Бо-Ди Трејд

ПаркингДостапен интернетWi-Fi ЗонаКлиматизирано

  • Адреса: Лесновска 21
  • Место: Скопје
  • Оддалеченст: ≈7497 км
  • Локација: Козле

  • Телефон 2: 070 540855
  • Работно време: Пон - Пет од 08:00 до 20:00

//1050864291.rsc.cdn77.org/sites/zk/docs/trans{mk}logo_1518177624_15.png?t=true&w=300&h=300


Фото и видео галерија

Бо-Ди Трејд врши селидби и лиценциран превоз на Вашата стока низ земјава и странство.

Услуги:
• Брз локален превоз на роба и селидби низ Скопје до 1,9 тони
• Брз меѓуградски превоз на роба и селидби низ Македонија до 1,9 тони
• Брз меѓународен превоз на роба и селидби до 1,9 тони

Нашата специјалност е брз превоз на роба со возила чија максимална носивост изнесува 1,9 тони. Поседуваме возила за движење низ централните градски подрачја каде постои ограничување за максимална тежина на возило од 3,5 тона (2 тона возило + 1,5 тона товар). Превозот го извршуваме со нови товарни комби возила со димензии на кабината различни големини на товарниот простор (до 17m3). Брзо, евтино и сигурно превезете ја Вашата стока до 2 тони, 18m3, 6 еуро палети. Димензии на товарен простор (400x240x185)cm.

Нашата транспортна компанија поседува Лиценца за транспорт на стока во внатрешниот сообраќај и ги задоволуваме сите стандарди за превоз на роба. Повеќе на морате да се ставате во неизвесност дали Вашата роба ќе стигне на време, дали возилото кое сте го испратиле воопшто ќе стигне до дестинацијата или робата ќе Ви се оштети, а истовремено неморате да одвојувате големи средства од Вашиот буџет.

Добијте услуга како брза пошта по екстремно пониска цена!

повеќе

Видете ги нашите производи на
Мапа

Логирај се на Златна Книга

Корисничко имеЛозинкаНов корисник? | Заборавена лозинка? | Откажи