Пребарувањето е оптимизирано за Skopje

Подредување по

 • Термин
 • Растојание
 • Популарност
 • Рејтинг

Филтер по градови

 • Skopje
 • Ohrid
 • Prilep
Повеќе филтриПомалку филтри

Филтер по дејности

 • Carvers
 • Woodcarvers
 • Handicraft shops (crafts & craft supplies)
 • Souvenires
Повеќе филтриПомалку филтри

Carvers по градови

Bitola Kavadarci Ohrid Prilep Skopje

Радиус (100км)

За пребарувањето...

Carvers

Association of Xylographers (Zdruzenie na kopanicari)/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Cultural treasure (Kulturna riznica)


 • Address : Petar Drapshin 7-a
 • Place: Skopje
 • Distance: ≈7502 км
 • Working Hours: Mon - Sun from 00:00 to 00:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Galileo


 • Address : bul.V.S.Bato 14/16
 • Place: Skopje
 • Distance: ≈7503 км

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Inter kamak


 • Address : ul.516, nas.Kjeramidnica 5
 • Place: Skopje
 • Distance: ≈7501 км

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Km Jewellery


 • Place: Skopje

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Aini


 • Address : Car Samoil 24
 • Place: Ohrid
 • Distance: ≈7513 км
 • Working Hours: Tue - Sun from 11:00 to 21:00

Categories:

carvers, souvenires

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Barok


 • Address : Car Samoil 24
 • Place: Ohrid
 • Distance: ≈7513 км
 • Working Hours: Mon - Sun from 10:00 to 22:00

Break: Mon-Sun 14-18h

Categories:

carvers, woodcarvers

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Perdika


 • Address : Uzhichka Republika 2
 • Place: Bitola
 • Distance: ≈7553 км

Categories:

woodcarvers, carvers

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Rezba


 • Address : Pirinska 22
 • Place: Prilep
 • Distance: ≈7549 км
 • Working Hours: Mon - Fri from 07:00 to 19:00

Categories:

woodcarvers, carvers

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Stolarija Stojanoski


 • Address : Dimo Narednikot 73
 • Place: Prilep
 • Distance: ≈7549 км

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Tron


 • Address : Car Samoil 61
 • Place: Ohrid
 • Distance: ≈7513 км
 • Working Hours: Mon - Sat from 10:00 to 20:00
 • Пауза: Mon - Sat from 14:00 to 18:00

Categories:

carvers

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Tron 2007Categories:

carvers

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Zingiber


 • Address : Egejska 33-a
 • Place: Kavadarci
 • Distance: ≈7574 км

Categories:

souvenires, carvers

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png
Map

Од вечерва по полноќ за 2 денари ќе се зголеми цената на дизел горивото и нафтата за домаќинствата, додека цените на бензинот и на мазутот не се менуваат. ...
сите 93 | | | веќе видена

На 11 јуни 2024 година се одржа редовна седница на ИО за поставеноста на монетарната политика на Народната банка, на која беа разгледани најновите податоци и ...
сите 63 | | | веќе видена

Третиот најголем тур-оператор во Европа ги откажа сите патувања со датум на поаѓање на 6 јули 2024 година! Германската компанија FTI Touristik GmbH соопшти ...
| | веќе видена

Полјоделците од сите региони здружени во Националната мрежа на земјоделци на состанокот во Свети Николе заклучија дека откупната цена од 30 денари за килограм ...
сите 8 | | | веќе видена

Судејќи според приказните за туристите од Србија кои оваа сезона престојуваат во Ханиоти, за Грција ќе ни требаат „дебели“ паричници. Во еден ресторан за брза ...
сите 3 | | | веќе видена

Login on Golden Page

UsernamePasswordNew user ? | Forgot your password? | Cancel