Пребарувањето е оптимизирано за Tetovë

Подредување по

 • Термин
 • Растојание
 • Популарност
 • Рејтинг

Филтер по градови

 • Prilep
 • Shkup
 • Tetovë
 • Gostivar
 • Kumanovë
 • Manastir
 • Strugë
 • Kërçovë
 • Strumicë
 • Veles
 • Ohër
 • Probistip
 • Kavadar
 • Radovis
 • Kriva Pallankë
 • Shën Nikollë
Повеќе филтриПомалку филтри

Филтер по дејности

 • Mermer dhe granit - prodhim dhe tregti
 • Pllaka përkujtimore - punim
 • Gurë - tregti
 • Ndërtimtari - materiale
 • Ndërtimtari - firma dhe ndërmarrje
 • Miniera
 • Oniks - Mermer
 • Pllaka
 • Gurëgdhendës
 • Shkallë - Punime
 • Varrime - Pajisje
 • Varrime - Shërbime
 • Enterier - Projektim Dhe Dizajn
 • Patundshmëri - Tregti
 • Mozaik, Teraco Dhe Montim Të Granolitit
 • Qeramikë - Produkte
 • Rrethoja Dhe Parmakë - Përpunim Dhe Tregti
 • Fasada - Materiale Dhe Realizim
 • Mermer - Makina Për Përpunim
 • Dyer Për Shtëpi
Повеќе филтриПомалку филтри

Радиус (100км)

Mermer dhe granit - prodhim dhe tregti

Спонзорирани резултати кои одговараат на вашето пребарување

Punojmë 6 ditë në javë

Istok-Mermer


 • Adresa: Ilindenska f.Fole e Ulet p.n.
 • Vendi: Koçanë
 • Distanca: ≈7569 км
 • Orari i punës: Ha - Pr nga 07:00 deri më 15:00

Istok mermer është një kompani, aktiviteti kryesor i së cilës është prerja, formimi dhe përfundimi i gurit të zbukuruar, mermerit dhe granitit.

//1050864291.rsc.cdn77.org/sites/zk/docs/trans{mk}logo_1405690264_17.png?t=true&w=300&h=300

Kombinati i Mermerit


 • Adresa: Lece Koteski 60-a
 • Vendi: Prilep
 • Distanca: ≈7547 км
 • Orari i punës: Ha - Pr nga 07:00 deri më 15:00

MERMEREN KOMBINAT SHA – Prilep është lider global në ekstrakcionin dhe prodhimin e mermerit të bardhë si bora.

//1050864291.rsc.cdn77.org/sites/zk/docs/trans{mk}logo_1573733016_57.jpg?t=true&w=300&h=300

Gramer


 • Adresa: Prohor Pçinski 83
 • Vendi: Veles
 • Distanca: ≈7542 км
 • Orari i punës: Ha - Sh nga 08:00 deri më 16:00

Сѐ од камен. Природен и вештачки камен, мермер и гранит.

//1050864291.rsc.cdn77.org/sites/zk/docs/trans{mk}logo_1669977002_87.png?t=true&w=300&h=300

Mermont Bokule


 • Adresa: Rashtanski pat 6
 • Vendi: Veles
 • Distanca: ≈7539 км
 • Orari i punës: Ha - Pr nga 08:00 deri më 14:00 • Sh nga 09:00 deri më 13:00

Обработка на мермер и гранит

//1050864291.rsc.cdn77.org/sites/zk/docs/trans{mk}logo_1703080344_41.jpg?t=true&w=300&h=300

Besamermer i granit


 • Adresa: rr.101 p.n
 • Vendi: Tetovë

Обработка на мермер и гранит

//1050864291.rsc.cdn77.org/sites/zk/docs/trans{mk}logo_1698139373_33.png?t=true&w=300&h=300

Sharr Mermer


 • Adresa: Drage Karbuniçanec 50
 • Vendi: Kërçovë
 • Distanca: ≈7499 км
 • Orari i punës: Ha - Sh nga 09:00 deri më 17:00

//1050864291.rsc.cdn77.org/sites/zk/docs/trans{mk}logo_1709817539_38.png?t=true&w=300&h=300

Allbin kompani AB


 • Adresa: f.Reçicë e Vogël
 • Vendi: Tetovë
 • Distanca: ≈7467 км
 • Orari i punës: Ha - Pr nga 08:00 deri më 17:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Delfo Stone


 • Adresa: rr.104, f.Zhelinë 89
 • Vendi: Tetovë
 • Distanca: ≈7476 км
 • Orari i punës: Ha - Sh nga 08:00 deri më 17:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Delfo-komerc


 • Adresa: f.Zhelinë
 • Vendi: Tetovë
 • Distanca: ≈7469 км
 • Orari i punës: Ha - Sh nga 08:00 deri më 17:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Euro mermer


 • Adresa: f.Bërvenicë
 • Vendi: Tetovë
 • Distanca: ≈7470 км
 • Orari i punës: Ha - Sh nga 08:00 deri më 17:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Fina-M


 • Adresa: Van Vardarska p.n.
 • Vendi: Tetovë
 • Distanca: ≈7468 км

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Grani Pri/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Granit Ing Group


 • Adresa: f.Bogovinë
 • Vendi: Tetovë
 • Distanca: ≈7471 км
 • Orari i punës: Ha - Pr nga 07:00 deri më 17:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Iljaz Stone


 • Adresa: Marshal Tito p.n.
 • Vendi: Tetovë
 • Distanca: ≈7469 км

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Kros Dekor


 • Adresa: Ilindenska 333
 • Vendi: Tetovë
 • Distanca: ≈7468 км
 • Orari i punës: Ha - D nga 08:00 deri më 18:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Leskom trade


 • Adresa: Ilindenska 425
 • Vendi: Tetovë

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Mar Moe Graniti


 • Adresa: f.Leshok
 • Vendi: Tetovë
 • Distanca: ≈7469 км
 • Orari i punës: Ha - Pr nga 08:00 deri më 19:00 • Sh nga 08:00 deri më 12:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Mermer i Granit Besimi


 • Adresa: rr.1, f.Arnakija 43
 • Vendi: Tetovë
 • Distanca: ≈7489 км
 • Orari i punës: Ha - Pr nga 08:00 deri më 17:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Mermer&Delfo/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Misim kompani


 • Adresa: Autostrada Tetovë-Shkup
 • Vendi: Tetovë
 • Distanca: ≈7471 км
 • Orari i punës: Ha - D nga 08:00 deri më 17:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Nasko mermer i granit


 • Adresa: Van Vardarska p.n.
 • Vendi: Tetovë
 • Distanca: ≈7468 км
 • Orari i punës: Ha - Sh nga 08:00 deri më 18:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Tenokom


 • Adresa: f.Tenovë
 • Vendi: Tetovë
 • Distanca: ≈7475 км
 • Orari i punës: Ha - Pr nga 07:00 deri më 17:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

3M


 • Adresa: Rilski Kongres 35
 • Vendi: Shkup
 • Distanca: ≈7500 км
 • Orari i punës: Ha - Pr nga 08:00 deri më 16:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Antoni Li


 • Adresa: Kuzman Josifovski Pitu 59
 • Vendi: Prilep
 • Distanca: ≈7549 км

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Apkan Kompani


 • Adresa: Vanço Angellov p.n.
 • Vendi: Shën Nikollë
 • Distanca: ≈7543 км
 • Orari i punës: Ha - Pr nga 08:00 deri më 15:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png
Mapa

Земјоделците од струмичките села денес повторно одржаа протест поради ниските откупни цени. Овојпат протестот беше во центарот на Струмица. „Државата не води ...
сите 46 | | | веќе видена

Европскaта централна банка (ЕЦБ) на последниот априлски состанок одлучи да ги задржи клучните каматни стапки на исто ниво од септември минатата година. Во ...
сите 54 | | | веќе видена

Триглав пензиско друштво АД ја започнува својата приказна во 2019 година како најмлад член на Групација „Триглав“ и во системот со мисија да се позиционира ...
сите 3 | | | веќе видена

Очекуваме во делот на даночната политика да нема драстични промени и ако не се олеснува даночната политика барем да остане на нивото на коешто сме сега, изјави ...
сите 5 | | | веќе видена
 

Hyni në Librin e Artë

Emri i përdoruesitFjalëkalimPerdorues i ri? | Keni harruar fjalëkalimin tuaj? | Anuloj