Zyra Ligjore Çakarovska

ParkingWi-Fi ZonëAir-kondicioner

  • Adresa: bul.Shën Kliment Ohridski 63-a/8
  • Vendi: Shkup
  • Distanca: ≈7499 км
  • Lokacioni: зградата до Театар Комедија

  • Telefon 2: 078 355904
  • Orari i punës: Ha - Pr nga 09:00 deri më 17:00

//1050864291.rsc.cdn77.org/sites/zk/docs/0be7c33f75bbe198885588c1e6c687fb.jpg?t=true&w=300&h=300


Foto nga vendndodhja
Z-a Çakarovska – Grozdanovska është Avokate e dalluar, me 20 vite përvojë pune në lëminë e juridikut. Me përvojën e sajë të jashtëzakonshme ajo në mënyrë të suksesshme siguron shërbime juridike në kuadër të lëmive tradicionale juridike, por gjithashtu është në rrjedha edhe me ndryshimet në rregulloret juridike në sistemin juridik Maqedonas.

Përkrah asaj, përderisa ka vizituar shumë trajnime dhe seminare, të organizuara nga organizata juridike botërore, ajo ka fituar përvojë ndërkombëtare juridike know – how. Ajo është e kualifikuar të kënaq nevojat e klientëve individual dhe ndërkombëtar, duke siguruar shërbime profesionale.

Ajo ka përvojë në sigurimin e shërbimeve dhe menaxhim në lëmitë siç janë:

- Menaxhim korporativ
- Investime të huja
- Ligjin për patundshmëri

Zyra e avokates Çakarovska është e rekomanduar nga:

Partnerit lokal Investim Jasht Kufinjëve, Grupacion i Bankës Botërore
Ambasada e Steteve të Bashkuara të Amerikës, Shkup Maqedoni
Juristët e Europës - Juristët e Europës, Avokatë dhe Firma Juridike me seli në Europë
Ambasada e Gjermanisë, Shkup Maqedoni
më shumë
Foto nga vendndodhja
Mapa

Hyni në Librin e Artë

Emri i përdoruesitFjalëkalimPerdorues i ri? | Keni harruar fjalëkalimin tuaj? | Anuloj