Подредување по

 • Термин
 • Растојание
 • Популарност
 • Рејтинг

Филтер по градови

 • Shkup
 • Manastir
 • Prilep
 • Veles
 • Strumicë
 • Stip
 • Ohër
 • Tetovë
 • Gostivar
 • Strugë
 • Koçanë
 • Kavadar
 • Kërçovë
 • Kumanovë
 • Vinicë
 • Resnjë
Повеќе филтриПомалку филтри

Филтер по дејности

 • Fitnes - qendra
 • Aerobik
 • Spa qendra
 • Joga
 • Sauna
 • Masazh - Sallone
 • Hotele
 • Sport - Ushqim Sportiv
 • Klube Sportive, Asociacione Dhe Federata
 • Sport - Qendra, Objekte, Fusha Sporti Dhe Terrene Sportive
 • Masazh Terapeutik
 • Sallone Ondulimi
 • Solariume
 • Klube Për Karate
 • Sallone Bukurie
 • Sport - Masazhe Sportive
 • Konferenca - Shërbime Dhe Kapacitete Konferenciale
 • Rehabilitim - Qendra
 • Mundje - Trajnime Dhe Kurse
 • Restorante Nga A Deri Në Zh
Повеќе филтриПомалку филтри

Радиус (100км)

За пребарувањето...

Fitnes - qendra

Bodi Perfektion


 • Adresa: Todor Cipovski Merxhan 60
 • Vendi: Tetovë
 • Distanca: ≈7467 км
 • Orari i punës: Ha - Pr nga 10:00 deri më 22:00

Kategoritë:

fitnes - qendra

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Bliss Beauty Center & Spa


 • Adresa: Ilindenska 208
 • Vendi: Tetovë
 • Distanca: ≈7467 км
 • Orari i punës: Ha - Sh nga 10:00 deri më 21:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Gladiator


 • Adresa: Mirçe Acev 24
 • Vendi: Tetovë
 • Distanca: ≈7467 км
 • Orari i punës: Ha - Sh nga 07:00 deri më 22:00

Kategoritë:

fitnes - qendra

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Premier Fitness


 • Adresa: Goce Dellзev 42
 • Vendi: Gostivar
 • Distanca: ≈7477 км

Kategoritë:

fitnes - qendra

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

David Marjan


 • Adresa: Mice Kozar 14
 • Vendi: Shkup
 • Distanca: ≈7494 км
 • Orari i punës: Ha - Sh nga 10:00 deri më 22:00

Kategoritë:

fitnes - qendra

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Nagomi


 • Adresa: Aleksandar Martullkov 2-a
 • Vendi: Shkup
 • Distanca: ≈7494 км
 • Orari i punës: Ha - Sh nga 10:00 deri më 22:00

Kategoritë:

fitnes - qendra

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Life Vital


 • Adresa: Panko Brashnarov 3
 • Vendi: Shkup
 • Distanca: ≈7494 км

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Titan NCKategoritë:

fitnes - qendra

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Fitnes Infiniti


 • Adresa: Isaija Mazhovski
 • Vendi: Shkup
 • Distanca: ≈7494 км
 • Пауза: Ha - Pr nga 10:00 deri më 22:00 • Sh nga 11:00 deri më 21:00

Kategoritë:

fitnes - qendra

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

RitualsKategoritë:

fitnes - qendra, joga

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Stori/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

A1 Arena Qendra Sportive - Boris Trajkovski (Fitnes qendra)


 • Adresa: bul.8 Shtatori (Revolucioni i Tetorit) p.n.
 • Vendi: Shkup
 • Distanca: ≈7496 км

Kategoritë:

fitnes - qendra

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Aleksandar Pallas-fitnes i spa


 • Adresa: bul.8 Shtatori (Revolucioni i Tetorit) 15
 • Vendi: Shkup
 • Distanca: ≈7497 км

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Strong


 • Adresa: Petre Piruze (Meksichka) 5
 • Vendi: Shkup
 • Distanca: ≈7497 км

Kategoritë:

fitnes - qendra

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

LegjionKategoritë:

fitnes - qendra

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Empajr Stejt Billding


 • Adresa: Mile Pop Jordanov 70
 • Vendi: Shkup
 • Distanca: ≈7497 км

Kategoritë:

fitnes - qendra

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

TCC Grand Plaza


 • Adresa: bul.8 Shtatori (Revolucioni i Tetorit) 2/2
 • Vendi: Shkup
 • Distanca: ≈7497 км
 • Orari i punës: Ha - D nga 00:00 deri më 00:00

Kategoritë:

hotele, fitnes - qendra

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Body Art/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Titanium


 • Adresa: M.T.Golloganov (Ivo Lola Ribar) 74
 • Vendi: Shkup
 • Distanca: ≈7497 км

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Fitnes Klub Riki


 • Adresa: bul.Brigada Maqedono-Kosovare 54
 • Vendi: Shkup
 • Distanca: ≈7498 км
 • Orari i punës: Ha - Sh nga 11:00 deri më 23:00

Kategoritë:

fitnes - qendra

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png
Mapa

Програмерските плати повторно на врвот. Просечните примања на информатичарите во земјава изнесуваат 93.852 денари, објави Државниот завод за статистика, а ...
сите 62 | | | веќе видена

Народната банка квалитетно, навремено и транспарентно ја извршува статистичката функција, што е од витално значење за обезбедување на макроекономската ...
сите 110 | | | веќе видена

Секој вторник и петок оградениот простор кај „Технометал Вардар“ во скопската населба Маџари оживува и пулсира како и секој бувјак во светот. И ако за ...
сите 4 | | | веќе видена

Најголемите ланци малопродажни маркети за стоки од широка потрошувачка, заедно лани оствариле нето добивка од повеќе од 35 милиони евра, покажуваат податоците ...
сите 21 | | | веќе видена

Колку пруги, наредени на одреден начин, треба да има на долните делови на Nike тренерката? Со ова прашање се занимава повисокиот регионален суд во Дизелдорф, ...
сите 5 | | | веќе видена

Рекордните цени на златото, кои речиси континуирано растат од почетокот на оваа година, во нагорна линија ја влечат и цената на среброто. Глобалната ...
сите 12 | | | веќе видена
 

Hyni në Librin e Artë

Emri i përdoruesitFjalëkalimPerdorues i ri? | Keni harruar fjalëkalimin tuaj? | Anuloj