Пребарувањето е оптимизирано за Tetovë

Подредување по

 • Термин
 • Растојание
 • Популарност
 • Рејтинг

Филтер по градови

 • Shkup
 • Tetovë
 • Gostivar
 • Vinicë
 • Gjevgjeli
 • Prilep
 • Koçanë
 • Kumanovë
Повеќе филтриПомалку филтри

Филтер по дејности

 • Dysheme - punime
 • Ndërtimtari - firma dhe ndërmarrje
 • Pllaka
 • Hidroizolime
 • Ndërtimtari - materiale
 • Ndërtimtari - Punë Përfundimtare
 • Ndërtimtari - Materiale Ndërtimi Për Izolim
 • Parket - Tregëti
 • Pllaka - Montues - Individë
 • Tavane Të Lëshuara - Ndërtim
 • Inxhinieri
 • Gips-Karton - Realizim
 • Dysheme - Prej Llaminati
 • Ristela (Llajsne)
 • Izolim - Materiale
 • Fasada - Materiale Dhe Realizim
 • Shkallë - Punime
 • Izolim I Mureve
 • Parket - Montim
 • Ndërtimtari E Ulët
Повеќе филтриПомалку филтри

Радиус (100км)

Dysheme - punime

Спонзорирани резултати кои одговараат на вашето пребарување

Qasje në InternetWi-Fi ZonëAir-kondicioner

Leokar


 • Adresa: Orce Nikollov 98
 • Vendi: Shkup
 • Distanca: ≈7498 км
 • Orari i punës: Ha - Pr nga 08:30 deri më 16:30

Leokar floring është një kompani e specializuar në importimin e dyshemeve (qilima, pllaka qilimi, dysheme PVC, dysheme linoleumi, parket ekskluzive me tre shtresa, dysheme ekskluzive të laminuara, kate të ngritura).

//1050864291.rsc.cdn77.org/sites/zk/docs/trans{mk}logo_1537511657_25.png?t=true&w=300&h=300
Transport publikWi-Fi ZonëAir-kondicioner

Idninaprom


 • Adresa: bul.Shën Kliment Ohridski 20-a/6
 • Vendi: Shkup
 • Distanca: ≈7499 км
 • Orari i punës: Ha - Pr nga 07:30 deri më 15:30

Idninaprom është një kompani, aktiviteti kryesor i së cilës është punimi përfundimtar në ndërtim, si dhe shitjet e specialiteteve dhe instalimi i mbulesave të dyshemeve.

//1050864291.rsc.cdn77.org/sites/zk/docs/trans{mk}logo_1614844893_77.png?t=true&w=300&h=300

Agora epoksid


 • Adresa: Marshal Tito p.n.
 • Vendi: Tetovë
 • Distanca: ≈7468 км
 • Orari i punës: Ha - Pr nga 08:00 deri më 16:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Bash Boden/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Boden Teknik/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

DAXOROL Putze + Farben


 • Adresa: V.S.Bato p.n.
 • Vendi: Tetovë
 • Distanca: ≈7468 км
 • Orari i punës: Ha - Sh nga 07:00 deri më 18:00

DAXOROL e themeluar në vitin 1960 është sinonim i prodhimeve kualitative në sferën e ndërtimtarisë.

//1050864291.rsc.cdn77.org/sites/zk/docs/93961b96eea41b8b73f584ac7d87bd36.jpg?t=true&w=300&h=300

Euro QuartzKategoritë:

dysheme - punime

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Imeri Boden


 • Adresa: f.Poroj
 • Vendi: Tetovë
 • Distanca: ≈7468 км
 • Orari i punës: Ha - Pr nga 08:00 deri më 19:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Ital ceramic Ef


 • Adresa: rr.101, f.Bogovinë 60
 • Vendi: Tetovë
 • Distanca: ≈7469 км

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Kuarco cementKategoritë:

dysheme - punime

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Ljulli keramik/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Ljumi 2020/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Qeramika e artit


 • Adresa: f.Larcë
 • Vendi: Tetovë

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Selmani-Na Boden/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Vall mar bodenKategoritë:

dysheme - punime

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Ve Quartz


 • Adresa: f.Strimnicë
 • Vendi: Tetovë

Kategoritë:

dysheme - punime

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Vilji-Fiks Boden


 • Adresa: F.Xhepçisht 101
 • Vendi: Tetovë
 • Distanca: ≈7468 км

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Z&M Bau


 • Adresa: Borçe Koçovski 1
 • Vendi: Tetovë

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png
Mapa

Македонија да биде енергетски независна – ова е главната амбиција на идната министерка за енергетика, Сања Божиновска. Таа уверува дека во следните четири ...
сите 20 | | | веќе видена

„На заминувањето на власта на СДСМ и ДУИ, се случува повторно ново поскапување на електричната енергија, со што директно се удира по стопанството и по буџетот ...
сите 133 | | | веќе видена
 

Hyni në Librin e Artë

Emri i përdoruesitFjalëkalimPerdorues i ri? | Keni harruar fjalëkalimin tuaj? | Anuloj