Пребарувањето е оптимизирано за Tetovë

Подредување по

 • Термин
 • Растојание
 • Популарност
 • Рејтинг

Филтер по градови

 • Shkup
 • Tetovë
 • Vinicë
 • Manastir
Повеќе филтриПомалку филтри

Филтер по дејности

 • Psikologë dhe këshilltore psikologjike
 • Psikoterapi
 • Këshilltore
 • Qendra edukimi
 • Psikiatri - këshilltore psikologjike për fëmijë dhe të rinj
 • Neuro Psikiatria
 • Psikiatër
 • Këshilltore - Martesore
 • Psikiatri - Ente Psikiatrike
 • Logopedë
 • Ordinanca Shëndetsore - Private
 • Këshilltore Për Të Varur Nga Droga
 • Këshilltore Për Të Varur Nga Alkooli
 • Organizata Joqeveritare
 • Masazh Terapeutik
 • Poliklinika
 • Ordinanca Pediatrike
 • Shtëpi Botuese Dhe Botues
 • Parashikues - Fallxhorë
 • Shoqata
Повеќе филтриПомалку филтри

Psikologë dhe këshilltore psikologjike по градови

Kavadar Kumanovë Manastir Prilep Shkup Strumicë Tetovë Vinicë

Радиус (100км)

Psikologë dhe këshilltore psikologjike

Спонзорирани резултати кои одговараат на вашето пребарување

Qasje në InternetWi-Fi ZonëAir-kondicioner

Psikologjike qendra - Anima


 • Adresa: Naum Naumovski Borçe 87-2/6
 • Vendi: Shkup
 • Distanca: ≈7498 км
 • Orari i punës: Ha - Pr nga 16:00 deri më 20:00

Animacion Qendra për zhvillim personal, arsim dhe psikoterapi është krijuar nga një grup psikologësh dhe psikoterapistësh që duan të kontribuojnë në përhapjen e psikologjisë dhe psikoterapisë në Republikën e Maqedonisë dhe më gjerë.

//1050864291.rsc.cdn77.org/sites/zk/docs/trans{mk}logo_1505204077_54.jpg?t=true&w=300&h=300

Potencijal-V Centar za samoaktualizacija


 • Adresa: Blagoja Strackov 6/4
 • Vendi: Shkup
 • Distanca: ≈7499 км
 • Orari i punës: Ha - Pr nga 10:00 deri më 18:00

Qendra për Vetëaktualizim "POTENCIAL-V" SHPKNJL Shkup është qendër psikologjike që synon rritjen dhe zhvillimin personal të personit dhe ta ndihmojë atë në përpjekjet për aktualizimin e potencialeve.

//1050864291.rsc.cdn77.org/sites/zk/docs/trans{mk}logo_1695204152_84.png?t=true&w=300&h=300
Transport publikPunojmë 6 ditë në javëWi-Fi ZonëAir-kondicionerFëmijët janë të mirëseardhur

Qendra për shëndetin mendor Dora


 • Adresa: Razlovecko vostanie 4-7/6
 • Vendi: Shkup
 • Distanca: ≈7496 км
 • Orari i punës: Ha - Sh nga 10:00 deri më 20:00

Qendra për Psikologji të Aplikuar "Dora" ofron shërbime psikologjike që i referohen: fëmijëve të moshës shkollore, adoleshentëve dhe popullatës së rritur.

//1050864291.rsc.cdn77.org/sites/zk/docs/trans{mk}logo_1453890638_67.png?t=true&w=300&h=300

BrainARCЦентар за советување. Консултантска канцеларија за детска и адолесцентна психијатрија

//1050864291.rsc.cdn77.org/sites/zk/docs/trans{mk}logo_1700220753_67.png?t=true&w=300&h=300

Cortex


 • Adresa: 29 Nëntori 23/5
 • Vendi: Tetovë

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Papillon


 • Adresa: rr.180 18/2
 • Vendi: Tetovë

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Psychalb/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Amigdala


 • Adresa: Aminta III (Lleninova) 73-1/3
 • Vendi: Shkup
 • Distanca: ≈7499 км

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Angelovska Katerina/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Bozilak


 • Adresa: Vlatko Milenkovski 39/3
 • Vendi: Manastir
 • Distanca: ≈7555 км

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Centar Sinteza-Larisa


 • Adresa: bul.Goce Dellçev 14-2/5
 • Vendi: Prilep
 • Distanca: ≈7549 км

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

D-r Bellevska Diana


 • Adresa: bul.Partizanski Odredi 64-B-3/1-2-M
 • Vendi: Shkup
 • Distanca: ≈7497 км
 • Orari i punës: Ha - Pr nga 08:00 deri më 16:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

D-r Georgieva Zvezdana


 • Adresa: Jurij Gagarin 54-5/2-4
 • Vendi: Shkup
 • Distanca: ≈7496 км

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Dr. Arsovska (Karanfilova) Marija - Anthropos


 • Adresa: Nju Delhiska 2-2/21
 • Vendi: Shkup
 • Distanca: ≈7497 км

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Dr. Rubina/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

EU Medika plus


 • Adresa: Orce Nikollov 145/4
 • Vendi: Shkup
 • Distanca: ≈7498 км
 • Orari i punës: Ha - Pr nga 08:00 deri më 20:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Embra corporation


 • Adresa: Drenak 4-1/11
 • Vendi: Shkup
 • Distanca: ≈7500 км
 • Orari i punës: Ha - Pr nga 09:00 deri më 17:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Gaspar Centar


 • Adresa: Millan Markoviq 48
 • Vendi: Shkup
 • Distanca: ≈7497 км

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Gaspar Neurofeedback


 • Adresa: Millan Markoviq 48
 • Vendi: Shkup
 • Distanca: ≈7497 км

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Gestalt centar - Aspekti, Trening Institut "Mladen Kostikj"


 • Adresa: Palmiro Toljati 23
 • Vendi: Shkup
 • Distanca: ≈7499 км
 • Orari i punës: Ha - Pr nga 10:00 deri më 18:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Gestalt centar - Aspekti, Trening Institut "Mladen Kostikj"


 • Adresa: Marshal Tito 127
 • Vendi: Vinicë
 • Distanca: ≈7579 км

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Imago self- Mr. Millka Ollolloska/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Kalinka/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png
Mapa

РКЕ донесе нова одлука за цената на горивата од полноќ. Цената на бензините и дизелот остануваат исти, додека пак мазутот поскапува за 1,2 денари. Моторен ...
сите 55 | | | веќе видена
 

Hyni në Librin e Artë

Emri i përdoruesitFjalëkalimPerdorues i ri? | Keni harruar fjalëkalimin tuaj? | Anuloj