Пребарувањето е оптимизирано за Tetovë

Подредување по

 • Термин
 • Растојание
 • Популарност
 • Рејтинг

Филтер по градови

 • Shkup
 • Manastir
 • Strumicë
 • Prilep
 • Ohër
 • Koçanë
 • Stip
 • Veles
 • Tetovë
 • Radovis
 • Kavadar
 • Strugë
 • Kërçovë
 • Gjevgjeli
 • Kumanovë
 • Kriva Pallankë
Повеќе филтриПомалку филтри

Филтер по дејности

 • Qendra edukimi
 • Shkolla për gjuhë të huaja
 • Trajnime
 • Shkolla për kompjutera
 • Konsallting
 • Shoqata
 • Përkthyesë
 • Shkolla Për Matematikë
 • Organizata Joqeveritare
 • Përkthyesë Gjyqsorë
 • Psikologë Dhe Këshilltore Psikologjike
 • Qendra Për Edukim Dhe Argëtim Të Fëmijëve
 • Menaxhment Dhe Këshilltarë Biznesi
 • Orë Private (Mësimi)
 • Programim
 • Qendra Kulturore
 • Konferenca - Organizim
 • Kontabilitet - Agjenci Dhe Shërbime
 • Kompjutera - Softuer Kompjuterik - Zhvillim
 • Përkthyesë Simultanë Dhe Konsekutivë
Повеќе филтриПомалку филтри

Радиус (100км)

Qendra edukimi

Спонзорирани резултати кои одговараат на вашето пребарување

Allgoritmik edu


 • Adresa: Ilindenska 1/2B
 • Vendi: Kavadar

Училиште за програмирање за деца од 6 до 17 години

//1050864291.rsc.cdn77.org/sites/zk/docs/trans{mk}logo_1710929073_93.jpg?t=true&w=300&h=300

F-J Engineering (Teteks)


 • Adresa: Kompleks Teteks
 • Vendi: Tetovë

Производство на фабрикувани метални производи

//1050864291.rsc.cdn77.org/sites/zk/docs/trans{mk}logo_1707722787_21.png?t=true&w=300&h=300

Glec/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Hellen Doron-Tetovë


 • Adresa: Jane Sandanski 58
 • Vendi: Tetovë
 • Distanca: ≈7467 км

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Traditë


 • Adresa: 29 Nentori 65 lok.5
 • Vendi: Tetovë

Kategoritë:

qendra edukimi, shoqata

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Academy LeaKategoritë:

qendra edukimi

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Adams edukacija


 • Adresa: 4 Korriku lam.A
 • Vendi: Kërçovë
 • Distanca: ≈7498 км
 • Orari i punës: Ha - Pr nga 09:00 deri më 21:00 • Sh nga 09:00 deri më 17:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Akademia Karovska


 • Adresa: Shen Kiril dhe Metodij (M.H.Jasmin) 36-b/6-2/10
 • Vendi: Shkup
 • Distanca: ≈7499 км
 • Orari i punës: Ha - Pr nga 08:00 deri më 21:00 • Sh nga 08:00 deri më 16:00

AKADEMIA ZYRTARE E KONTABILITETIT

//1050864291.rsc.cdn77.org/sites/zk/docs/trans{mk}logo_1689664405_2.jpg?t=true&w=300&h=300

Akademia për protokoll


 • Adresa: Zlatko Shnajder 6-A/26
 • Vendi: Shkup
 • Distanca: ≈7498 км
 • Orari i punës: Ha - Pr nga 08:30 deri më 16:30

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Akademika


 • Adresa: Viktimat e fashizmit 14
 • Vendi: Strumicë
 • Distanca: ≈7617 км

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Akt


 • Adresa: Dimo Haxhi Dimov 107/14
 • Vendi: Shkup
 • Distanca: ≈7502 км
 • Orari i punës: Ha - Pr nga 10:00 deri më 20:00 • Sh nga 10:00 deri më 18:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Aleanca franceze


 • Adresa: Pece Matiçevski (Leninova) 39
 • Vendi: Manastir
 • Distanca: ≈7555 км

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Alfa MatematikaKategoritë:

qendra edukimi, shoqata

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Algoritam Plus


 • Adresa: Vardarska 97
 • Vendi: Radovis

Kategoritë:

qendra edukimi

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Algorithmics


 • Adresa: Trifun Haxhi Janev 1/20
 • Vendi: Shkup
 • Distanca: ≈7501 км

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Alles klar


 • Adresa: Chedomir Kantardziev 18/3-b
 • Vendi: Shkup
 • Distanca: ≈7500 км

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Astarta


 • Adresa: Zagrebska 28 lam.3
 • Vendi: Shkup
 • Distanca: ≈7498 км
 • Orari i punës: Ha - Pr nga 17:00 deri më 22:30

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Balltazar


 • Adresa: Revolucioni Popullor 56/1
 • Vendi: Kumanovë
 • Distanca: ≈7510 км

Kategoritë:

qendra edukimi

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Big Ben


 • Adresa: Kliment Ohridski, Pelagonka 2 p.n.
 • Vendi: Manastir
 • Distanca: ≈7555 км

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Big Ben/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Biondina/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png
Mapa

Анализа на срски Форбс Санкциите по инвазијата на Украина ја зголемија вредноста на танкерите, зголемувајќи го богатството на поморските моќници на рекордно ...
сите 11 | | | веќе видена

Повеќе од 500 децата трчаа на годинешната традиционална детска трка на „Охрид трчат“. Поддршката за оваа масовна спортско-рекреативна манифестација оваа година ...
сите 2 | | | веќе видена

Еколошките и одржливите карактеристики на комплексот „Гранд Скопје“ претставени пред локални и меѓународни експерти на Конференцијата за недвижности во Скопје ...
сите 17 | | | веќе видена
 

Hyni në Librin e Artë

Emri i përdoruesitFjalëkalimPerdorues i ri? | Keni harruar fjalëkalimin tuaj? | Anuloj