Подредување по

 • Термин
 • Растојание
 • Популарност
 • Рејтинг

Филтер по градови

 • Kumanovo
Повеќе филтриПомалку филтри

Филтер по дејности

 • Physical therapy
 • Rehabilitation centres
Повеќе филтриПомалку филтри

Радиус (100км)

За пребарувањето...

Physical therapy in Kumanovo

D-r Bato


 • Address : bul.Oktomvriska Revolucija K-5
 • Place: Kumanovo
 • Distance: ≈7510 км
 • Working Hours: Mon - Fri from 07:00 to 18:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Fizio med


 • Address : Kiril i Metodij 1-a/2
 • Place: Kumanovo
 • Distance: ≈7510 км

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Fizio-Flex


 • Address : Ivo Lola Ribar 103
 • Place: Kumanovo
 • Distance: ≈7510 км

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png
Map

Претседателот на Регулаторната комисија за енергетика Марко Бислимоски рече дека претставници од пекарската индустрија во голем дел зависат од домашното ...
сите 120 | | | веќе видена

Министерството за економија согласно Законот за нефер трговски практики веќе ја усвои листата на производи која дополнително треба да придонесе за намалување ...
сите 16 | | | веќе видена

РКЕ донесе нова одлука за цената на горивата од полноќ. Цената на бензините и дизелот остануваат исти, додека пак мазутот поскапува за 1,2 денари. Моторен ...
сите 70 | | | веќе видена

На покана на Меѓународниот монетарен фонд (ММФ), гувернерката Ангеловска-Бежоска ги презентира позитивните искуства од оцената на транспарентноста на Народната ...
сите 44 | | | веќе видена

Login on Golden Page

UsernamePasswordNew user ? | Forgot your password? | Cancel