Пребарувањето е оптимизирано за Tetovo

Подредување по

 • Термин
 • Растојание
 • Популарност
 • Рејтинг

Филтер по градови

 • Skopje
 • Bitola
 • Ohrid
Повеќе филтриПомалку филтри

Филтер по дејности

 • Woodcarvers
 • Carvers
 • Handicraft shops (crafts & craft supplies)
Повеќе филтриПомалку филтри

Радиус (100км)

За пребарувањето...

Woodcarvers

Cnc art/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Association of Xylographers (Zdruzenie na kopanicari)/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Barok


 • Address : Car Samoil 24
 • Place: Ohrid
 • Distance: ≈7513 км
 • Working Hours: Mon - Sun from 10:00 to 22:00

Break: Mon-Sun 14-18h

Categories:

carvers, woodcarvers

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Bisinov Lubomir


 • Address : Filip Vtori b.b.
 • Place: Veles
 • Distance: ≈7539 км
 • Working Hours: Mon - Sun from 10:00 to 18:00

Categories:

woodcarvers

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Cultural treasure (Kulturna riznica)


 • Address : Petar Drapshin 7-a
 • Place: Skopje
 • Distance: ≈7502 км
 • Working Hours: Mon - Sun from 00:00 to 00:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Dimitrovski Slobodan


 • Address : Nada Mihajlova 66
 • Place: Probistip
 • Distance: ≈7549 км

Categories:

woodcarvers

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Gasparec


 • Address : Shirok Sokak (Marshal Tito) 154/8
 • Place: Bitola
 • Distance: ≈7555 км

Categories:

woodcarvers

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Inter kamak


 • Address : ul.516, nas.Kjeramidnica 5
 • Place: Skopje
 • Distance: ≈7501 км

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Krstevski Jane


 • Address : bul.1-vi Maj 122
 • Place: Bitola
 • Distance: ≈7554 км
 • Working Hours: Mon - Sat from 07:00 to 15:00

Categories:

woodcarvers

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Perdika


 • Address : Uzhichka Republika 2
 • Place: Bitola
 • Distance: ≈7553 км

Categories:

woodcarvers, carvers

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Petar Trajanoski


 • Address : 8-mi Septemvri 14
 • Place: Ohrid
 • Distance: ≈7514 км

Categories:

woodcarvers

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Rezba


 • Address : Pirinska 22
 • Place: Prilep
 • Distance: ≈7549 км
 • Working Hours: Mon - Fri from 07:00 to 19:00

Categories:

woodcarvers, carvers

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Saso Trajanoski


 • Address : Pitu Guli 346
 • Place: Ohrid
 • Distance: ≈7514 км
 • Working Hours: Mon - Sat from 09:00 to 19:00

Categories:

woodcarvers

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png
Map

Извршниот директор на Tesla, Илон Маск, на X објави дека мнозинството од акционерите на компанијата го поддржуваат исполнувањето на спогодбата од 55,8 ...
сите 23 | | | веќе видена

Што се случува со цената на акцијата на Комерцијална банка. Иако е факт дека цената на таа хартија од вредност и од порано постојано оди нагоре, и е убедливо ...
сите 16 | | | веќе видена

На 11 јуни 2024 година се одржа редовна седница на ИО за поставеноста на монетарната политика на Народната банка, на која беа разгледани најновите податоци и ...
сите 68 | | | веќе видена

Вчера беа објавени две блок трансакции со акциите на нашата најголема нафтена компанија „Макпетрол“, од кои едниот на прилично значаен износ. Двата блока биле ...
сите 39 | | | веќе видена

Login on Golden Page

UsernamePasswordNew user ? | Forgot your password? | Cancel