Serta

Punojmë 6 ditë në javëWi-Fi ZonëAir-kondicioner

  • Adresa: bul.Kiril dhe Metodij (M.H.Jasmin) 18 lok.1
  • Vendi: Shkup
  • Distanca: ≈7500 км

  • Telefon 2: 071 339616
  • Faksi: 02 3216549
  • Orari i punës: Ha - Sh nga 08:00 deri më 16:00

//1050864291.rsc.cdn77.org/sites/zk/docs/578e5a97bfe52bbd352a4da40079bf9f.jpg?t=true&w=300&h=300


Foto nga vendndodhja

Foto dhe video galeri

Nga themelimi deri në më sot, kompania jonë është sinonim për profesionalizëm, efikasitet dhe integritet në kryerjen e shërbimeve ë fushën e mirëmbajtjes së higjienës dhe punës në lartësi. SERTA është kompania e parë për shërbime higjiene në Maqedoni, e cila zbatoi standardin e të lartë për cilësi ISO 90001 në punën e saj.
Ne në kompaninë tonë jemi shumë të përgatitur dhe të përkushtuar t'u përgjigjemi të gjitha kërkesave dhe nevojave të klientëve tanë në fushën e higjienës , sepse ne ofrojmë të gjitha zgjidhjet për një pastërti të mirë, qoftë ajo në hapësirën tuaj të punës ose shtëpinë tuaj. Ne fortë besojmë se pastërtia është gjithçka dhe është një pjesë shumë e rëndësishme e përditshmërisë tuaj dhe tonën.

APARATE BASHKËKOHORE
Ne jemi kompani e specializuar për pastrim, që shërbimet i kryen me makina profesionale, vegla dhe pajisje nga prodhues të njohur botëror siç janë: WAP Nilfisk-Alto-Gjermani, KАRCHER-Gjermani, REM ElektroMachinen-Gjermani, TASKI-USA, 3M-USA , TTS-Itali , IPC Euromop-Itali. Njëkohësisht kompania jonë është shpërndarës i autorizuar për makinat dhe pajisjet WAP Nilfisk-Alto.

PËRVOJA
Kompania jonë shërbimet e saj ua ofron shumë kompanive me renome, me të cilat ka lidhur kontratë njëvjeçare për mirëmbajtje të përditshme dhe ndër to janë: Т-Mobile Maqedoni, Banka Komerscijale SH.A, Skopje City Mall, Makpetrol SH.A, Banka Shparkase (Ivest) SH.A, Sokotab Manastir, Sigurimi Sava, Neokom SH.A Shkup dhe Manastir, Kompania e Kursimeve Mozhnost si dhe shumë përfaqësive vendore dhe të huaja, qendra tregtare, spitale dhe organizata.

CILËSI DHE BESIM
Bashkëpunimi i suksesshëm me klient tanë të shumtë është rezultat i profesionalizmit, efikasiteti, shpejtësisë tonë dhe ndjekjes së vazhdueshme dhe implementimit të trendeve botërore në fushën e higjienës.
më shumë
Retail Price - VAT Included:Ask for price

Cleaning malls

Retail Price - VAT Included:Ask for price

Cleaning of production halls

Retail Price - VAT Included:Ask for price

Washing facades

Retail Price - VAT Included:Ask for price

Machine cleaning of floor surfaces


Shikoni prodhimet tona në
Foto nga vendndodhja
Mapa

Hyni në Librin e Artë

Emri i përdoruesitFjalëkalimPerdorues i ri? | Keni harruar fjalëkalimin tuaj? | Anuloj