Stojkovska Maja

ParkingQasje në InternetWi-Fi ZonëAir-kondicioner

  • Adresa: Fronti Popullor, QT Beverli Hills 19-A lok.10-B
  • Vendi: Shkup
  • Distanca: ≈7498 км
  • Lokacioni: Трговски Центар Беверли Хилс
Kategoritë:

avokatë


  • Orari i punës: Ha - Pr nga 08:30 deri më 16:30

//1050864291.rsc.cdn77.org/sites/zk/docs/trans{mk}logo_1558425693_19.png?t=true&w=300&h=300


Foto nga vendndodhja

Foto dhe video galeri

Адвокат Маја Стојковска
Zyra e avokatisë Maja Stojkovska ofron shërbime juridike në fushën e drejtësisë. Veprimtaria parësore është e drejta e kontratave dhe e drejta trashëgimore, si dhe përfaqësimi para gjykatave dhe autoriteteve të tjera shtetërore, duke ofruar shërbime ligjore dhe këshilluese në të gjitha fushat e veprimtarisë së biznesit, marrëdhëniet e punës, menaxhimin e korporatave, sigurimet, të drejtën civile, të drejtën tregtare, të drejtën tatimore.

Znj. Maja Stojkovska është avokate nga Shkupi, me përvojë 11 vjeçare në praktikën e përditshme dhe zbatimin e ligjit. Me përvojën e saj shumëvjeçare, ajo ofron me sukses shërbime avokatore dhe ligjore në disa fusha të së drejtës, duke ndjekur ndryshimet e përditshme të rregulloreve ligjore. Specialitetet e saj janë: ndryshimet e statusit në shoqëri, e drejta e korporatave dhe e biznesit, e drejta civile, veçanërisht e drejta e detyrimeve dhe kontratave, proceset gjyqësore civile dhe procedurat administrative, e drejta trashëgimore dhe marrëdhëniet e punës.

Gjatë punës së saj ka marrë pjesë në trajnime dhe seminare të shumta të organizuara nga organizata juridike vendase dhe të huaja, gjatë të cilave ka fituar përvojë të gjerë juridike, veçanërisht në fushën e obligacioneve dhe të së drejtës trashëgimore.
Avokatja Maja Stojkovska është agjente e autorizuar regjistruese për regjistrimin e themelimit, ndryshimit dhe fshirjes së të gjitha llojeve të shoqërive tregtare në RQRM.

Zyra e avokatisë ndjek tendencat ligjore dhe është e gatshme në çdo kohë t'i përgjigjet çdo sfide ligjore.
Misioni ynë bazë është mbrojtja e të drejtave të klientëve të garantuara me kushtetutë dhe me rregullore pozitive ligjore, dhe rezultati përfundimtar është përmbushja e interesit të klientit. Kjo mund të arrihet vetëm me zbatimin e plotë dhe të qëndrueshëm të ligjit dhe me punë të përkushtuar ndaj interesave të klientit, si dhe me kujdes për të. Zyra e avokatisë Maja Stojkovska në punën e saj të përditshme me secilin klient udhëhiqet individualisht nga parimet e këmbënguljes, efikasitetit, saktësisë, disponueshmërisë, konfidencialitetit, përkushtimit dhe gjithçka në drejtim të sigurimit të mbrojtjes juridike të të drejtave dhe interesat dhe sigurinë e çdo klienti.

Për çdo informacion dhe pyetje të mëtejshme, më kontaktoni në numrin e telefonit 078 280598
më shumë
Foto nga vendndodhja
Mapa

Hyni në Librin e Artë

Emri i përdoruesitFjalëkalimPerdorues i ri? | Keni harruar fjalëkalimin tuaj? | Anuloj