Пребарувањето е оптимизирано за Tetovë

Подредување по

 • Термин
 • Растојание
 • Популарност
 • Рејтинг

Филтер по градови

 • Shkup
 • Tetovë
 • Manastir
 • Gostivar
Повеќе филтриПомалку филтри

Филтер по дејности

 • Eskavatorë (bager)
 • Ndërtimtari - mekanizma
 • Kanale dhe punime kanalizimi
 • Ndërtimtari - makineri
 • Ujësjellës dhe kanalizim - projektim dhe realizim
 • Transport I Rërës, Dheut Dhe Betonit
 • Transport Dhe Shërbime Transporti - Firma
 • Ndërtimtari - Firma Dhe Ndërmarrje
 • Ndërtimtari - Mekanizma - Pjesë Rezervë
 • Rërë Dhe Çakalli
 • Ngarkues - Pirunë
 • Kamionë Dhe Mjete Të Tjera Transporti - Transport
 • Vinça - Shitje Dhe Huazim
 • Ndërtimtari E Ulët
 • Kamionë Dhe Mjete Të Tjera Transporti - Tregti
Повеќе филтриПомалку филтри

Радиус (100км)

За пребарувањето...

Eskavatorë (bager)

Спонзорирани резултати кои одговараат на вашето пребарување

Wi-Fi ZonëAir-kondicioner

MG Kompanija


 • Adresa: Jurij Gagarin 58-6
 • Vendi: Shkup
 • Distanca: ≈7496 км
 • Orari i punës: Ha - Pr nga 08:00 deri më 16:00

Kompania MG është një distributor i autorizuar i makinerive të ndërtimit të Volvo.

//1050864291.rsc.cdn77.org/sites/zk/docs/trans{mk}logo_1511359089_04.png?t=true&w=300&h=300

Adi fortklifts/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Bag Kop/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Bag kop


 • Adresa: f.Reçicë e Vogël
 • Vendi: Tetovë
 • Distanca: ≈7467 км
 • Orari i punës: Ha - Pr nga 07:00 deri më 18:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Ecoline Amh


 • Adresa: f.Shipkovicë
 • Vendi: Tetovë

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Meli Trans


 • Adresa: Industriale p.n.
 • Vendi: Tetovë
 • Distanca: ≈7468 км
 • Orari i punës: Ha - Sh nga 07:00 deri më 16:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Memedali Group


 • Adresa: Otusheçka f.Tearce 26
 • Vendi: Tetovë
 • Distanca: ≈7469 км

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Metalservis Hidraulika/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Naf-trans


 • Adresa: ul.101, s.Zhelino 170
 • Vendi: Tetovë
 • Distanca: ≈7475 км

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Urban plan


 • Adresa: f.Sllatinë
 • Vendi: Tetovë
 • Distanca: ≈7469 км
 • Orari i punës: Ha - Sh nga 08:00 deri më 17:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Aleks turs


 • Adresa: rr.1, f.Konjare e poshtëm 112
 • Vendi: Kumanovë
 • Distanca: ≈7507 км

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Aver Ismail/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Bildtek Mining


 • Adresa: bul.Illinden 109/1
 • Vendi: Shkup
 • Distanca: ≈7514 км

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Dy vellezer/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Dzoko Stil Plus


 • Adresa: 11 Tetori 35
 • Vendi: Bogdanc

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Ena-Esa


 • Adresa: Isa Buletini (Luba Ivanoviq) 11-а
 • Vendi: Shkup

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Fimako


 • Adresa: bul.Jane Sandanski, QT Tri Biseri 7/16
 • Vendi: Shkup
 • Distanca: ≈7502 км
 • Orari i punës: Ha - Pr nga 08:00 deri më 16:00

FIMAKO është firmë e cila merret me tregëtin e makinave të reja dhe të përdorura për ndërtimtari.

//1050864291.rsc.cdn77.org/sites/zk/docs/trans{mk}logo_1689575864_2.jpg?t=true&w=300&h=300

Fiqo servis


 • Adresa: Magjistralja e Adriatikut (Rruga e Kaçanikut) p.n.
 • Vendi: Shkup
 • Distanca: ≈7493 км

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

INZ consult


 • Adresa: Boris Trajkovski (Prvomajska) 5
 • Vendi: Shkup
 • Distanca: ≈7501 км
 • Orari i punës: Ha - Pr nga 08:00 deri më 17:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png
Mapa

Во период од 2018 – 2022 година, државата остварила добивка од 103.248 илјади денари или 1,7 милиони евра што претставува 1 отсто од остварените приходи што ...
сите 13 | | | веќе видена

Квалитетното управување со податоците е предуслов за ефикасно извршување на задачите во современите централни банки. Оттаму, за понатамошно унапредување на ...
сите 51 | | | веќе видена

На 11 јуни 2024 година се одржа редовна седница на ИО за поставеноста на монетарната политика на Народната банка, на која беа разгледани најновите податоци и ...
сите 79 | | | веќе видена
 

Hyni në Librin e Artë

Emri i përdoruesitFjalëkalimPerdorues i ri? | Keni harruar fjalëkalimin tuaj? | Anuloj