Пребарувањето е оптимизирано за Tetovë

Подредување по

 • Термин
 • Растојание
 • Популарност
 • Рејтинг

Филтер по градови

 • Shkup
 • Ohër
 • Manastir
 • Stip
 • Kumanovë
 • Strumicë
 • Dibër
Повеќе филтриПомалку филтри

Филтер по дејности

 • Objekte banimi dhe afariste - menaxhim dhe mirëmbajtje
 • Pastrim dhe larje - servise dhe shërbime - firma
 • Hidraulikë - firma
 • Moleraj - shërbime
 • Ngrohje qëndrore - firma
 • Klimatizim - Shërbime Dhe Riparime
 • Elektro Servise
 • Elektrikë - Instalacione Elektrike
 • Projektim (Zyra Projektimi)
 • Patundshmëri - Udhëheqje (Mirëmbajtje)
 • Enterier - Projektim Dhe Dizajn
 • Pastrim Kimik - Servise
 • Inxhinieri
 • Ashensorë Dhe Eskalatorë - Riparim
 • Higjienë - Preparate
 • Ndërtimtari - Firma Dhe Ndërmarrje
 • Punë Në Teren Të Paafrueshëm (Punë Në Lartësi)
 • Pastrim Dhe Larje Të Qilimave Dhe Tepihëve
Повеќе филтриПомалку филтри

Objekte banimi dhe afariste - menaxhim dhe mirëmbajtje по градови

Dibër Kumanovë Manastir Ohër Prilep Shkup Stip Strugë Strumicë Tetovë Veles

Радиус (100км)

За пребарувањето...

Objekte banimi dhe afariste - menaxhim dhe mirëmbajtje

Спонзорирани резултати кои одговараат на вашето пребарување

Andoteh


 • Adresa: Metodija Shatorov Sharlo (Rudi çajavec) 12-1/3
 • Vendi: Shkup
 • Distanca: ≈7501 км
 • Orari i punës: Ha - Pr nga 08:00 deri më 16:30

Реновирање и одржување на Вашиот дом. Се грижиме за безбедноста и сигурноста на Вашето домувањe.

//1050864291.rsc.cdn77.org/sites/zk/docs/trans{mk}logo_1456565487_53.png?t=true&w=300&h=300
Qasje në InternetWi-Fi ZonëAir-kondicioner

Stanben upravitel


 • Adresa: Naum Naumovski Borçe 87-L-1
 • Vendi: Shkup
 • Distanca: ≈7498 км
 • Orari i punës: Ha - Pr nga 09:00 deri më 17:00

RESIDENT MANAGER DOOEL Shkup është një kompani e cila është aktiviteti i menaxhimit dhe mirëmbajtjes së ndërtesave të banimit me leje të miratuar Nr. 03-178 / 3 të lëshuar nga Komisioni Rregullativ për Banim.

//1050864291.rsc.cdn77.org/sites/zk/docs/trans{mk}logo_1539331686_35.jpg?t=true&w=300&h=300

Darbo grup


 • Adresa: Blagoja Toska 111/2
 • Vendi: Tetovë
 • Distanca: ≈7468 км
 • Orari i punës: Ha - Pr nga 08:00 deri më 16:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Ajhan Servis


 • Adresa: f.Kosovrasti poshtлm
 • Vendi: Dibër

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Asi group


 • Adresa: Luj Paster 23/1-4
 • Vendi: Shkup

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Bapall


 • Adresa: Nikola Parapunov S-3/1
 • Vendi: Shkup
 • Distanca: ≈7495 км
 • Orari i punës: Ha - Pr nga 08:00 deri më 16:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Bima konslating grup


 • Adresa: Koce Metalec 3-a/34
 • Vendi: Shkup
 • Distanca: ≈7500 км
 • Orari i punës: Ha - Pr nga 08:00 deri më 16:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Cleanex Professional


 • Adresa: bul.Turistiçka lok.3
 • Vendi: Ohër
 • Distanca: ≈7514 км
 • Orari i punës: Ha - Sh nga 09:00 deri më 17:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Dom 365


 • Adresa: Metodija Shatorov Sharlo (Rudi çajavec) 7/1-5 
 • Vendi: Shkup
 • Distanca: ≈7501 км

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Dom Servis


 • Adresa: bul.Jane Sandanski 116-1 lok.2
 • Vendi: Shkup
 • Distanca: ≈7503 км

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Emag


 • Adresa: bul.Illinden 138/1
 • Vendi: Shkup
 • Distanca: ≈7496 км

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Euro cist grup


 • Adresa: 11 Tëtori 86 lok.17
 • Vendi: Shkup
 • Distanca: ≈7500 км
 • Orari i punës: Ha - Pr nga 09:00 deri më 15:00

Euro Clean Group është një shërbim për pastrimin e ambienteve të banimit dhe afarizmit në territorin e Shkupit dhe Republikës së Maqedonisë.

//1050864291.rsc.cdn77.org/sites/zk/docs/trans{mk}logo_1499756272_24.jpg?t=true&w=300&h=300

Feniks Fasility Service/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Fresh Menagment Servis/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Garden inn residence/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Globaleks


 • Adresa: Vasil Gllavinov 3-1/1 lok.9
 • Vendi: Shkup
 • Distanca: ≈7499 км
 • Orari i punës: Ha - Pr nga 08:00 deri më 20:00 • Sh nga 09:00 deri më 16:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Gradski upravitel


 • Adresa: bul.K.J.Pitu 28/7
 • Vendi: Shkup
 • Distanca: ≈7501 км
 • Orari i punës: Ha - Pr nga 09:00 deri më 15:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Habi dom


 • Adresa: Nikolla Parapunov QT Makoteks 41
 • Vendi: Shkup
 • Distanca: ≈7495 км

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Haus luks plus


 • Adresa: Bozhidar Axhija 10/3
 • Vendi: Shkup
 • Distanca: ≈7501 км

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png
Mapa

Претпазливата монетарна политика и макропрудентата политика, како и зголемената транспарентност на Народната банка одиграа клучна улога во одржувањето на ...
сите 161 | | | веќе видена

Дигитализацијата, како една од приоритетните области на делување и платформата за забрзан економски раст на Македонија2025, беше една од темите во фокусот на ...
сите 116 | | | веќе видена
 

Hyni në Librin e Artë

Emri i përdoruesitFjalëkalimPerdorues i ri? | Keni harruar fjalëkalimin tuaj? | Anuloj