Подредување по

 • Термин
 • Растојание
 • Популарност
 • Рејтинг

Филтер по градови

 • Manastir
Повеќе филтриПомалку филтри

Филтер по дејности

 • Fitnes - qendra
 • Aerobik
 • Masazh - sallone
Повеќе филтриПомалку филтри

Радиус (100км)

За пребарувањето...

Fitnes - qendra në Manastir

Enerxhi Sport


 • Adresa: Partizanska 33/15
 • Vendi: Manastir
 • Distanca: ≈7555 км

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Epinall


 • Adresa: Shirok Sokak (Marshall Tito) 62
 • Vendi: Manastir
 • Distanca: ≈7555 км

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Fit 4 Live


 • Adresa: Todor Panica 5
 • Vendi: Manastir
 • Distanca: ≈7554 км
 • Orari i punës: Ha - Pr nga 12:00 deri më 21:00 • Sh nga 16:00 deri më 21:00

Kategoritë:

fitnes - qendra

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Iks fit


 • Adresa: 4-ти Ноември 1-1/1
 • Vendi: Manastir

Kategoritë:

fitnes - qendra

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

O2 universal


 • Adresa: Shëtitorja e Qytetit 1
 • Vendi: Manastir
 • Distanca: ≈7556 км

Kategoritë:

fitnes - qendra

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Ofit Fitness Studio


 • Adresa: Dimitar Vllahov 61
 • Vendi: Manastir
 • Distanca: ≈7555 км

Kategoritë:

fitnes - qendra

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Paljo


 • Adresa: Prilepska 5
 • Vendi: Manastir
 • Distanca: ≈7555 км
 • Orari i punës: Ha - Pr nga 10:00 deri më 22:00 • Sh - D nga 17:00 deri më 22:00

Kategoritë:

fitnes - qendra

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Shi Fitnes


 • Adresa: Zaharija Shumlanska (Prilepska) 4
 • Vendi: Manastir
 • Distanca: ≈7555 км
 • Orari i punës: Ha - Pr nga 09:00 deri më 21:00 • Sh nga 14:00 deri më 20:00

Kategoritë:

fitnes - qendra

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Tach pillates Boban


 • Adresa: Klliment Ohridski 34
 • Vendi: Manastir

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Univerzal


 • Adresa: Ruzha Dellçeva p.n.
 • Vendi: Manastir
 • Distanca: ≈7554 км
 • Orari i punës: Ha - Sh nga 10:00 deri më 22:00

Kategoritë:

fitnes - qendra

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Viktori


 • Adresa: Apostoll Zdraveski 60
 • Vendi: Manastir
 • Distanca: ≈7558 км

Kategoritë:

fitnes - qendra

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Viola Beauty Center


 • Adresa: Car Samoil 75
 • Vendi: Manastir
 • Distanca: ≈7555 км
 • Orari i punës: Ha - Sh nga 09:00 deri më 21:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png
Mapa

Повеќе од 500 децата трчаа на годинешната традиционална детска трка на „Охрид трчат“. Поддршката за оваа масовна спортско-рекреативна манифестација оваа година ...
сите 2 | | | веќе видена

Еколошките и одржливите карактеристики на комплексот „Гранд Скопје“ претставени пред локални и меѓународни експерти на Конференцијата за недвижности во Скопје ...
сите 17 | | | веќе видена

Европскaта централна банка (ЕЦБ) на последниот априлски состанок одлучи да ги задржи клучните каматни стапки на исто ниво од септември минатата година. Во ...
сите 53 | | | веќе видена

Време зa читање: 5 минути Цените на кафето на светските берзи во средата продолжија да растат како во вторникот и се искачија на највисоко ниво во последните 3 ...
сите 3 | | | веќе видена

Hyni në Librin e Artë

Emri i përdoruesitFjalëkalimPerdorues i ri? | Keni harruar fjalëkalimin tuaj? | Anuloj