Пребарувањето е оптимизирано за Tetovo

Подредување по

 • Термин
 • Растојание
 • Популарност
 • Рејтинг

Филтер по градови

 • Skopje
 • Bitola
 • Gostivar
 • Tetovo
Повеќе филтриПомалку филтри

Филтер по дејности

 • Medical & dental x-ray laboratories
 • Dentists
 • Dental x-ray (panoramic radiography)
 • Bio-chemical laboratories
 • Physicians, health clinics & medical centers - privately owned
 • Magnetic Resonance
 • Dental Organizations - Children
 • X-Ray Computed Tomography
 • Clinics & State Hospitals
 • Polyclinics
 • Radiology - Medical Practices
 • Dental Laboratories
 • Health Care Services - Public
 • Medical Diagnostic Centres & Services
 • Orthopedics - Practicioners
 • Laboratories - Diagnostic
 • Cardiology Clinics
 • Hospitals
 • Home Visit
 • Physical Therapy
Повеќе филтриПомалку филтри

Радиус (100км)

Medical & dental x-ray laboratories

ABCDEFGHIJKLMNOPQRSTUVWXYZ

Спонзорирани резултати кои одговараат на вашето пребарување

6 days a week

Tolovski


 • Address : Jordan Mijalkov (Zheleznichka) 50-a
 • Place: Skopje
 • Distance: ≈7500 км
 • Working Hours: Mon - Fri from 08:00 to 19:00 • Sat from 09:00 to 14:00

Приватна здравствена установа рентген дијагностика

//1050864291.rsc.cdn77.org/sites/zk/docs/trans{mk}logo_1611741020_96.png?t=true&w=300&h=300

Blu Dent


 • Address : s.Bogovinje
 • Place: Tetovo
 • Distance: ≈7469 км
 • Working Hours: Mon - Sun from 09:00 to 20:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Rentgen Mintas


 • Address : Boro Vulikj 6 lok.4-5
 • Place: Tetovo
 • Distance: ≈7467 км
 • Working Hours: Mon - Sat from 09:00 to 19:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

BMJ


 • Address : bul.Turistichka 30
 • Place: Ohrid
 • Distance: ≈7514 км

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

D-r Gjose


 • Address : Ivo Lola Ribar b.b.
 • Place: Kumanovo
 • Distance: ≈7510 км
 • Working Hours: Mon - Fri from 08:00 to 14:00 • Sat from 08:00 to 12:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

D-r Nina


 • Address : bul.ASNOM (AVNOJ) 70-K-9 lok.9
 • Place: Skopje
 • Distance: ≈7502 км
 • Working Hours: Mon - Fri from 08:00 to 19:30 • Sat from 09:00 to 14:00

Dr. Nina is a dental office that offers an individual approach to pediatric dentistry, as well as orthodontic treatment in children and adults. We have a roentgen for panoramic teeth shooting. We work with blue cards.

//1050864291.rsc.cdn77.org/sites/zk/docs/trans{mk}logo_1484576145_74.jpg?t=true&w=300&h=300

D-r Saltamarski


 • Address : Ivan Hadzhinikolov (Ratko Mitrovikj) 6-b lok.5
 • Place: Skopje
 • Distance: ≈7509 км

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Dentalux (Dentaluks)


 • Address : bul.Aleksandar Makedonski b.b.
 • Place: Radovis
 • Distance: ≈7592 км
 • Working Hours: Mon - Fri from 08:00 to 20:00 • Sat from 08:00 to 16:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Dento Medikal 2


 • Address : Marshal Tito 3/4
 • Place: Dojran
 • Distance: ≈7640 км

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Diagnostic Centar (Dijagnosticki centar)


 • Address : Vasil Glavinov, Gradski dzid 3 blok 10
 • Place: Skopje
 • Distance: ≈7499 км
 • Working Hours: Mon - Fri from 08:00 to 20:00 • Sat from 08:00 to 13:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Estadent


 • Address : Solunska 222
 • Place: Bitola
 • Distance: ≈7555 км
 • Working Hours: Mon - Fri from 10:00 to 17:00 • Sat from 09:00 to 14:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

General Hospital-Kocani


 • Address : Milan Zechar 21
 • Place: Kocani
 • Distance: ≈7570 км

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Klinicka Bolnica Stip-Rentgen


 • Address : Ljuben Ivanov 25
 • Place: Stip
 • Distance: ≈7568 км
 • Working Hours: Mon - Fri from 07:30 to 15:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Kruna ms


 • Address : Kej 13-ti Noemvri, GTC 2/2
 • Place: Skopje
 • Distance: ≈7500 км
 • Working Hours: Mon - Fri from 09:00 to 20:00 • Sat from 09:00 to 14:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Maestro dent


 • Address : Mosha Pijade 5
 • Place: Bitola
 • Distance: ≈7555 км
 • Working Hours: Mon - Fri from 09:00 to 17:00 • Sat from 09:00 to 14:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Picasso dental


 • Address : bul.Jane Sandanski 107-2/1
 • Place: Skopje
 • Distance: ≈7503 км
 • Working Hours: Mon - Fri from 10:00 to 20:00 • Sat from 10:00 to 14:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png
Map

Од вечерва по полноќ за 2 денари ќе се зголеми цената на дизел горивото и нафтата за домаќинствата, додека цените на бензинот и на мазутот не се менуваат. ...
сите 98 | | | веќе видена

Акционерите на Тесла во четвртокот со големо мнозинство гласаа за 10-годишниот план за плата на Маск, кој компанијата го процени на 44,9 милијарди долари во ...
сите 18 | | | веќе видена

Време зa читање: 3 минути Основачот на Бреинстер, Петар Ниновски и генералниот директор на „Алкалоид“, Живко Мукаетов, водеа BACK 2 BACK дискусија во рамките ...
сите 24 | | | веќе видена

Велс Фарго изврши серија отпуштања во последните недели по наводите дека некои од неговите вработени лажирале работа на тастатурата за да ја измамат фирмата да ...
сите 18 | | | веќе видена

На 11 јуни 2024 година се одржа редовна седница на ИО за поставеноста на монетарната политика на Народната банка, на која беа разгледани најновите податоци и ...
сите 56 | | | веќе видена
 

Login on Golden Page

UsernamePasswordNew user ? | Forgot your password? | Cancel