Манолеви

ПаркингЈавен превозWi-Fi ЗонаКлиматизираноПлаќање со кредитни картичкиДомашна посета

  • Адреса: Радишанска 25-А/1 лок.123
  • Место: Скопје
  • Оддалеченст: ≈7496 км
  • Локација: Радишани-Мал ТЦ

  • Телефон 2: 02 2610610
  • Факс: 02 2610610
  • Работно време: Пон - Пет од 07:30 до 19:30

//1050864291.rsc.cdn77.org/sites/zk/docs/trans{mk}logo_1435144415_14.jpg?t=true&w=300&h=300


Слика од локација

Видете ги нашите производи на
Слика од локација
Мапа

Логирај се на Златна Книга

Корисничко имеЛозинкаНов корисник? | Заборавена лозинка? | Откажи