Пребарувањето е оптимизирано за Tetovë

Подредување по

 • Термин
 • Растојание
 • Популарност
 • Рејтинг

Филтер по градови

 • Shkup
 • Tetovë
 • Strumicë
 • Gostivar
 • Manastir
 • Prilep
 • Kumanovë
 • Kavadar
 • Gjevgjeli
 • Dellçevë
Повеќе филтриПомалку филтри

Филтер по дејности

 • Beton - prodhime nga betoni
 • Beton - prodhim dhe tregti
 • Ndërtimtari - firma dhe ndërmarrje
 • Ndërtimtari - materiale
 • Bekaton - produkte
 • Ndërtimtari E Ulët
 • Ndërtimtari - Punë Përfundimtare
 • Ujësjellës Dhe Kanalizim - Projektim Dhe Realizim
 • Projektim (Zyra Projektimi)
 • Gypa Dhe Pjesë Shtesë Për Gypa
 • Ndërtimtari - Makineri
 • Aditivë - Ndërtimtari
 • Transport I Rërës, Dheut Dhe Betonit
 • Rërë Dhe Çakalli
 • Ndërtimtari - Mekanizma
 • Izolim - Materiale
 • Depo
 • Metale - Produkte Prej Metali - Prodhim Dhe Tregti
 • Konstruksione Çeliku Dhe Ndërtim
 • Shatërvane - Punime Dhe Tregti
Повеќе филтриПомалку филтри

Радиус (100км)

За пребарувањето...

Beton - prodhime nga betoni

Спонзорирани резултати кои одговараат на вашето пребарување

Stoimenov


 • Adresa: Damjan Gruev p.n.
 • Vendi: Koçanë
 • Distanca: ≈7572 км
 • Orari i punës: Ha - Pr nga 07:00 deri më 16:00

Kompania e ndërtimit Stoimenov, ekziston me sukses në treg që nga viti 1991, kryesisht në fushën e ndërtimtarisë së ulët.

//1050864291.rsc.cdn77.org/sites/zk/docs/trans{mk}logo_1617086918_95.png?t=true&w=300&h=300

Aliti Kompani


 • Adresa: f.Dobrosht
 • Vendi: Tetovë

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Behaton Afiri


 • Adresa: rr.101, f.Pirok nr.122
 • Vendi: Tetovë

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Cigllara Gradec


 • Adresa: f.Kamjan
 • Vendi: Tetovë
 • Distanca: ≈7470 км
 • Orari i punës: Ha - Pr nga 08:00 deri më 16:30

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

F.B Ndertimie


 • Adresa: f.Pallatica
 • Vendi: Tetovë

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Ju-Kom Hr/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Jusuf-Komerc


 • Adresa: f.Zhellino p.n.
 • Vendi: Tetovë

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Lani-Kom Mm/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Murana kompani


 • Adresa: rr.104, f.Zhelinë 105
 • Vendi: Tetovë
 • Distanca: ≈7475 км

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Murana2


 • Adresa: rr.104, f.Zhelinë p.n.
 • Vendi: Tetovë
 • Distanca: ≈7475 км

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Unimetal


 • Adresa: f.Sedlarcë e epërme
 • Vendi: Tetovë
 • Distanca: ≈7470 км
 • Orari i punës: Ha - Sh nga 07:00 deri më 17:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

VMC Maqedonia


 • Adresa: Zona Industriale, Zhelinë p.n.
 • Vendi: Tetovë
 • Distanca: ≈7475 км
 • Orari i punës: Ha - Sh nga 08:00 deri më 18:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Ading market - Avtokomanda


 • Adresa: Brigada e 16-të Maqedonase 6/2-b
 • Vendi: Shkup
 • Distanca: ≈7501 км
 • Orari i punës: Ha - Pr nga 08:00 deri më 16:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Ading market - Cementara


 • Adresa: Boris Trajkovski 94
 • Vendi: Shkup
 • Distanca: ≈7503 км
 • Orari i punës: Ha - Pr nga 07:30 deri më 20:00 • Sh nga 07:30 deri më 15:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Ading-ndërtim


 • Adresa: Shën Kliment Ohridski p.n.
 • Vendi: Strumicë
 • Distanca: ≈7619 км
 • Orari i punës: Ha - Pr nga 07:00 deri më 15:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Aga-Promet 2016/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Am Boden


 • Adresa: Pitarnica 3/5
 • Vendi: Gostivar

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Andre-promet


 • Adresa: Kozjaçka, f.Dobroshanë 8
 • Vendi: Kumanovë
 • Distanca: ≈7514 км
 • Orari i punës: Ha - Sh nga 07:00 deri më 17:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

As Mashini/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png
Mapa

На ниво на ЕУ, годишната стапка на инфлација мерена со хармонизираниот индекс на потрошувачки цени (HICP), кој овозможува споредба меѓу земјите-членки, во мај ...
сите 65 | | | веќе видена

Најавата на поранешниот претседател Доналд Трамп дека ако повторно стане претседател, ќе стави крај на оданочувањето на бакшишите, според првичните проценки ќе ...
сите 4 | | | веќе видена
 

Hyni në Librin e Artë

Emri i përdoruesitFjalëkalimPerdorues i ri? | Keni harruar fjalëkalimin tuaj? | Anuloj