Подредување по

 • Термин
 • Растојание
 • Популарност
 • Рејтинг

Филтер по градови

 • Shkup
 • Tetovë
 • Ohër
 • Manastir
 • Strugë
 • Gostivar
 • Kumanovë
 • Prilep
 • Stip
 • Kërçovë
 • Strumicë
 • Veles
 • Kavadar
 • Koçanë
 • Gjevgjeli
 • Probistip
 • Resnjë
 • Berovë
 • Vinicë
 • Mavrovë
Повеќе филтриПомалку филтри

Филтер по дејности

 • Restorante nga a deri në zh
 • Hotele
 • Mehane
 • Restorante - piceri
 • Restorante për dasma
 • Restorante - Kombëtarë
 • Kafe-Bare Dhe Kafe-Klube
 • Lounge Bars
 • Restorante - Peshku
 • Ketering
 • Apartamente Dhe Dhoma Private - Me Qera
 • Motele
 • Restorante - Zgarë
 • Konferenca - Shërbime Dhe Kapacitete Konferenciale
 • Qebaptore
 • Pishina Për Notim
 • Spa Qendra
 • Pompa Benzine
 • Restorante - Italiane
 • Restorante - Ushqim I Shpejtë
Повеќе филтриПомалку филтри

Радиус (100км)

Restorante nga a deri në zh

Snow Patrol/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Kaza Leone/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Restoran Baçillo


 • Adresa: Kodra e Diellit
 • Vendi: Tetovë
 • Distanca: ≈7461 км
 • Orari i punës: Pr - Sh nga 14:00 deri më 23:00 • D nga 10:00 deri më 23:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Sharri


 • Adresa: f.Lisec
 • Vendi: Tetovë
 • Distanca: ≈7464 км
 • Orari i punës: Ha - D nga 11:00 deri më 23:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Driada/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Matoshi/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Edi/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

River Side/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Sofra


 • Adresa: Çarshia e epërme p.n.
 • Vendi: Tetovë
 • Distanca: ≈7467 км
 • Orari i punës: Ha - D nga 07:00 deri më 21:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Bela Mia


 • Adresa: Goce Delçev (Boris Kidriç) 108
 • Vendi: Tetovë
 • Distanca: ≈7467 км
 • Orari i punës: Ha - Mr , Enj , D nga 09:00 deri më 23:00 • Pr - Sh nga 09:00 deri më 00:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Horizont


 • Adresa: Kiro Ristovski Drnc 1
 • Vendi: Tetovë
 • Distanca: ≈7467 км

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Te luta


 • Adresa: Ljubotenska 116
 • Vendi: Tetovë
 • Distanca: ≈7467 км
 • Orari i punës: Ha - D nga 08:00 deri më 00:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

FS Kurtishi


 • Adresa: Ljubotenska 116
 • Vendi: Tetovë
 • Distanca: ≈7467 км
 • Orari i punës: Ha - Pr nga 09:00 deri më 00:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Haybori


 • Adresa: f.Pallçisht i poshtëm
 • Vendi: Tetovë
 • Distanca: ≈7467 км

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Lord


 • Adresa: Todor Cipovski Merxhan 2
 • Vendi: Tetovë
 • Distanca: ≈7467 км

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Matranç


 • Adresa: Todor Cipovski Merxhan 12
 • Vendi: Tetovë
 • Distanca: ≈7467 км
 • Orari i punës: Ha - D nga 07:00 deri më 22:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Mediteran


 • Adresa: Strasho Pinxhur 107
 • Vendi: Tetovë
 • Distanca: ≈7467 км
 • Orari i punës: Ha - Sh nga 08:00 deri më 21:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Mini 3 Fenera


 • Adresa: Bllagoja Toska blok 82-1/8
 • Vendi: Tetovë
 • Distanca: ≈7467 км

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Venera


 • Adresa: Belliçica 21
 • Vendi: Tetovë
 • Distanca: ≈7467 км
 • Orari i punës: Ha - Pr nga 08:30 deri më 16:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Duraku/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png
Mapa

Итно е потребно менување на стратегијата за поддршка на земјоделството, оти сите показатели одат во правец на фактот дека милионските субвенции што ги дава ...
сите 35 | | | веќе видена

Владата, согласно Законот за енергетика, ја донесе и Одлуката за избор на универзален снабдувач. За најповолна понуда за избор на универзален снабдувач, во ...
сите 26 | | | веќе видена

Во пресрет на Велигденските и првомајски празници , СН Финансии со најдобрата понуда за сите кои сакаат во пресрет на неработните денови да ги дочекаат ...
сите 24 | | | веќе видена
 

Hyni në Librin e Artë

Emri i përdoruesitFjalëkalimPerdorues i ri? | Keni harruar fjalëkalimin tuaj? | Anuloj