Фкср Алди

ПаркингРаботиме 6 дена во неделатаWi-Fi ЗонаПлаќање со кредитни картичкиДостава

  • Адреса: Славеј планина 83
  • Место: Скопје
  • Оддалеченст: ≈7499 км

  • Телефон 2: 02 3131216
  • Работно време: Пон - Пет од 10:00 до 18:30

//1050864291.rsc.cdn77.org/sites/zk/docs/trans{mk}logo_1444397410_43.jpg?t=true&w=300&h=300


Слика од локација

Фото и видео галерија

Нашата компанија нуди најквалитетна услуга во сферата на перење теписи. Ги обезбедивме најсобремените машини за перење теписи од својот вид, избравме најквалитетен шампон и никогаш не штедевме со цел да ви понудиме најквалитетна услуга на вас драги тековни и потенцијални клиенти.

Цени:
• 60 ден м2 за синтетички теписи
• 70 ден м2 за бушави теписи / кинеска волна
• 80 ден м2 волнени персиски теписи и кожа свила или комбинација

Ограничувања:
-Сите теписи кои во ширина се поголеми од 2.5 метри нема да може да се перат кај нас и доколку вашите теписи се пошироки од 2.5 метри обратете се на друго место.
-Минималната вредност за нарача изнесува 600 денари, доколку имате мала квадратура која реално би изнесувала по 600 денари истата ќе се заокружи на 600 денари.
-Aко вие се одлучите да ги носите теписите кај нас тогаш ќе ви се наплати колку што има квадратура.

Заборавете ја грижата за перење на вашите теписи, заборавете на досегашните конвенционални начини на перење теписи. Ние постоиме тука за вас. Можете да вршете порачки преку мејл, Facebook, телефон или да дојдете лично на нашата локација и слобoдно да набљудувате како се врши процесот на перење. Вие ќе бидете тие кои ќе зборуваат за квалитетот на нашата услуга.
повеќе

Видете ги нашите производи на
Слика од локација
Мапа

Логирај се на Златна Книга

Корисничко имеЛозинкаНов корисник? | Заборавена лозинка? | Откажи