Пребарувањето е оптимизирано за Gostivar

Подредување по

 • Термин
 • Растојание
 • Популарност
 • Рејтинг

Филтер по градови

 • Skopje
 • Stip
 • Strumica
 • Kumanovo
Повеќе филтриПомалку филтри

Филтер по дејности

 • Orthopedics - practicioners
 • Physicians, health clinics & medical centers - privately owned
 • X-ray computed tomography
 • Clinics & state hospitals
 • Cardiology clinics
 • Hospitals
 • Radiology - Medical Practices
 • Gynecology Physicians & Clinics (Women'S Health)
 • Osteoporosis – Doctor’S Practice
 • Magnetic Resonance
 • Urology
 • Therapeutic Massage
 • Medical & Dental X-Ray Laboratories
 • Specialised Surgery
 • Neuro-Psychiatry
 • Clinics
 • Home Visit
 • Occupational Medicine
 • Physical Therapy
Повеќе филтриПомалку филтри

Радиус (100км)

Orthopedics - practicioners

ABCDEFGHIJKLMNOPQRSTUVWXYZ

D-r Alihajdar Gasi


 • Address : Sretko Krsteski 65-a
 • Place: Gostivar
 • Distance: ≈7477 км
 • Working Hours: Mon - Fri from 08:00 to 15:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Beliot Cvet


 • Address : s.Bansko b.b.
 • Place: Strumica
 • Distance: ≈7628 км

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Clinical Hospital-Orthopedics (Klinicka Bolnica-Ortopedija)


 • Address : Ljuben Ivanov 25
 • Place: Stip
 • Distance: ≈7568 км
 • Working Hours: Mon - Sun from 00:00 to 00:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

D-r Bojadziev


 • Address : Leninova 41
 • Place: Radovis
 • Distance: ≈7592 км
 • Working Hours: Mon - Fri from 08:00 to 16:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

D-r Gorgi Stojkovski


 • Address : Jakim Stojkovski 44
 • Place: Probistip
 • Distance: ≈7550 км
 • Working Hours: Mon - Fri from 08:00 to 20:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

D-r Kirov


 • Address : Pirinska 75-b
 • Place: Stip
 • Distance: ≈7567 км
 • Working Hours: Mon - Fri from 08:00 to 20:00 • Sat from 08:00 to 12:00

Break: Mon-Fri 12-16:30ч

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

D-r Temelkov


 • Address : bul.V.S.Bato 3-2/1
 • Place: Skopje
 • Distance: ≈7503 км
 • Working Hours: Mon - Fri from 08:00 to 20:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

General Hospital-Kocani-Orthopedics


 • Address : Milan Zechar 21
 • Place: Kocani
 • Distance: ≈7570 км
 • Working Hours: Mon - Fri from 08:00 to 15:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Klinicka bolnica D-r Trifun Panovski - ortopedija/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Majcin Dom - orthopedic clinic


 • Address : Vasko Karangeleski b.b.
 • Place: Skopje
 • Distance: ≈7502 км
 • Working Hours: Mon - Fri from 07:30 to 15:30

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Orthopedic Disease-Ambulance (Ortopedski Bolesti-Ambulanta)


 • Address : Majka Tereza (Vodnjanska) 17
 • Place: Skopje
 • Distance: ≈7499 км

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Orthopedics Noshpal (Ortopedija Nospal)


 • Address : Elisie Popovski Marko 4-1/6
 • Place: Skopje
 • Distance: ≈7499 км

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Orto plus ped/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Ortomed


 • Address : 11-ti Oktomvri 55
 • Place: Kumanovo
 • Distance: ≈7509 км

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Ortomedik


 • Address : Pirinska 75-g lok.4
 • Place: Stip
 • Distance: ≈7567 км

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Ortomedika


 • Address : Hristo Smirnenski 4/2
 • Place: Skopje
 • Distance: ≈7498 км
 • Working Hours: Mon - Thu from 08:00 to 20:00 • Fri from 08:00 to 16:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png
Map

„ВМРО-ДПМНЕ успеа за еден месец на власт да сруши стабилни економски политики коишто Социјалдемократскиот сојуз макотрпно ги градеше изминатите седум години во ...
сите 160 | | | веќе видена

Директорот на дирекцијата за технолошки индустриски развојни зони (ТИРЗ), Гоце Димовски, денеска оствари официјална посета на фабриката „Џонсон Мети“ во ...
сите 12 | | | веќе видена

Шансите Доналд Трамп да ги премести периката, стаповите за голф и Меланија назад во Белата куќа скокнаа во последните десет дена (по првата дебата со ...
сите 42 | | | веќе видена

Годишната стапка на инфлација во еврозоната во јуни годинава изнесува 2,5 отсто, што е пад од 2,6 отсто во мај. Една година претходно, во јуни 2023 година, ...
сите 45 | | | веќе видена
 

Login on Golden Page

UsernamePasswordNew user ? | Forgot your password? | Cancel