Пребарувањето е оптимизирано за Tetovë

Подредување по

 • Термин
 • Растојание
 • Популарност
 • Рејтинг

Филтер по градови

 • Shkup
 • Tetovë
 • Manastir
 • Veles
 • Gostivar
 • Kumanovë
 • Bogdanc
 • Prilep
Повеќе филтриПомалку филтри

Филтер по дејности

 • Magazina - materiale ndërtimi
 • Ndërtimtari - materiale
 • Ndërtimtari - firma dhe ndërmarrje
 • Depo
 • Ndërtimtari - materiale ndërtimi për izolim
 • Izolim - Materiale
 • Peleta
 • Ndërtimtari E Ulët
 • Shpedicione
 • Dru - Lëndë Druri - Prodhim Dhe Tregti
 • Tavane Të Lëshuara - Ndërtim
 • Ndërtimtari E Lartë
 • Çimento Dhe Produkte Prej Çimentoje
Повеќе филтриПомалку филтри

Радиус (100км)

За пребарувањето...

Magazina - materiale ndërtimi

Emo Fiks Er/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Hildin Komerc


 • Adresa: Braka Miladinovci, Klukovo 17644
 • Vendi: Tetovë
 • Distanca: ≈7469 км
 • Orari i punës: Ha - Mr , Enj , Sh nga 08:00 deri më 16:00 • Pr nga 00:00 deri më 00:00

Hildin-Commerce Gostivar - 070/256 363; Hildin Trans - Transporti ndërkombëtar, s.Zhelino - 044/378 223, 070/209 344; hildin-trans@t-home.mk

//1050864291.rsc.cdn77.org/sites/zk/docs/trans{mk}logo_1656319173_89.jpg?t=true&w=300&h=300

Net Invest Grup


 • Adresa: f.Sllatinë
 • Vendi: Tetovë
 • Distanca: ≈7469 км
 • Orari i punës: Ha - Pr nga 08:00 deri më 18:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Nitikom


 • Adresa: Ivo Llolla Ribar p.n.
 • Vendi: Tetovë
 • Distanca: ≈7468 км

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Omar invest


 • Adresa: f.Bogovinë
 • Vendi: Tetovë

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Tairi komerc/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

ABC Komerc/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Alfa proekt


 • Adresa: Stojaçki pat p.n.
 • Vendi: Bogdanc
 • Distanca: ≈7629 км

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Arbin trans АТ


 • Adresa: Rashtanski pat p.n.
 • Vendi: Veles
 • Distanca: ≈7539 км
 • Orari i punës: Ha - Sh nga 07:00 deri më 16:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Besjani


 • Adresa: Rruga Magjistrale Ohrid-Struga
 • Vendi: Strugë
 • Distanca: ≈7503 км
 • Orari i punës: Ha - Sh nga 08:00 deri më 17:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Di-kom


 • Adresa: 8 Shatori (Vlladimir Nazor) p.n.
 • Vendi: Manastir
 • Distanca: ≈7554 км
 • Orari i punës: Ha - Sh nga 08:00 deri më 22:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Dragi kom


 • Adresa: Marshal Tito 183
 • Vendi: Bogdanc
 • Distanca: ≈7629 км

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Eldorado-kompani plus


 • Adresa: rr.4, f.Katllanovë 14-b
 • Vendi: Shkup
 • Distanca: ≈7523 км
 • Orari i punës: Ha - Pr nga 07:00 deri më 21:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Ergoland


 • Adresa: Kosturski Heroi ( 29 Nëntori) 4 lok.7
 • Vendi: Shkup
 • Distanca: ≈7498 км
 • Orari i punës: Ha - Pr nga 09:00 deri më 20:00 • Sh nga 09:00 deri më 14:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Europal-Gradba


 • Adresa: lagja Gramagje p.n.
 • Vendi: Kriva Pallankë
 • Distanca: ≈7545 км

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Evro kom 2002


 • Adresa: f.Senokos
 • Vendi: Gostivar
 • Distanca: ≈7470 км
 • Orari i punës: Ha - D nga 07:00 deri më 18:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Geni-prom


 • Adresa: Justinian I (Draçevska) p.n.
 • Vendi: Shkup
 • Distanca: ≈7508 км
 • Orari i punës: Ha - Pr nga 08:00 deri më 16:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Gigant


 • Adresa: Karpallak 5
 • Vendi: Prilep
 • Distanca: ≈7547 км
 • Orari i punës: Ha - Sh nga 09:00 deri më 16:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Gips dizajn - one


 • Adresa: f.Peshtallevë
 • Vendi: Prilep
 • Distanca: ≈7531 км
 • Orari i punës: Ha - Pr nga 08:00 deri më 19:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Gjorev


 • Adresa: Illija Igeskivetan 27
 • Vendi: Makedonski Brod
 • Distanca: ≈7515 км
 • Orari i punës: Ha - Sh nga 07:30 deri më 21:00 • D nga 07:30 deri më 17:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png
Mapa

Дали спласна бурата со акциите на Комерцијална банка, или вчерашниот петочен ден беше само благо затишје, осгтанува да ни покаже претстојниот понеделник. Но, ...
сите 18 | | | веќе видена

Фондот на ПИО вчера објави важна информација за група повозрасни граѓани за еднократна помош. Ќе се обезбедат средства за исплата на еднократна помош на ...
сите 14 | | | веќе видена

Полјоделците од сите региони здружени во Националната мрежа на земјоделци на состанокот во Свети Николе заклучија дека откупната цена од 30 денари за килограм ...
сите 33 | | | веќе видена

Време зa читање: 3 минути Надзорниот одбор на Стопанска банка Скопје ќе добие четворица нови членови, а предлозите за нивното именување треба да се усвојат на ...
сите 32 | | | веќе видена

Индексот на цените на становите за Република Србија во првиот квартал од 2024 година изнесува 160,49, што претставува пораст на цените на становите од 4,74 ...
сите 50 | | | веќе видена
 

Hyni në Librin e Artë

Emri i përdoruesitFjalëkalimPerdorues i ri? | Keni harruar fjalëkalimin tuaj? | Anuloj