Пребарувањето е оптимизирано за Tetovo

Подредување по

 • Термин
 • Растојание
 • Популарност
 • Рејтинг

Филтер по градови

 • Skopje
 • Tetovo
 • Bitola
 • Ohrid
 • Stip
 • Struga
Повеќе филтриПомалку филтри

Филтер по дејности

 • Environmental & ecological organizations
 • Ngo's (charitable & nonprofit non-governmental organizations)
 • Associations
 • Tourist information centres
 • Environmental planning
Повеќе филтриПомалку филтри

Environmental & ecological organizations по градови

Bitola Kocani Ohrid Skopje Stip Struga Strumica Tetovo Veles

Радиус (100км)

Environmental & ecological organizations

ABCDEFGHIJKLMNOPQRSTUVWXYZ

Golema Recica


 • Address : s.Golema Rechica
 • Place: Tetovo
 • Distance: ≈7467 км

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Rinia


 • Address : s.Tenovo
 • Place: Tetovo

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Zelen Mural


 • Address : Savo Tasevski 34
 • Place: Tetovo
 • Distance: ≈7467 км

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Ajde Makedonija


 • Address : Filip Vtori Makedonski (Vasil Adzhelarski) 2-2/50
 • Place: Skopje
 • Distance: ≈7500 км
 • Working Hours: Mon - Fri from 09:00 to 18:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Areal


 • Address : Proleterski Brigadi 47
 • Place: Struga
 • Distance: ≈7500 км
 • Working Hours: Mon - Fri from 09:00 to 12:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Bioeko/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Brezero/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Eko-svest


 • Address : Sv.Kiril i Metodij (M.H.Jasmin) 30-1/6
 • Place: Skopje
 • Distance: ≈7499 км

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Eko-zena


 • Address : Solunska 111-d
 • Place: Bitola
 • Distance: ≈7555 км
 • Working Hours: Thu from 17:00 to 18:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Enhalon


 • Address : Vojdan Chernodrinski 24
 • Place: Struga
 • Distance: ≈7500 км

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Florozon


 • Address : ul.2, s.Vizbegovo 46
 • Place: Skopje
 • Distance: ≈7495 км
 • Working Hours: Mon - Fri from 08:30 to 17:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Greener


 • Address : Perisha Savelikj 15-a
 • Place: Skopje
 • Distance: ≈7499 км

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Gresnica


 • Address : Dimitar Vlahov 60
 • Place: Ohrid
 • Distance: ≈7514 км

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Jagoda Art


 • Address : Karposh Vojvoda 14
 • Place: Ohrid
 • Distance: ≈7514 км

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png
Map

Откупувачите на тутун годинава склучија околу 30.000 договори со тутунарите за 26,5 милиони килограми на тутун. За разлика од лани, бројот на склучени договори ...
сите 8 | | | веќе видена

Домаќинствата летово може да добијат поевтина струја и плус уште еден час евтина тарифа, најавува претседателот на Регулаторната комисија за енергетика и водни ...
сите 20 | | | веќе видена

„Гранит“ сепак ќе дели дивиденда од 42 денари по акција, онака како што предлагаше Управниот одбор на компанијата, а не по 70 денари, како што бараа група ...
сите 8 | | | веќе видена

Никопоулос од Битола, една од неколкуте фирми за која беше обелоденето дека добиле тендер од АД ЕСМ за увоз на јаглен за потребите на РЕК Битола, е најуспешна ...
сите 17 | | | веќе видена

Латвија, Ирска и Италија се на врвот на листата на земји со многу високи просечни приноси за изнајмување во Европа, покажуваат податоците од Глобалниот водич ...
сите 9 | | | веќе видена

Германскиот производител на видео игри CipSoft ја објави култната игра „Tibia“ уште во 1997 година. Во моментов има околу 500.000 активни играчи во 77 играчки ...
сите 25 | | | веќе видена
 

Login on Golden Page

UsernamePasswordNew user ? | Forgot your password? | Cancel