from 11:00 to 19:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Derma Medica


 • Address : Maksim Gorki 8
 • Place: Skopje
 • Distance: ≈7499 км
 • Working Hours: Mon - Fri from 09:00 to 20:00 • Sat from 09:00 to 13:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Dolores


 • Address : Bradfordska 2
 • Place: Skopje
 • Distance: ≈7497 км
 • Working Hours: Mon - Fri from 08:00 to 20:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Dzo Kara


 • Address : Goce Delchev 3
 • Place: Gevgelija
 • Distance: ≈7627 км

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Endovelicus/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Eskulap


 • Address : Mile Pop Jordanov 58-b
 • Place: Skopje
 • Distance: ≈7497 км
 • Working Hours: Mon - Fri from 09:00 to 22:00 • Sat from 09:00 to 15:00 • Sun from 16:00 to 22:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Evita


 • Address : Drvarska 61
 • Place: Strumica
 • Distance: ≈7617 км
 • Working Hours: Mon - Fri from 11:00 to 17:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Fit physiotherapy


 • Address : Hristijan Todorovski Karposh 108б
 • Place: Skopje
 • Distance: ≈7499 км
 • Working Hours: Mon - Fri from 09:00 to 18:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Fizikomed Plus


 • Address : Amdi Demir 4-a lok.6
 • Place: Skopje
 • Distance: ≈7497 км

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Fizio M/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Fizio Petkoski


 • Address : Arhiepiskop Mihail 122
 • Place: Prilep

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Fizio dinamik


 • Address : Metodija Shatorov Sharlo 1/2-9
 • Place: Skopje

Categories:

physical therapy

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Fizio med


 • Address : Kiril i Metodij 1-a/2
 • Place: Kumanovo
 • Distance: ≈7510 км

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Fizio medika


 • Address : Goce Delchev 12
 • Place: Kocani
 • Distance: ≈7570 км
 • Working Hours: Mon - Fri from 08:00 to 18:00

Categories:

physical therapy

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Fizio sinapsa


 • Address : ul.500 br.23
 • Place: Skopje

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Fizio-Flex


 • Address : Ivo Lola Ribar 103
 • Place: Kumanovo
 • Distance: ≈7510 км

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Fizioaktiv


 • Address : Hristo Smirnenski 51-1/1
 • Place: Skopje
 • Distance: ≈7498 км

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Fiziofleks


 • Address : s.Istibanja 77
 • Place: Vinica
 • Distance: ≈7576 км
 • Working Hours: Mon - Fri from 09:00 to 20:00
 • Пауза: Mon - Fri from 13:00 to 16:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Fiziomedika


 • Address : 5-ti Noemvri 54-a
 • Place: Strumica
 • Distance: ≈7617 км
 • Working Hours: Mon - Fri from 08:00 to 20:00

Categories:

physical therapy

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png
Map

Од вечерва по полноќ за 2 денари ќе се зголеми цената на дизел горивото и нафтата за домаќинствата, додека цените на бензинот и на мазутот не се менуваат. ...
сите 74 | | | веќе видена

Извршниот директор на Tesla, Илон Маск, на X објави дека мнозинството од акционерите на компанијата го поддржуваат исполнувањето на спогодбата од 55,8 ...
сите 15 | | | веќе видена

Што се случува со цената на акцијата на Комерцијална банка. Иако е факт дека цената на таа хартија од вредност и од порано постојано оди нагоре, и е убедливо ...
сите 10 | | | веќе видена

Само една недела не дели од календарското влегување во лето, а веќе на почетокот на јуни влеговме во метеолошкото лето. Но, наместо сончеви топли денови, има ...
сите 26 | | | веќе видена

Вкупниот промет во индустријата во април годинава е намален за 7 отсто на годишно и за 11,6 отсто на месечно ниво, а за првите четири месеци од годинава е ...
сите 21 | | | веќе видена
 

Login on Golden Page

UsernamePasswordNew user ? | Forgot your password? | Cancel