Варса Транс

Работиме нон-стоп

  • Адреса: ул.1613 6
  • Место: Скопје
  • Оддалеченст: ≈7503 км
  • Локација: Кај О.У. Александар Македонски

  • Работно време: Пон - Нед од 00:00 до 00:00

//1050864291.rsc.cdn77.org/sites/zk/docs/trans{mk}logo_1507789211_43.jpg?t=true&w=300&h=300


Фото и видео галерија

Варса транс – помош при транспорт на возила

Ние сме во состојба да ги транспортираме сите видови на возила. Имаме специјални возила опремени за транспорт на нови патнички возила, возила што доживеале несреќа или дефект, превоз на земјоделски и градежни машини, приколки и чамци и друго.

24/7 ИТЕН СЕРВИС

-Услуга за влечење и помош на патиштата
-Служба за влечење п обезбедува 24-часовна услуга за влечење. Ние ги пренесуваме сите видови на возила.
-ДОСТАПНИ СМЕ 24 ЧАСА – 365 ДЕНА ВО ГОДИНА!

повеќе
Мапа

Логирај се на Златна Книга

Корисничко имеЛозинкаНов корисник? | Заборавена лозинка? | Откажи