Подредување по

 • Термин
 • Растојание
 • Популарност
 • Рејтинг

Филтер по градови

 • Shkup
Повеќе филтриПомалку филтри

Филтер по дејности

 • Avokatë
 • Avokatë - shoqata
 • Ndihmë juridike dhe shërbime juridike
 • Mediators
 • Të drejta autoriale dhe patentim - agjenci
 • Konsallting
 • Përkthyesë Gjyqsorë
 • Pronësi Intelektuale – Agjenci Për Mbrojtje
 • Oda
 • Përkthyesë
Повеќе филтриПомалку филтри

Радиус (100км)

Avokatë në Shkup

Спонзорирани резултати кои одговараат на вашето пребарување

Pizula Branko


 • Adresa: Dimitrie Tucoviq 22/5
 • Vendi: Shkup
 • Distanca: ≈7499 км

Долгогодишна експертиза, лична услуга и вредност што сите клиенти ја очекуваат и заслужуваат.

Kategoritë:

avokatë

//1050864291.rsc.cdn77.org/sites/zk/docs/trans{mk}logo_1605610080_95.jpg?t=true&w=300&h=300

Aleksov & Memishi Zyra e Avokatisë


 • Adresa: Jordan Mijalkov 30-1
 • Vendi: Shkup
 • Distanca: ≈7499 км

Ne ofrojmë ekspertizë ligjore për bizneset, projektet e inovative dhe teknologjike në të gjitha fazat e zhvillimit

Kategoritë:

avokatë

//1050864291.rsc.cdn77.org/sites/zk/docs/trans{mk}logo_1698391823_76.png?t=true&w=300&h=300
ParkingWi-Fi ZonëAir-kondicioner

Zyra Ligjore Çakarovska


 • Adresa: bul.Shën Kliment Ohridski 63-a/8
 • Vendi: Shkup
 • Distanca: ≈7499 км
 • Orari i punës: Ha - Pr nga 09:00 deri më 17:00

Z-a Çakarovska – Grozdanovska është Avokate e dalluar, me 20 vite përvojë pune në lëminë e juridikut. Me përvojën e sajë të jashtëzakonshme ajo në mënyrë të suksesshme siguron shërbime juridike në kuadër të lëmive tradicionale juridike, por gjithashtu është në rrjedha edhe me ndryshimet në rregulloret juridike në sistemin juridik Maqedonas.

//1050864291.rsc.cdn77.org/sites/zk/docs/0be7c33f75bbe198885588c1e6c687fb.jpg?t=true&w=300&h=300

Apostolska Aleksandrovski & Partners


 • Adresa: Naum Naumovski Borçe 40/5 lam.2
 • Vendi: Shkup
 • Distanca: ≈7499 км
 • Orari i punës: Ha - Pr nga 09:00 deri më 17:00

Ne ju ofrojmë një gamë të gjerë shërbimesh ligjore që minimizojnë rreziqet ligjore dhe sigurojnë parakushte ligjore për zhvillimin e biznesit tuaj pa ndonjë pengesë.

//1050864291.rsc.cdn77.org/sites/zk/docs/trans{sq}logo_1565869373_41.jpeg?t=true&w=300&h=300
ParkingQasje në InternetWi-Fi ZonëAir-kondicioner

Stojkovska Maja


 • Adresa: Fronti Popullor, QT Beverli Hills 19-A lok.10-B
 • Vendi: Shkup
 • Distanca: ≈7498 км
 • Orari i punës: Ha - Pr nga 08:30 deri më 16:30

Zyra ligjore Maja Stojkovska ofron shërbime juridike në fushën e së drejtës. Veprimtaria parësore është e drejta e kontratave dhe e drejta e trashëgimisë dhe përfaqësimi para gjykatave dhe autoriteteve të tjera shtetërore, duke ofruar shërbime ligjore dhe këshilluese në të gjitha fushat e veprimtarisë së biznesit, marrëdhënieve të punës, menaxhimit të korporatave, sigurimeve, të drejtës civile, të drejtës tregtare, ligjit tatimor.

Kategoritë:

avokatë

//1050864291.rsc.cdn77.org/sites/zk/docs/trans{mk}logo_1558425693_19.png?t=true&w=300&h=300
24 orë

Arosv TrajceShërbime juridike cilësore për drejtimin e biznesit, civile, agjent i autorizuar regjistrimi për themelimin e shoqërive, ndryshime statusi, falimentim dhe likuidim. Përfaqësimi para gjykatave dhe autoriteteve të tjera shtetërore dhe ofrimi i shërbimeve ligjore dhe këshilluese

//1050864291.rsc.cdn77.org/sites/zk/docs/trans{mk}logo_1678353545_03.png?t=true&w=300&h=300
Transport publikWi-Fi ZonëAir-kondicioner

Krfiski Aleksandra


 • Adresa: bul.Goce Dellçev 11 lok.16
 • Vendi: Shkup
 • Distanca: ≈7500 км

Nëse keni ndonjë pyetje, mosmarrëveshje ose problem, mos ngurroni të kontaktoni zyrën e ligjit sot. Ligji dhe Zyra e Ndërmjetësit ju garanton besim, zbatim të vazhdueshëm të së drejtës dhe mbrojtjes së interesave të klientit me çmime të përballueshme.

Kategoritë:

avokatë, mediators

//1050864291.rsc.cdn77.org/sites/zk/docs/trans{mk}logo_1583226137_1.png?t=true&w=300&h=300

Reno Riskovski


 • Adresa: bul.Partizanski Odredi 63-1/2
 • Vendi: Shkup
 • Distanca: ≈7498 км
 • Orari i punës: Ha - Pr nga 10:00 deri më 18:00

Услуги со висока вредност за сите прашања од граѓански и комерцијални закони, специјализирани за концесии на минерални суровини

//1050864291.rsc.cdn77.org/sites/zk/docs/trans{mk}logo_1630477241_8.png?t=true&w=300&h=300

Micev Igorçe


 • Adresa: bul.Kiril dhe Metodij (M.H.Jasmin) 14-1/2
 • Vendi: Shkup
 • Distanca: ≈7499 км

Адвокатска канцеларија

Kategoritë:

avokatë

//1050864291.rsc.cdn77.org/sites/zk/docs/trans{mk}logo_1711970034_76.png?t=true&w=300&h=300

Abduramanov Adem


 • Adresa: bul.Goce Dellзev QT Mavrovka 11
 • Vendi: Shkup

Kategoritë:

avokatë

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Ademi AllperKategoritë:

avokatë

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Advikatska kancalarija Klince i Dimovski


 • Adresa: bul.Ilinden 80-1/2
 • Vendi: Shkup

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Advokatska kancelarija BosnjakovskiKategoritë:

avokatë

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Advokatska kancelarija Petrushevski


 • Adresa: Bradfordska 2-3/36
 • Vendi: Shkup
 • Distanca: ≈7497 км

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Advokatsko drustvo Staninov - KolevskiKategoritë:

avokatë

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Ajcev Hari


 • Adresa: Ohridati 50
 • Vendi: Shkup
 • Distanca: ≈7500 км
 • Orari i punës: Ha - Pr nga 08:30 deri më 16:30

Kategoritë:

avokatë

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Aleksandar Parnaxhiev


 • Adresa: M.T.Golloganov (Ivo Llolla Ribar) 70-b lok.29
 • Vendi: Shkup
 • Distanca: ≈7498 км

Kategoritë:

avokatë

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Aleksandra VitkovskaKategoritë:

avokatë

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Aleksiq Ruzhica


 • Adresa: Gigo Mihajllovski 2-3/24
 • Vendi: Shkup
 • Distanca: ≈7498 км
 • Orari i punës: Ha - Pr nga 08:00 deri më 16:00

Kategoritë:

avokatë

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Aleksiq Sanja


 • Adresa: Gigo Mihajllovski 2-3/24
 • Vendi: Shkup
 • Distanca: ≈7498 км

Kategoritë:

avokatë

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Aleksiq SrgjanKategoritë:

avokatë

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Aleksoska Miovska Sofija


 • Adresa: Bul.Kërste Misirkov 9/14
 • Vendi: Shkup
 • Distanca: ≈7500 км

Kategoritë:

avokatë

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Aleksovski Sande


 • Adresa: Maxhir Mëhalla 39
 • Vendi: Shkup
 • Distanca: ≈7500 км

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Alispahikj Asmir


 • Adresa: rr.1, f.Rzhaniçinë p.n.
 • Vendi: Shkup
 • Distanca: ≈7517 км

Kategoritë:

avokatë

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Allaçka-Burovska Vesna


 • Adresa: bul.Kërste Misirkov 15/7
 • Vendi: Shkup
 • Distanca: ≈7499 км

Kategoritë:

avokatë

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Amet Srdzan


 • Adresa: bul.Partizanski Odredi 23-1/1
 • Vendi: Shkup
 • Distanca: ≈7499 км

Kategoritë:

avokatë

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Ana Blazheska


 • Adresa: Isaija Magovski 31 lok.2
 • Vendi: Shkup
 • Distanca: ≈7495 км

Kategoritë:

avokatë

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Anastasov Darko


 • Adresa: Pajko Mëhalla 6
 • Vendi: Shkup
 • Distanca: ≈7500 км
 • Orari i punës: Ha - Pr nga 09:00 deri më 17:00

Kategoritë:

avokatë

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Ancev Elena


 • Adresa: Vasil Gjorgov 29/2
 • Vendi: Shkup
 • Distanca: ≈7498 км

Kategoritë:

avokatë

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png
Mapa

Дополнителниот заменик министер за земјоделство шумарство и водостопанство денес одржа работен состанок со земјоделците и откупувачите на домат каде што по ...
сите 53 | | | веќе видена

Триглав пензиско друштво АД ја започнува својата приказна во 2019 година како најмлад член на Групација „Триглав“ и во системот со мисија да се позиционира ...
сите 7 | | | веќе видена

Европскaта централна банка (ЕЦБ) на последниот априлски состанок одлучи да ги задржи клучните каматни стапки на исто ниво од септември минатата година. Во ...
сите 48 | | | веќе видена
 

Hyni në Librin e Artë

Emri i përdoruesitFjalëkalimPerdorues i ri? | Keni harruar fjalëkalimin tuaj? | Anuloj