Пребарувањето е оптимизирано за Tetovo

Подредување по

 • Термин
 • Растојание
 • Популарност
 • Рејтинг

Филтер по градови

 • Skopje
 • Kumanovo
 • Bitola
 • Vinica
 • Sveti Nikole
Повеќе филтриПомалку филтри

Филтер по дејности

 • Women's organizations
 • Ngo's (charitable & nonprofit non-governmental organizations)
 • Associations
 • S.o.s telephone hotlines
Повеќе филтриПомалку филтри

Радиус (100км)

За пребарувањето...

Women's organizations

ABCDEFGHIJKLMNOPQRSTUVWXYZ

Handy Woman (Vesta zena)/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Agro-Vinka


 • Address : Vancho Prke 1/10
 • Place: Vinica
 • Distance: ≈7579 км
 • Working Hours: Mon - Fri from 10:00 to 18:00

Break: Mon-Fri 15-16h

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Agropalancanka


 • Address : Sv.Kliment Ohridski b.b.
 • Place: Kriva Palanka
 • Distance: ≈7547 км

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Balkanska Mreza Na Zeni Liderki


 • Address : Krste Arsenov 2-A/19
 • Place: Skopje
 • Distance: ≈7499 км

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Besa 2003


 • Address : 11-ti Oktomvri 17-2/4
 • Place: Kumanovo
 • Distance: ≈7509 км

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Bisera


 • Address : Dimitar Vlahov 8
 • Place: Ohrid
 • Distance: ≈7513 км

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Borka-Association for Fight against Cancer


 • Address : Boris Trajkovski (Prvomajska) 19
 • Place: Skopje
 • Distance: ≈7501 км

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

ESE-Centar za pravna pomos


 • Address : Maksim Gorki 20-1/4
 • Place: Skopje
 • Distance: ≈7499 км

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Eko-zena


 • Address : Solunska 111-d
 • Place: Bitola
 • Distance: ≈7555 км
 • Working Hours: Thu from 17:00 to 18:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

GIZ-Citizen Initiative of Women (GIZ-Gragjanska inicijativa na zenite)


 • Address : Ploshtad Ilinden b.b.
 • Place: Sveti Nikole
 • Distance: ≈7542 км
 • Working Hours: Mon - Fri from 11:00 to 14:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Heroines In Tourism


 • Address : 50-ta Divizija 34/1-32
 • Place: Skopje
 • Distance: ≈7499 км

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Hristijanka/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Klea Women Civil Initiative -Bitola (Klea zenska gragjanska inicijativa-Bitola)


 • Address : Kliment Ohridski 15/14
 • Place: Bitola
 • Distance: ≈7555 км
 • Working Hours: Mon - Fri from 08:00 to 16:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Lidija-srce shto cuka


 • Address : Vancho Prke 62/5
 • Place: Stip
 • Distance: ≈7567 км
 • Working Hours: Mon - Fri from 10:30 to 15:30

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Lidija-srce sto cuka


 • Address : 11-ti Oktomvri 44/2-2
 • Place: Skopje
 • Distance: ≈7500 км
 • Working Hours: Mon - Fri from 10:30 to 15:30

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Luludi


 • Address : bul.Makedonska Kosovska brigada 61
 • Place: Skopje
 • Distance: ≈7497 км
 • Working Hours: Mon - Fri from 09:00 to 17:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Luludi


 • Address : Lazar Trpovski 1-2/7
 • Place: Skopje
 • Distance: ≈7498 км
 • Working Hours: Mon - Fri from 09:30 to 16:30

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png
Map

Откако пред нешто повеќе од еден месец, преку берзанска блок трансакција беа продадени акции за над два милиони евра на хотелиерската компанија ...
сите 18 | | | веќе видена

Иако за јавноста во голема мера месечните примања на вработените во државните институции се енигма, и тешко може да се најдат податоци колку се движа платите ...
сите 4 | | | веќе видена

Бизнис-климата во земјата е добра или многу добра, но има тренд на благо намалување на планираните инвестиции, а една од причините за тоа е недостигот на ...
сите 31 | | | веќе видена

Претпазливата монетарна политика и макропрудентата политика, како и зголемената транспарентност на Народната банка одиграа клучна улога во одржувањето на ...
сите 161 | | | веќе видена
 

Login on Golden Page

UsernamePasswordNew user ? | Forgot your password? | Cancel