Apostolska Aleksandrovski & Partners


  • Adresa: Naum Naumovski Borçe 40/5 lam.2
  • Vendi: Shkup
  • Distanca: ≈7499 км
  • Lokacioni: Центар

  • Faksi: 02 2466002
  • Orari i punës: Ha - Pr nga 09:00 deri më 17:00

//1050864291.rsc.cdn77.org/sites/zk/docs/trans{sq}logo_1565869373_41.jpeg?t=true&w=300&h=300


Ne besojmë se detyra jonë kryesore është që t'ju shërbejmë biznesit tuaj.

Ne ju ofrojmë paletë të gjerë të shërbimeve juridike me të cilat to t'i minimalizoni rreziqet e juridike dhe do të siguroni parakushte ligjore që biznesi juaj të zhvillohet pa asnjë pengesë.

Ne ju ofrojm shumë më shumë se vetë se shërbime juridike, qasja jonë nuk është vetëm që t'ju "këshillojmë dhe përfaqësojmë", por edhe të kuptojmë biznesin dhe industrinë tuaj.

Lëmitë themelore të specializimit tonë janë: afariste/ e drejta e biznesit; lidhje dhe ndërmerrje/ m&a; mardhënie pune; mbrojtje ndaj konkurencës; likuidim / falimentim; pronësi intelektuale / ip; telekomunikacione, media dhe IT; patundshmëri; tatime; banka dhe treg të kapitalit; investime të jashtme / FDI.

SHËRBIMI JURIDIK

Keni sekcion juridikë në kompaninë tuaj në të vërtetë ka e pasur atë!
Në vendë që të paguani juristë në kuadër të kompanisë dhe poashtu të shfrytëzoni shërbime avokati, ne ju ofrojmë gjithçka në një.
më shumë
Mapa

Hyni në Librin e Artë

Emri i përdoruesitFjalëkalimPerdorues i ri? | Keni harruar fjalëkalimin tuaj? | Anuloj