Пребарувањето е оптимизирано за Tetovë

Подредување по

 • Термин
 • Растојание
 • Популарност
 • Рејтинг

Филтер по градови

 • Shkup
 • Tetovë
 • Prilep
 • Kumanovë
 • Strugë
 • Manastir
 • Ohër
 • Gostivar
 • Strumicë
 • Koçanë
 • Stip
 • Kërçovë
 • Radovis
 • Dellçevë
 • Veles
Повеќе филтриПомалку филтри

Филтер по дејности

 • Ndërtimtari e ulët
 • Ndërtimtari - firma dhe ndërmarrje
 • Ndërtimtari e lartë
 • Projektim (zyra projektimi)
 • Ndërtimtari - materiale
 • Ujësjellës Dhe Kanalizim - Projektim Dhe Realizim
 • Ndërtimtari - Mekanizma
 • Inxhinieri
 • Beton - Prodhime Nga Betoni
 • Ndërtimtari - Makineri
 • Asfalt Dhe Asfaltim
 • Beton - Prodhim Dhe Tregti
 • Bekaton - Produkte
 • Rërë Dhe Çakalli
 • 200 Më Të Suksesshëm
 • Ndërtimtari - Punë Përfundimtare
 • Enterier - Projektim Dhe Dizajn
 • Transport Dhe Shërbime Transporti - Firma
 • Gurore
 • Patundshmëri - Tregti
Повеќе филтриПомалку филтри

Радиус (100км)

За пребарувањето...

Ndërtimtari e ulët

Strabag-ag


 • Adresa: Mirçe Acev 2
 • Vendi: Shkup
 • Distanca: ≈7500 км
 • Orari i punës: Ha - Pr nga 08:00 deri më 16:30

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Tehkom


 • Adresa: Kirill Zmbov (Engelsova) 6
 • Vendi: Koçanë
 • Distanca: ≈7572 км
 • Orari i punës: Ha - Pr nga 08:00 deri më 16:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Tehnogradba inxhiniering


 • Adresa: Tome Arsovski 49 lok.10
 • Vendi: Shkup
 • Distanca: ≈7500 км
 • Orari i punës: Ha - Pr nga 07:30 deri më 15:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Telefonmontazha


 • Adresa: Brigada e 16-të Maqedonase 10
 • Vendi: Shkup
 • Distanca: ≈7501 км

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Tes inzhenering


 • Adresa: Hristo Tatarçev (Sava Kovaçeviq) 47-v/26
 • Vendi: Shkup
 • Distanca: ≈7502 км

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Timi Inxhiniering 2009


 • Adresa: Kej 8 Nëntori p.n.
 • Vendi: Strugë
 • Distanca: ≈7500 км
 • Orari i punës: Ha - Pr nga 08:00 deri më 16:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Trgocement


 • Adresa: Bllagoj Gjorev 223
 • Vendi: Veles
 • Distanca: ≈7540 км
 • Orari i punës: Ha - Sh nga 07:00 deri më 16:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Vato


 • Adresa: rr.4, f.Batincë 19
 • Vendi: Shkup
 • Distanca: ≈7507 км

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Vellmart


 • Adresa: Filipi i Dyte 82
 • Vendi: Veles
 • Distanca: ≈7539 км
 • Orari i punës: Ha - Pr nga 07:00 deri më 17:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Via Vevçani


 • Adresa: Fronti Popullor 19
 • Vendi: Shkup
 • Distanca: ≈7498 км
 • Orari i punës: Ha - Pr nga 08:00 deri më 16:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Viatek


 • Adresa: Petre Piruze (Meksichka) 8-1/3
 • Vendi: Shkup
 • Distanca: ≈7496 км

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Viktorija invest


 • Adresa: Orce Nikollov 188-2/5
 • Vendi: Shkup
 • Distanca: ≈7497 км
 • Orari i punës: Ha - Pr nga 08:00 deri më 16:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Vizioni-kompani/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Xhimi shped


 • Adresa: f.Krushopek
 • Vendi: Shkup
 • Distanca: ≈7493 км
 • Orari i punës: Ha - Sh nga 07:00 deri më 16:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Xhovi kompani


 • Adresa: Nikolla Teslla 4
 • Vendi: Strumicë
 • Distanca: ≈7616 км
 • Orari i punës: Ha - Sh nga 08:00 deri më 16:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Zhikoll


 • Adresa: Pero Nakov 110-a
 • Vendi: Shkup
 • Distanca: ≈7498 км
 • Orari i punës: Ha - Pr nga 07:00 deri më 17:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Zid ingenering


 • Adresa: Marshal Tito 14
 • Vendi: Kërçovë

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Бесо Компани


 • Vendi: Shkup

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png
Mapa

Од вечерва по полноќ за 2 денари ќе се зголеми цената на дизел горивото и нафтата за домаќинствата, додека цените на бензинот и на мазутот не се менуваат. ...
сите 98 | | | веќе видена

Акционерите на Тесла во четвртокот со големо мнозинство гласаа за 10-годишниот план за плата на Маск, кој компанијата го процени на 44,9 милијарди долари во ...
сите 18 | | | веќе видена

Време зa читање: 3 минути Основачот на Бреинстер, Петар Ниновски и генералниот директор на „Алкалоид“, Живко Мукаетов, водеа BACK 2 BACK дискусија во рамките ...
сите 24 | | | веќе видена

Велс Фарго изврши серија отпуштања во последните недели по наводите дека некои од неговите вработени лажирале работа на тастатурата за да ја измамат фирмата да ...
сите 18 | | | веќе видена

На 11 јуни 2024 година се одржа редовна седница на ИО за поставеноста на монетарната политика на Народната банка, на која беа разгледани најновите податоци и ...
сите 56 | | | веќе видена
 

Hyni në Librin e Artë

Emri i përdoruesitFjalëkalimPerdorues i ri? | Keni harruar fjalëkalimin tuaj? | Anuloj