Подредување по

 • Термин
 • Растојание
 • Популарност
 • Рејтинг

Филтер по градови

 • Shkup
Повеќе филтриПомалку филтри

Филтер по дејности

 • Ndërtimtari e ulët
 • Ndërtimtari - firma dhe ndërmarrje
 • Ndërtimtari e lartë
 • Projektim (zyra projektimi)
 • Inxhinieri
 • Ndërtimtari - Materiale
 • Ujësjellës Dhe Kanalizim - Projektim Dhe Realizim
 • Ndërtimtari - Mekanizma
 • Asfalt Dhe Asfaltim
 • Ndërtimtari - Punë Përfundimtare
 • 200 Më Të Suksesshëm
 • Firma Me Iso Standardizim
 • Ndërtimtari - Makineri
 • Hidroizolime
 • Konsallting
 • Bekaton - Produkte
 • Konstruksione Çeliku Dhe Ndërtim
 • Enterier - Projektim Dhe Dizajn
 • Rrethoja Dhe Parmakë - Përpunim Dhe Tregti
 • Patundshmëri - Tregti
Повеќе филтриПомалку филтри

Радиус (100км)

За пребарувањето...

Ndërtimtari e ulët në Shkup

Adra


 • Adresa: Rruga për Batincë 72
 • Vendi: Shkup
 • Distanca: ≈7507 км

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Alfa Inxhiniering


 • Adresa: Dimitrie Çupovski (Velko Vllahoviq) 1-A/1-3
 • Vendi: Shkup
 • Distanca: ≈7499 км

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Alfa Union Proing


 • Adresa: Kosta Shahov 7/12
 • Vendi: Shkup
 • Distanca: ≈7499 км
 • Orari i punës: Ha - Pr nga 08:00 deri më 16:30

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

An-Bo Grading/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Anizor


 • Adresa: bul.8 Shtatori (Revolucioni i Tetorit) 4-1/7
 • Vendi: Shkup
 • Distanca: ≈7497 км
 • Orari i punës: Ha - Pr nga 08:00 deri më 16:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Apolo Inxhiniering/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Avangard Inzhenering


 • Adresa: bul.V.S.Bato 2-a-1/42
 • Vendi: Shkup
 • Distanca: ≈7503 км

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Balkan Construction


 • Adresa: Manopo 3-1/35
 • Vendi: Shkup

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Baukop


 • Adresa: Magjistralja e Adriatikut (Rruga e Kaçanikut) 210
 • Vendi: Shkup
 • Distanca: ≈7495 км
 • Orari i punës: Ha - Sh nga 08:00 deri më 16:00

Shitja e gjeneratorëve për rrymë elektrike dhe elemente për galeritë.

//1050864291.rsc.cdn77.org/sites/zk/docs/trans{mk}logo_1580293104_49.png?t=true&w=300&h=300

Bekom/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Bojta ing


 • Adresa: rr.1409, Lepenec 29-a
 • Vendi: Shkup
 • Distanca: ≈7494 км

Сообраќајни знаци, опрема, столбови и шелни

//1050864291.rsc.cdn77.org/sites/zk/docs/trans{mk}logo_1709281174_56.png?t=true&w=300&h=300

Cigllana Gradec


 • Adresa: rr.1550, Zona industriale Vizbeg 37
 • Vendi: Shkup
 • Distanca: ≈7495 км
 • Orari i punës: Ha - Pr nga 09:00 deri më 17:00 • Sh nga 10:00 deri më 14:30

Ciglana Tulana është një nga kompanitë më të njohura për prodhimin e elementëve të betonit në Republikën e Maqedonisë. Maqedoni. Ne kemi më shumë se 30 vjet traditë në prodhimin e Behaton, e cila është një garanci për cilësinë e produkteve tona.

//1050864291.rsc.cdn77.org/sites/zk/docs/trans{mk}logo_1572614270_34.jpg?t=true&w=300&h=300

Eco Construction


 • Adresa: Dragan Gjakonovski-Shpato (Titovouzhiçka) 18
 • Vendi: Shkup
 • Distanca: ≈7498 км

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Ehi


 • Adresa: Venjamin Maçukovski 28, fahu p.723
 • Vendi: Shkup
 • Distanca: ≈7501 км
 • Orari i punës: Ha - Pr nga 08:00 deri më 16:00

EHI është firmë e specializuar, aktiviteti i së cilës është punim, projektim, rekonstruim dhe sanim i sistemeve për furnizim me ujë dhe sistemet e ujërave të zeza, pompa dhe stacione filtrimi, rezervuarë, sisteme për ujitje dhe tharje, stacione pastrimi si dhe objekte të tjera hidroteknike, firma jonë disponon staf profesional dhe pajise për zgjidhje të suksesshme dhe të problemeve më të ndërlikuara të lidhura me përgatitjen e këtyre objekteve

//1050864291.rsc.cdn77.org/sites/zk/docs/trans{mk}logo_1562314799_99.png?t=true&w=300&h=300

El-Kab Monting/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Elektro Kop


 • Adresa: f.Elovo
 • Vendi: Shkup

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png
Mapa

Акционерите на Тесла во четвртокот со големо мнозинство гласаа за 10-годишниот план за плата на Маск, кој компанијата го процени на 44,9 милијарди долари во ...
сите 19 | | | веќе видена

Од вечерва по полноќ за 2 денари ќе се зголеми цената на дизел горивото и нафтата за домаќинствата, додека цените на бензинот и на мазутот не се менуваат. ...
сите 98 | | | веќе видена

Време зa читање: 3 минути Основачот на Бреинстер, Петар Ниновски и генералниот директор на „Алкалоид“, Живко Мукаетов, водеа BACK 2 BACK дискусија во рамките ...
сите 24 | | | веќе видена

Банкоматите низ Европа се цел на нов опасен софтвер наречен EU ATM Malware. Според експертите, новиот вирус станува многу популарен меѓу лицата кои на лесен ...
сите 6 | | | веќе видена
 

Hyni në Librin e Artë

Emri i përdoruesitFjalëkalimPerdorues i ri? | Keni harruar fjalëkalimin tuaj? | Anuloj