Пребарувањето е оптимизирано за Tetovë

Подредување по

 • Термин
 • Растојание
 • Популарност
 • Рејтинг

Филтер по градови

 • Shkup
 • Manastir
 • Ohër
 • Kumanovë
 • Prilep
 • Veles
 • Stip
 • Strumicë
 • Tetovë
 • Strugë
 • Koçanë
 • Kavadar
 • Kërçovë
 • Gostivar
 • Gjevgjeli
 • Shën Nikollë
 • Mavrovë
 • Radovis
 • Kriva Pallankë
 • Vinicë
Повеќе филтриПомалку филтри

Филтер по дејности

 • Avokatë
 • Avokatë - shoqata
 • Ndihmë juridike dhe shërbime juridike
 • Mediators
 • Të drejta autoriale dhe patentim - agjenci
 • Përkthyesë Gjyqsorë
 • Konsallting
 • Pronësi Intelektuale – Agjenci Për Mbrojtje
 • Oda
 • Përkthyesë
Повеќе филтриПомалку филтри

Радиус (100км)

Avokatë

Спонзорирани резултати кои одговараат на вашето пребарување

ParkingWi-Fi ZonëAir-kondicioner

Zyra Ligjore Çakarovska


 • Adresa: bul.Shën Kliment Ohridski 63-a/8
 • Vendi: Shkup
 • Distanca: ≈7499 км
 • Orari i punës: Ha - Pr nga 09:00 deri më 17:00

Z-a Çakarovska – Grozdanovska është Avokate e dalluar, me 20 vite përvojë pune në lëminë e juridikut. Me përvojën e sajë të jashtëzakonshme ajo në mënyrë të suksesshme siguron shërbime juridike në kuadër të lëmive tradicionale juridike, por gjithashtu është në rrjedha edhe me ndryshimet në rregulloret juridike në sistemin juridik Maqedonas.

//1050864291.rsc.cdn77.org/sites/zk/docs/0be7c33f75bbe198885588c1e6c687fb.jpg?t=true&w=300&h=300

Aleksov & Memishi Zyra e Avokatisë


 • Adresa: Jordan Mijalkov 30-1
 • Vendi: Shkup
 • Distanca: ≈7499 км

Ne ofrojmë ekspertizë ligjore për bizneset, projektet e inovative dhe teknologjike në të gjitha fazat e zhvillimit

Kategoritë:

avokatë

//1050864291.rsc.cdn77.org/sites/zk/docs/trans{mk}logo_1698391823_76.png?t=true&w=300&h=300
ParkingQasje në InternetWi-Fi ZonëAir-kondicioner

Stojkovska Maja


 • Adresa: Fronti Popullor, QT Beverli Hills 19-A lok.10-B
 • Vendi: Shkup
 • Distanca: ≈7498 км
 • Orari i punës: Ha - Pr nga 08:30 deri më 16:30

Zyra ligjore Maja Stojkovska ofron shërbime juridike në fushën e së drejtës. Veprimtaria parësore është e drejta e kontratave dhe e drejta e trashëgimisë dhe përfaqësimi para gjykatave dhe autoriteteve të tjera shtetërore, duke ofruar shërbime ligjore dhe këshilluese në të gjitha fushat e veprimtarisë së biznesit, marrëdhënieve të punës, menaxhimit të korporatave, sigurimeve, të drejtës civile, të drejtës tregtare, ligjit tatimor.

Kategoritë:

avokatë

//1050864291.rsc.cdn77.org/sites/zk/docs/trans{mk}logo_1558425693_19.png?t=true&w=300&h=300

Apostolska Aleksandrovski & Partners


 • Adresa: Naum Naumovski Borçe 40/5 lam.2
 • Vendi: Shkup
 • Distanca: ≈7499 км
 • Orari i punës: Ha - Pr nga 09:00 deri më 17:00

Ne ju ofrojmë një gamë të gjerë shërbimesh ligjore që minimizojnë rreziqet ligjore dhe sigurojnë parakushte ligjore për zhvillimin e biznesit tuaj pa ndonjë pengesë.

//1050864291.rsc.cdn77.org/sites/zk/docs/trans{sq}logo_1565869373_41.jpeg?t=true&w=300&h=300
24 orë

Arosv TrajceShërbime juridike cilësore për drejtimin e biznesit, civile, agjent i autorizuar regjistrimi për themelimin e shoqërive, ndryshime statusi, falimentim dhe likuidim. Përfaqësimi para gjykatave dhe autoriteteve të tjera shtetërore dhe ofrimi i shërbimeve ligjore dhe këshilluese

//1050864291.rsc.cdn77.org/sites/zk/docs/trans{mk}logo_1678353545_03.png?t=true&w=300&h=300
Qasje në InternetWi-Fi Zonë

Andreev Vane


 • Adresa: Leninova 141-35
 • Vendi: Strumicë
 • Distanca: ≈7617 км
 • Orari i punës: Ha - Pr nga 08:30 deri më 15:00

/p>

Kategoritë:

avokatë

//1050864291.rsc.cdn77.org/sites/zk/docs/3b877d0f891304059e03c8b9e411eed2.jpg?t=true&w=300&h=300

Pizula Branko


 • Adresa: Dimitrie Tucoviq 22/5
 • Vendi: Shkup
 • Distanca: ≈7499 км

Долгогодишна експертиза, лична услуга и вредност што сите клиенти ја очекуваат и заслужуваат.

Kategoritë:

avokatë

//1050864291.rsc.cdn77.org/sites/zk/docs/trans{mk}logo_1605610080_95.jpg?t=true&w=300&h=300
Transport publikWi-Fi ZonëAir-kondicioner

Krfiski Aleksandra


 • Adresa: bul.Goce Dellçev 11 lok.16
 • Vendi: Shkup
 • Distanca: ≈7500 км

Nëse keni ndonjë pyetje, mosmarrëveshje ose problem, mos ngurroni të kontaktoni zyrën e ligjit sot. Ligji dhe Zyra e Ndërmjetësit ju garanton besim, zbatim të vazhdueshëm të së drejtës dhe mbrojtjes së interesave të klientit me çmime të përballueshme.

Kategoritë:

avokatë, mediators

//1050864291.rsc.cdn77.org/sites/zk/docs/trans{mk}logo_1583226137_1.png?t=true&w=300&h=300

Reno Riskovski


 • Adresa: bul.Partizanski Odredi 63-1/2
 • Vendi: Shkup
 • Distanca: ≈7498 км
 • Orari i punës: Ha - Pr nga 10:00 deri më 18:00

Услуги со висока вредност за сите прашања од граѓански и комерцијални закони, специјализирани за концесии на минерални суровини

//1050864291.rsc.cdn77.org/sites/zk/docs/trans{mk}logo_1630477241_8.png?t=true&w=300&h=300

Micev Igorçe


 • Adresa: bul.Kiril dhe Metodij (M.H.Jasmin) 14-1/2
 • Vendi: Shkup
 • Distanca: ≈7499 км

Адвокатска канцеларија

Kategoritë:

avokatë

//1050864291.rsc.cdn77.org/sites/zk/docs/trans{mk}logo_1711970034_76.png?t=true&w=300&h=300

Abduli Rita


 • Adresa: Dervish Cara 5/1 lok.1
 • Vendi: Tetovë
 • Distanca: ≈7467 км

Kategoritë:

avokatë

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Abedin AbduliKategoritë:

avokatë

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Ajet MehmetiKategoritë:

avokatë

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Ameti BajramKategoritë:

avokatë

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Andreevski Manoil


 • Adresa: 19 Nëntori 1-19
 • Vendi: Tetovë
 • Distanca: ≈7467 км
 • Orari i punës: Ha - Pr nga 08:00 deri më 16:00

Kategoritë:

avokatë

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Apostolovski Nikola


 • Adresa: Jane Sandanski 63/2
 • Vendi: Tetovë

Kategoritë:

avokatë

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Asani Miraljem


 • Adresa: Gjoce Stojçevski 28
 • Vendi: Tetovë
 • Distanca: ≈7467 км

Kategoritë:

avokatë

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Bacovski Aleksandar


 • Adresa: Dervish Cara 41/2
 • Vendi: Tetovë
 • Distanca: ≈7468 км

Kategoritë:

avokatë

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Bajrami Ibraim


 • Adresa: Ilindenska p.n., lok.30
 • Vendi: Tetovë
 • Distanca: ≈7467 км
 • Orari i punës: Ha - Pr nga 08:00 deri më 16:00

Kategoritë:

avokatë

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Beadini Harun


 • Adresa: Iliria 10/1
 • Vendi: Tetovë
 • Distanca: ≈7467 км
 • Orari i punës: Ha - Pr nga 08:30 deri më 16:30

Kategoritë:

avokatë

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Branko TrajkovskiKategoritë:

avokatë

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Bundovska DragicaKategoritë:

avokatë

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Cvetanoski Dejan


 • Adresa: Strushka 10-a-1
 • Vendi: Tetovë

Kategoritë:

avokatë

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Dimitrova natasha


 • Adresa: Abdyl Frashëri (Radovin Conic) 9
 • Vendi: Tetovë
 • Distanca: ≈7467 км

Kategoritë:

avokatë

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Dushica Spasenoska


 • Adresa: Radovan Coniq 8
 • Vendi: Tetovë
 • Distanca: ≈7467 км
 • Orari i punës: Ha - Pr nga 08:00 deri më 16:00

Kategoritë:

avokatë

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Dusica i Borko Spasenoski


 • Adresa: Radovan Coniq 8
 • Vendi: Tetovë
 • Distanca: ≈7467 км
 • Orari i punës: Ha - Pr nga 08:00 deri më 16:00

Kategoritë:

avokatë

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Efremov ZoranKategoritë:

avokatë

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Grozdanoski GoranKategoritë:

avokatë

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Idrizi NaserKategoritë:

avokatë

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Igoska RenataKategoritë:

avokatë

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png
Mapa

Дигитализацијата, како една од приоритетните области на делување и платформата за забрзан економски раст на Македонија2025, беше една од темите во фокусот на ...
сите 97 | | | веќе видена

Време зa читање: 2 минути Цените на суровата нафта ослабнаа оваа недела, бидејќи очекувањата за повисоки стапки за подолго време во САД се сметаа дека ја ...
сите 72 | | | веќе видена

Два и пол милиони евра е сумата која словенечкото друштво НЛБ Склади ја плати за македонската „Генерали инвестментс“ со седиште во Скопје. НЛБ Склади е во ...
сите 28 | | | веќе видена

Европскaта централна банка (ЕЦБ) на последниот априлски состанок одлучи да ги задржи клучните каматни стапки на исто ниво од септември минатата година. Во ...
сите 55 | | | веќе видена
 

Hyni në Librin e Artë

Emri i përdoruesitFjalëkalimPerdorues i ri? | Keni harruar fjalëkalimin tuaj? | Anuloj