Пребарувањето е оптимизирано за Shkup

Подредување по

 • Термин
 • Растојание
 • Популарност
 • Рејтинг

Филтер по градови

 • Shkup
 • Ohër
Повеќе филтриПомалку филтри

Филтер по дејности

 • S.o.s. - telefona
 • Organizata joqeveritare
 • Organizata të grave
 • Shoqata
 • Këshilltore
 • Ente Sociale, Shërbime Dhe Qendra
 • Psikiatri - Këshilltore Psikologjike Për Fëmijë Dhe Të Rinj
 • Organizata Për Të Drejtat E Njeriut
Повеќе филтриПомалку филтри

S.o.s. - telefona по градови

Mavrovë Ohër Shkup Strumicë

Радиус (100км)

За пребарувањето...

S.o.s. - telefona

Crven krst na Makedonija-ceshtjet e vaksinimit/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Doverba/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Global SOS


 • Adresa: Filipi i Dyte Maqedonas (Stiv Naumov) 7
 • Vendi: Shkup
 • Distanca: ≈7500 км
 • Orari i punës: Ha - D nga 08:00 deri më 22:00

Kategoritë:

s.o.s. - telefona

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Linja Kombetare e Keshillimit per Personat LGBTI


 • Adresa: bul.K.J.Pitu 19-5/28
 • Vendi: Shkup
 • Distanca: ≈7501 км

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Linja kombetare SOS pa celular per viktimat e dhunes ne familje/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Megjashi-Ambasada e parë për femijë në botë


 • Adresa: Kosta Novakoviq 22-a
 • Vendi: Shkup
 • Distanca: ≈7502 км
 • Orari i punës: Ha - Pr nga 08:00 deri më 17:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Paraqitje e thyerjes së të drejtave dhe lirisë bazë njerëzore


 • Vendi: Shkup
 • Orari i punës: Ha - Pr nga 08:30 deri më 16:30

Kategoritë:

s.o.s. - telefona

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Porta e hapur-La strada


 • Adresa: Hristo Tatarçev (Sava Kovaçeviq) 1-a
 • Vendi: Shkup
 • Distanca: ≈7501 км
 • Orari i punës: Ha - Pr nga 08:00 deri më 16:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Prv semeen centar


 • Adresa: Kosturski Heroi ( 29 Nëntori) 50
 • Vendi: Shkup
 • Distanca: ≈7498 км
 • Orari i punës: Ha - Pr nga 11:00 deri më 19:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Qendra per Mbeshtetjen e Grave


 • Adresa: bul.Illinden 162-3/1
 • Vendi: Shkup
 • Distanca: ≈7496 км

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

S.O.S-linja për ndihmë nga tregtia me njerëz


 • Adresa: Hristo Tatarçev (Sava Kovaçeviq) 1-a
 • Vendi: Shkup
 • Distanca: ≈7501 км
 • Orari i punës: Ha - Pr nga 08:00 deri më 16:00

Kategoritë:

s.o.s. - telefona

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

SOS-linja për ndihmë nga droga


 • Adresa: bul.Partizanski Odredi 22
 • Vendi: Shkup
 • Distanca: ≈7498 км

Kategoritë:

s.o.s. - telefona

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

SOS-telefon për gra dhe fëmijë-viktima të dhunës familjare/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Unicef-linje falas per prinderit


 • Vendi: Shkup
 • Orari i punës: Ha - D nga 15:00 deri më 20:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Za sreqno detstvo


 • Adresa: Jurij Gagarin 52-10/5
 • Vendi: Shkup
 • Distanca: ≈7498 км

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png
Mapa

Време зa читање: 3 минути Испораките на паметни телефони на Apple во Кина паднаа за 19% во првиот квартал од годината, што е најлоша изведба од 2020 година, ...
сите 11 | | | веќе видена

Време зa читање: 2 минути Нашите претставници на Европскиот квиз на парите, учениците Кирил Китевски и Кристијан Лазароски, кои го освоија третото место на ...
сите 7 | | | веќе видена
 

Hyni në Librin e Artë

Emri i përdoruesitFjalëkalimPerdorues i ri? | Keni harruar fjalëkalimin tuaj? | Anuloj