Подредување по

 • Термин
 • Растојание
 • Популарност
 • Рејтинг

Филтер по градови

 • Shkup
 • Manastir
 • Prilep
 • Veles
 • Strumicë
 • Stip
 • Ohër
 • Tetovë
 • Gostivar
 • Strugë
 • Koçanë
 • Kavadar
 • Kërçovë
 • Kumanovë
 • Vinicë
 • Resnjë
Повеќе филтриПомалку филтри

Филтер по дејности

 • Fitnes - qendra
 • Aerobik
 • Spa qendra
 • Joga
 • Sauna
 • Masazh - Sallone
 • Hotele
 • Sport - Ushqim Sportiv
 • Klube Sportive, Asociacione Dhe Federata
 • Sport - Qendra, Objekte, Fusha Sporti Dhe Terrene Sportive
 • Masazh Terapeutik
 • Sallone Ondulimi
 • Solariume
 • Klube Për Karate
 • Sallone Bukurie
 • Sport - Masazhe Sportive
 • Konferenca - Shërbime Dhe Kapacitete Konferenciale
 • Rehabilitim - Qendra
 • Mundje - Trajnime Dhe Kurse
 • Restorante Nga A Deri Në Zh
Повеќе филтриПомалку филтри

Радиус (100км)

За пребарувањето...

Fitnes - qendra

Forma Vitale fitness


 • Adresa: Orce Nikollov 152
 • Vendi: Shkup
 • Distanca: ≈7498 км
 • Orari i punës: Ha - Pr nga 08:00 deri më 20:00

Kategoritë:

fitnes - qendra

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Atletiks


 • Adresa: Cërvena Voda 26
 • Vendi: Shkup
 • Distanca: ≈7498 км
 • Orari i punës: Ha - Pr nga 16:00 deri më 22:00

Kategoritë:

fitnes - qendra

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Kinetiкs fitnes


 • Adresa: M.T.Gologanov (Ivo Lola Ribar) 132
 • Vendi: Shkup
 • Distanca: ≈7498 км

Kategoritë:

fitnes - qendra

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Top-forma


 • Adresa: bul.Partizanski Odredi 26-a
 • Vendi: Shkup
 • Distanca: ≈7498 км
 • Orari i punës: Ha - Pr nga 10:00 deri më 20:00 • Sh nga 10:00 deri më 19:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Fleks


 • Adresa: bul.Partizanski Odredi 45-1/1
 • Vendi: Shkup
 • Distanca: ≈7498 км

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Dinamik


 • Adresa: 4 Korriku 127
 • Vendi: Kërçovë
 • Distanca: ≈7498 км
 • Orari i punës: Ha - Sh nga 09:00 deri më 22:00 • D nga 16:00 deri më 22:00

Kategoritë:

fitnes - qendra

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Kinezika


 • Adresa: Hristo Smirnenski 54-2/4
 • Vendi: Shkup
 • Distanca: ≈7498 км
 • Orari i punës: Ha - Pr nga 08:00 deri më 20:00 • Sh nga 09:00 deri më 13:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Fitnes klub FitKategoritë:

fitnes - qendra

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

TrinitiKategoritë:

fitnes - qendra, joga

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Dinamiks


 • Adresa: Vasil Gjorgov 30
 • Vendi: Shkup
 • Distanca: ≈7498 км
 • Orari i punës: Ha - Sh nga 17:00 deri më 22:00

Kategoritë:

fitnes - qendra

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Ra-Ra


 • Adresa: 4 Korriku 115
 • Vendi: Kërçovë
 • Distanca: ≈7498 км

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

PowerHouse Pilates/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Maksifit


 • Adresa: bul.Partizanski Odredi 27-A lok.1
 • Vendi: Shkup
 • Distanca: ≈7498 км
 • Orari i punës: Ha - D nga 08:00 deri më 22:00

Kategoritë:

fitnes - qendra

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Power Plate Studio


 • Adresa: Aminta III (Lleninova) 64-a-2
 • Vendi: Shkup
 • Distanca: ≈7499 км
 • Orari i punës: Ha - Pr nga 10:00 deri më 22:00 • Sh nga 10:00 deri më 15:00

Kategoritë:

fitnes - qendra

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Oksigen Fitnes Klub


 • Adresa: Boro Petrushevski 31 lok.1
 • Vendi: Shkup
 • Distanca: ≈7499 км

Kategoritë:

fitnes - qendra

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Kinetikus


 • Adresa: Elisie Popovski Marko 31
 • Vendi: Shkup
 • Distanca: ≈7499 км
 • Orari i punës: Ha - Pr nga 08:00 deri më 18:00 • Sh nga 08:00 deri më 13:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Fitnes Revolucija


 • Adresa: Nënë Tereza (Vodnjanska) 60
 • Vendi: Shkup
 • Distanca: ≈7499 км
 • Orari i punës: Ha - D nga 15:00 deri më 23:00

Kategoritë:

fitnes - qendra

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

My GymKategoritë:

fitnes - qendra

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Project Fit


 • Adresa: Vasil Gjorgov 31/3-p-2
 • Vendi: Shkup
 • Distanca: ≈7499 км

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Proksima 4


 • Adresa: bul.Kiril dhe Metodij (M.H.Jasmin) 50
 • Vendi: Shkup
 • Distanca: ≈7499 км

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png
Mapa

Македонија да го зголеми домашното производство на струја и храна, порачаа експертите на денешниот форум насловен „ По бурата: Управување со прехранбената и ...
сите 10 | | | веќе видена

Со мотото „Гледај го светот во очи“, во извонредна атмосфера исполнета со артистички содржини, „Тиквеш“ го промовираше својот автентичен бренд „Луда Мара“, во ...
сите 8 | | | веќе видена
 

Hyni në Librin e Artë

Emri i përdoruesitFjalëkalimPerdorues i ri? | Keni harruar fjalëkalimin tuaj? | Anuloj