Ферти клиник


  • Адреса: Анкарска 23/8
  • Место: Скопје
  • Оддалеченст: ≈7498 км
  • Локација: До Ли кафе


//1050864291.rsc.cdn77.org/sites/zk/docs/trans{mk}logo_1684829407_0.png?t=true&w=300&h=300


Слика од локација

Фото и видео галерија

Ферти е нова приватна гинеколошка ординација која се наоѓа на идеална, пристапна локација во центарот на градот, на улица Анкарска 23 локал 8 во Скопје. Опремени сме со најсовремена медицинска апаратура која е акредитирана според светски стандарди. Ферти нуди широка понуда на гинеколошки услуги која вклучува: ултразвучен и колпоскопски преглед, ЦТГ, ПАП тестови и комплетна микробиолошка анализа. Покрај ова, нудиме и неинвазивен пренатален тест “Panorama”, кој што се изработува во американската генетска лабораторија Natera. Со Panorama тестот Вашата бременост ќе помине спокојно и безгрижно.
повеќе
Слика од локација
Мапа

Логирај се на Златна Книга

Корисничко имеЛозинкаНов корисник? | Заборавена лозинка? | Откажи