Подредување по

 • Термин
 • Растојание
 • Популарност
 • Рејтинг

Филтер по градови

 • Shkup
Повеќе филтриПомалку филтри

Филтер по дејности

 • Fitnes - qendra
 • Aerobik
 • Joga
 • Spa qendra
 • Masazh - sallone
 • Hotele
 • Sauna
 • Sport - Masazhe Sportive
 • Sport - Qendra, Objekte, Fusha Sporti Dhe Terrene Sportive
 • Rehabilitim - Qendra
 • Sport - Ushqim Sportiv
 • Klube Për Karate
 • Sallone Ondulimi
 • Ordinanca Për Terapi Fizikale
 • Fitnes - Pajisje
Повеќе филтриПомалку филтри

Радиус (100км)

За пребарувањето...

Fitnes - qendra në Shkup

A1 Arena Qendra Sportive - Boris Trajkovski (Fitnes qendra)


 • Adresa: bul.8 Shtatori (Revolucioni i Tetorit) p.n.
 • Vendi: Shkup
 • Distanca: ≈7497 км

Kategoritë:

fitnes - qendra

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Aleksandar Pallas-fitnes i spa


 • Adresa: bul.8 Shtatori (Revolucioni i Tetorit) 15
 • Vendi: Shkup
 • Distanca: ≈7497 км

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Atanasovski


 • Adresa: Bozhidar Axhija 16
 • Vendi: Shkup
 • Distanca: ≈7501 км
 • Orari i punës: Ha - Sh nga 10:00 deri më 22:00 • D nga 16:00 deri më 20:00

Kategoritë:

fitnes - qendra

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Atg Makedonija


 • Adresa: Jan Hus 33
 • Vendi: Shkup

Kategoritë:

fitnes - qendra

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Atleta 2003


 • Adresa: bul.K.J.Pitu 24-a
 • Vendi: Shkup
 • Distanca: ≈7501 км
 • Orari i punës: Ha - Sh nga 10:00 deri më 22:00 • D nga 17:00 deri më 22:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Atletiks


 • Adresa: Cërvena Voda 26
 • Vendi: Shkup
 • Distanca: ≈7498 км
 • Orari i punës: Ha - Pr nga 16:00 deri më 22:00

Kategoritë:

fitnes - qendra

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Banxhi flaj


 • Adresa: Cvetan Dimov 76
 • Vendi: Shkup

Kategoritë:

fitnes - qendra

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Boditek


 • Adresa: 11 Tetori 86 lok.15
 • Vendi: Shkup
 • Distanca: ≈7500 км
 • Orari i punës: Ha - Pr nga 10:00 deri më 22:00 • Sh nga 10:00 deri më 16:00

Kategoritë:

fitnes - qendra

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Body Art/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Boklles


 • Adresa: Ivan Haxhinikollov (Ratko Mitroviq) 8
 • Vendi: Shkup
 • Distanca: ≈7509 км

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Budo- Qendra për sporte mundëse-akademia për karate tradicionale Nedevi


 • Adresa: Hristo Tatarçev (Sava Kovaçeviq) 1
 • Vendi: Shkup
 • Distanca: ≈7501 км
 • Orari i punës: Ha - D nga 18:00 deri më 00:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

David Marjan


 • Adresa: Mice Kozar 14
 • Vendi: Shkup
 • Distanca: ≈7494 км
 • Orari i punës: Ha - Sh nga 10:00 deri më 22:00

Kategoritë:

fitnes - qendra

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Dinamiks


 • Adresa: Vasil Gjorgov 30
 • Vendi: Shkup
 • Distanca: ≈7498 км
 • Orari i punës: Ha - Sh nga 17:00 deri më 22:00

Kategoritë:

fitnes - qendra

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Elite 2005


 • Vendi: Shkup

Kategoritë:

fitnes - qendra

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Empajr Stejt Billding


 • Adresa: Mile Pop Jordanov 70
 • Vendi: Shkup
 • Distanca: ≈7497 км

Kategoritë:

fitnes - qendra

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Famefit


 • Adresa: bul.Jane Sandanski 1-a
 • Vendi: Shkup
 • Distanca: ≈7501 км

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Fid


 • Adresa: Jani Llukrovski 3/8
 • Vendi: Shkup
 • Distanca: ≈7501 км
 • Orari i punës: Ha - Sh nga 10:00 deri më 22:00

Kategoritë:

fitnes - qendra

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Fit FemiliKategoritë:

fitnes - qendra

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Fit LajfKategoritë:

fitnes - qendra

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Fit one


 • Adresa: Venjamin Maçukovski 20-3/13
 • Vendi: Shkup
 • Distanca: ≈7501 км

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png
Mapa

Европскaта централна банка (ЕЦБ) на последниот априлски состанок одлучи да ги задржи клучните каматни стапки на исто ниво од септември минатата година. Во ...
сите 115 | | | веќе видена

Шпаркасе Банка го прошири менаџерскиот тим со двајца нови членови на Управниот одбор. Покрај Санел Кустурица како претседател на Управниот одбор и Нина ...
сите 25 | | | веќе видена

Дигитализацијата, како една од приоритетните области на делување и платформата за забрзан економски раст на Македонија2025, беше една од темите во фокусот на ...
сите 80 | | | веќе видена

Гранд Скопје ќе ги претстави најновите трендови и перспективи за развој на пазарот на недвижности на втората Конференција за комерцијални недвижности, која ќе ...
сите 10 | | | веќе видена

Претпазливата монетарна политика и макропрудентата политика, како и зголемената транспарентност на Народната банка одиграа клучна улога во одржувањето на ...
сите 55 | | | веќе видена
 

Hyni në Librin e Artë

Emri i përdoruesitFjalëkalimPerdorues i ri? | Keni harruar fjalëkalimin tuaj? | Anuloj