ССС-Три


  • Адреса: Зелен Пазар кат 2 лок.101
  • Место: Тетово
  • Оддалеченст: ≈7468 км

  • Телефон 2: 044 613155
  • Работно време: Пон - Пет од 08:30 до 15:30

//1050864291.rsc.cdn77.org/sites/zk/docs/trans{mk}logo_1415264962_48.jpg?t=true&w=300&h=300


Слика од локација

Фото и видео галерија

ССС-Три е консалтинг агенција за безбедност и здравје при работа, која го спроведува стандардот за БЗР кај компаниите во Република Македонија од 2011 година. Нашата мисија е да создадеме посигурна и поздрава работна средина за секое работно место. Единствениот начин да стигнеме до безбедни компании е преку константна едукација.


Нашата понуда вклучува:

- изготвување проценки на ризик на работно место;
- изработка на концепт на изјава за безбедност;
- изработка и спроведување на програми за обука на вработени за безбедно извршување на работата;
- редовно тестирање и контрола на опрема за работа (електрични големини);
- вршење на периодични мерења на физички штетности и микроклиматски услови во работната средина;

Работете побезбедно со нас.
повеќе
Слика од локација
Мапа

Логирај се на Златна Книга

Корисничко имеЛозинкаНов корисник? | Заборавена лозинка? | Откажи